Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko Polsat się uwolni ale też i TV4 który pewnie też nie wszędzie występuje. Szkoda że ten zapis dotyczy tylko głównych stacji nadawcy bo fajnie byłoby gdyby oferta C+ czy Nki rozszerzyła się też o inne kanały Polsatu jak Polsat 2 a Cyfrowy Polsat dostałby w zamian TVN CNBC Biznes oraz iTVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KwiateK, może wszyscy nie, ale wiele osób posiadająca Pakiet Mini z pewnością na rzecz chociażby TnK, gdzie Polsat zapewne trafi do Pakietu bezpłatnego obok TVP1, TVP2, Religia.TV oraz TVN-ów :>

 

 

Halo tu ziemia :D:) przecież wyraźnie jest napisane że w ramach DVB-T a nie po przez satelitę to jakim sposobem trafi do TnK :?: no chyba że się ma dekoder z obsługą DVB-T ale większość abonentów TNK (w tym ja) mają technisaty które nie obsługują DVB-T 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KwiateK, może wszyscy nie, ale wiele osób posiadająca Pakiet Mini z pewnością na rzecz chociażby TnK, gdzie Polsat zapewne trafi do Pakietu bezpłatnego obok TVP1, TVP2, Religia.TV oraz TVN-ów :>

 

 

Halo tu ziemia :D:) przecież wyraźnie jest napisane że w ramach DVB-T a nie po przez satelitę to jakim sposobem trafi do TnK :?: no chyba że się ma dekoder z obsługą DVB-T ale większość abonentów TNK (w tym ja) mają technisaty które nie obsługują DVB-T 8)

 

Halo tu Księzyc:) CZeg TY nie rozumiesz?? Ustawa mówi o tym , ze jak cs jest w DVB-T to musi byc udostepnine dla platform tez, czyli moga sobie to wrzucic na satelite! i Tym sposbem polsat trafi do TnK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem na jakich dokładnie normach opierasz taką opinię? Ustawa o swobodzie działalności gospodarczej, inna ustawa, konstytucja? Ta nowa ustawa nic nie ogranicza, dlatego, że państwo może stosować model koncesyjny. Przyznawanie koncesji w wypadku naziemnej transmisji telewizyjnej wynika z faktu, iż częstotliwości te są dobrem rzadkim. Tym bardziej więc sensu largo można by się pokusić w tym wypadku o dodatkowe warunki, na jakich koncesja ta zostanie wydana. Takim obowiązek w przypadku DVB-T jest konieczność nieodpłatnego udostępnienia sygnału. Moim zdaniem jest to jak najbardziej słuszna droga. Dużo dalej idzie art. 15 ustawy, który sprzedawcom telewizorów powyżej przekątnej 66 cm zakazuje sprzedaży owych telewizorów bez dekodera do DVB-T bez wyraźnego poinformowania o tym nabywcy.

 

Ustawa ta faktycznie uderza dziś tylko w Polsat. Natomiast na rynku mamy też innych graczy - TVP, TVN i TV Puls. Wcale nie jest powiedziane, że gdy N osiągnie pułap miliona abonentów lub gdy TVP uruchomi swoją platformę to te kanały nie znikną z ofert Cyfry Plus czy Cyfrowego Polsatu. Przecież nie musimy szukać długo przykładów z innych krajów, gdzie tak się działo - casus RAI we Włoszech czy La Sexta w Hiszpanii. To, że akurat dzisiaj TVN i TVP nie blokują swoich kanałów wynika jedynie z tego, że uważają, iż w ten sposób zarobią więcej.

 

Co jeszcze ważne - wiele osób bardzo często argument, że u nas się wszystko koduje, a u Niemców wszystko leci odkodowane. Otóż właśnie pojawia się ustawa, która spowoduje, że dużo więcej kanałów będzie miał status co najmniej Free-to-view. Dziś gra idzie o Polsat (TV4 już chyba nie, biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia). Za dwa lata gra będzie szła może o Tubę TV, o Machinę TV, o kanał CanalPlus FTA i inne kanały dostępne naziemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem jednej rzeczy 90% komentarzy to wyzwiska do polsatu że nic nie wprowadzili itp ale podpisując umowe widziałeś co miałeś i to wziełeś płacisz za to więc po co te pretensje ?? co z tego ze nka zrobiła promocje za 99zł wszystko gdzie kupe kasy na tym traci i nigdy nie wyjdzie z długów jakie ma ja opłacam abonament w cp za 107,80 (czyli wszystko wraz z hd)i jestem zadowolony zawsze możecie iść do nki i cieszyć się ich platformą nikt wam tu nie broni a do ludzi których piszą jak wejdzie do nki lub cyfry+ polsat i polsat2 to przejdę polsat już macie po co wam polsat2?? przecierz to samo co polsat tylko ze opoznienie pół roku w nadawaniu !!!

:censored::censored::censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Kolega wie wszystko twierdząc że N-ka nie wyjdzie z długów. Skąd to wiesz ?? Ze szklanej kuli ?? :lol2:

Jak już tak porównujesz oferty operatorów to Ci powiem że jak bym miał wybierać to wole bankrutującą N-ke która coś tam inwestuje niż bogaty polsat który cofa się technologicznie i programowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Kolega Sportif nie ma zielonego pojęcia jak rynek działa. Uważasz że uruchamiając platformę zacznie na niej zarobić mając kilka tysięcy abonentów i to jeszcze kilka miesięcy po jej uruchomieniu ? Myśląc dalej Twoim tokiem rozumienia można od razu krzyknąć 400 zł abonamentu za pakiet FULL bo przecież trzeba zarabiać już po starcie.A promocje zlikwidować bo na tym się traci

Naprawdę proszę nie wypisuj już takich głupot bo potem ktoś to przeczyta i zacznie Cie cytować na innych forach....

Takie firmy jak jak np. ITI przed zainwestowaniem w dany rynek i w daną usługę pieniędzy prowadzi badania i analizy runku czy interes się opłaci.

Oczywiście zawsze jest ryzyko że jakaś inwestycja się nie uda ale patrząc na platformę N jest tak jak ITI planowało.

Przecież od samego początku było zapowiadane że platforma ta nie będzie zarabiać przez kilka pierwszych lat.

Wybacz ale nawet otwierając własną firmę musisz coś zainwestować by potem czerpać z tego zyski.

A takie gadanie że N-ka nie przynosi zysków to już oznacza ze jest beee to jest tylko pisanie człowieka któremu brakuje argumentów by podnieść swoje EGO.

 

Dodając to pewnie firma Play też dla Ciebie jest niczym bo przecież jedzie na minusie a to że pokrzyżował plany "świętej trójcy" zbierając żniwa nowych Abonentów to jest tylko ich wymysł i nie prawda ??

 

I skończmy ten offtopic bo do niczego to nie prowadzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wkrótce wystartuje długo oczekiwany pakiet kanałów HD także dla obecnych abonentów, to jest potwierdzona informacja jaką udało mi się uzyskać od kompetentnego pracownika z działu innego niż infolinia. Trudno przewidzieć jaki będzie ostateczny skład pakietu, być może dojdą do niego nowe kanały HD, no i nie ma na razie informacji o cenie, ale ważne że już niedługo ten pakiet będzie na 100% dostępny dla stałych abonentów. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. To główna zaleta"n". Mi by jednak brakowało BBC i polsatu sport. Reszta kanałów w sumie nie ma znaczenia.

Jedyny brak ktory widze to brak Polsat Sport, natomiast na BBC leca programy ktore mozna ogladac w TVN Style czy TVN Turbo, oczywiscie z wyjatkiem Top Gear.

Ale szczeze po ilosci powtorek na BBC jakos specjalnie mi tej ofert nie brakuje. A od 3 miesiecy jestem rownoczesnym abo CP i N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wkrótce wystartuje długo oczekiwany pakiet kanałów HD także dla obecnych abonentów, to jest potwierdzona informacja jaką udało mi się uzyskać od kompetentnego pracownika z działu innego niż infolinia. Trudno przewidzieć jaki będzie ostateczny skład pakietu, być może dojdą do niego nowe kanały HD, no i nie ma na razie informacji o cenie, ale ważne że już niedługo ten pakiet będzie na 100% dostępny dla stałych abonentów. :jupi:

 

Ja ten pakiet mam aktywny od ponad tygodnia a nie mam jeszcze aneksu i jak mi powiedziano do otrzymania aneksu mam go za free :] a aneks pewnie dojdzie za miesiąc :] albo dłużej. Bo już ponad miesiąc na niego czekam, zamawiałem na początku grudnia...

 

O pakiecie już wiedzieli na infolinii w grudniu, tylko nikomu się nie chciało przesłać aneksu, więc żadna nowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi tylko o to, że nie chciało im się wysłać aneksu, tylko o to, że mimo informacji na stronie o możliwości zamówienia kanałów HD w jednym pakiecie, infolinia zapierała się, że jest to pakiet TYLKO dla nowych abonentów. I rzeczywiście tak było. Pakiet kanałów HD dla stałych abonentów dopiero będzie oficjalnie przedstawiony abonentom, co oznacza że nie musi mieć ani takiej zawartości jak teraz i być w tej samej cenie co teraz. Mam nadzieję że cena jednak nie wzrośnie bo 15 zł to nie jest mało, biorąc pod uwagę że np. za Eurosport i Eurosport 2 i tak trzeba już płacić w pakietach Familijnym i RM, dopłata do "jakości HD" nie jest więc taka mała.

Myślę że mogą być takie scenariusze:

1) Dołączą nowe kanały HD i zaoferują abonentom wszystkie kanały razem w jednym pakiecie "all HD" za 15 zł lub więcej.

2) Dołączą nowe kanały HD i rozbiją na dwa pakiety tematyczne np. dokumentalne np. Discovery HD, Animal Planet HD i muzyczny MTV HD a w drugim pakiecie np. same sportowe kanały HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ FazaFm co do czekania na aneks to przyjdzie ale wiecznie za darmo oglądać pakietu nie będziesz wiem jak to działa ... zresztą za jakiś czas zobaczysz... jedno jest pewne oglądasz to za free ... ja np. poprosiłem o ryczałt na VOD i dostałem... cena ... 19zł..a nie 20zł jak reklamują. Co do "AllHD" pisałem o tym jakiś czas temu ale oczywiście wszyscy się nabijali więc czasem nie warto się odzywać a ja tam swoje wiem... Wiem co i nawet kiedy... ale nie wszystko można tak od razu publicznie... od taka polityka. ... a może obiecanki :lol2: to już inni niech sobie dopowiedzą. Tak czy inaczej chętnie pomogę osobom, które mają takie czy inne problemy z CP... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...