Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze raz powtórze, że gdybym uznał ze to info jest niepewne to bym informacji nie podawał. Nikt inny poza mną tego info nie podał. to nie są jakieś moje sny:D bardziej pewnej informacji nie mogłem otrzymać. Dlatego w całośći zgadzam się na bana, jeżeli jednak okaże się ze to lipa. Ale to nie lipa. Zresztą zobaczycie sami. Albo i ja zobacze bana:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie obstawiałbym, że do Relax Mix. Jest to kanał świetny, i nadawałby się w sam raz do tego pakietu. Jest jednak 'ale'. W pakiecie Relax Mix kanały podzielone są na mniejsze pakiety, tj. Sport, Bajeczka, Muzyka itp. Nie ma tam żadnego pakietu naukowego, ani żadnych takich kanałów. A więc jeżeli kanał ten trafiłby do tego pakietu, to trochę by się na pewno zmieniło. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A wiadomo już może kiedy ten kanał ma wejść do oferty Cyfrowego Polsatu??? I ewentualnie do jakiego pakietu,bo znając życie trzeba będzie dodatkowo płacić za ten kanał...

Najwcześniej w 2012r. kiedy to Cyfrze skończy się wyłączność na ten kanał:

http://www.cyfraplus.pl/_abo_aktualnosc ... 61288.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj luki1680 , widać, że nie czytasz postów na wszystkich podstronach (przynajmniej na kilku wstecz), bo zobaczyłbyś to :arrow:http://natgeotv.com/pl/how-to-get-a-channel, ewidentnie według strony NG, NGC będzie w CP i to o wiele szybciej niż piszesz, bo po co by tak wcześnie o tym na swojej stronie pisali, że kanał jest w ofercie CP :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny komunikat o zawarciu umowy na kolejne 3 lata jest chyba ważniejszy od informacji na przebudowanej stronie gdzie mogą występować jeszcze jakieś błędy? Skoro NG jest w C+ na wyłączność do końca 2011r. to nie może pojawić się w innej platformie.

Poza tym tam nie uwzględnili nawet platformy Orange, na której jest dostępny NG Wild.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po kij wprowadzali anteny HD - dla dwóch kanałów i oddzielny i 2 kopii - bez przesady :(

 

Też nie bardzo mogę zrozumieć co masz na myśli ale może wyjaśnię, że ramówka National Geographic i National Geographic HD jest różna i tak samo jest w przypadku kanałów Nat Geo Wild i Nat Geo Wild HD, nie jest to jedynie kopia w wyższej rozdzielczości.

Jeżeli rzeczywiście zrezygnują z E! w co nie wierzę, to poważnie się zastanowię nad rezygnacją, pierwszy raz widzę że platforma ot tak sobie wyłącza kanały i zastępuje je innymi, bez informowania abonentów. Jetix Play nie został wyłączony przez nadawcę a mimo to zrezygnowali z niego, nikt nie protestował bo zamiana na Nickelodeon była dobra, ale jeżeli tak będzie dalej to zaczną wyłączać kanały które zdobyły już popularność i w końcu natrafią na tzw. czuły punkt abonentów, wyłączając kanał na którym abonentom zależy, i będzie kiepsko.

Problem w tym że wielu obecnych abonentów nadal ma stary regulamin, mówiący o tym że abonent NIE MA PRAWA zerwać umowy bez wypowiedzenia, w przypadku zastąpienia kanału innym. CP strasznie opóźnia rozsyłanie nowego regulaminu, ale uważam że to wcale nie oznacza, że wolno im nadal stosować nielegalny zapis ze starego regulaminu o zakazie zerwania umowy w przypadku zastąpienia kanału innym, bo to godzi w interes abonentów. Dla pewności trzeba by jednak zasięgnąć porady UOKiKu, czy ich decyzja w sprawie regulaminu CP oznacza, że starzy abonenci mogą ominąć ten beznadziejny zapis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie jest to fake i błąd ze strony NGC za umieszczenie tego na swojej stronie... Ewentualnie się pomylili i napisali tam zamiast przy NGC Wild HD, brak platformy Orange też jest podejrzany... A do tego na koniec umowa na wyłączność do 2011 któej raczej NGC nie zerwał bo by sie to nieopłacało, mimo ze by wylądowali na N i CP. Prędzej odstawiam NGC Wild HD w CP a nie NGC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg.mnie to także pomyłka, choć chciałbym żeby niebyła. Napisane jest, że jest dostępny NGC w wersji SD na CP a póki co go nie ma, dopisali by "już wkrótce" itp.

Zobaczymy co z tego wyniknie, podobna sprawa była przy Viasat History- pomyłka w druku To & Owo.

Dla mnie mogli by dodać te wszystkie kanały, ale chyba taaakich cudów to niebędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to strona którą podał Kolega gdzie widnieje logo polsatu to była już podana jakiś rok temu i też wudniało tam logo Cyfrowego polsatu a jak widać nie ma tego kanału w jego ofercie po takim czasie.

Na dzień dzisiejszy nie spodziewał bym sie tego kanału w Cyfrowym polsacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...