Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak to jest z tą infolinią... czy oni mogą kłamać tak w żywe "uszy..." hehehe :) Był u nas ostatnio klient i nawciskali mu że jeszcze w styczniu BBC HD... i jakiś NG w HD... że niby ten co ma Cyfra+. Ciekawe czy jak by tak nagrał ich kłamstwa czy można z tym iść do sądu jak się nie sprawdzi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet raz w grudniu zadzwoniłem na infolinię z pytaniem dotyczącym VOD, w trakcie rozmowy operator sam z zadowoleniem wspomniał że niebawem dołączą trzy nowe kanały HD. Były oficjalne zapowiedzi że będą albo na końcu grudnia albo na początku stycznia. Więc ja się pytam, gdzie one są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV jest dla rozrywki a nie z przymusu oglądaj to co chcesz a nie to co ci ktoś narzuca.Chcesz ligę Polską a w Cyfrowym Polsacie,oglądasz Szkocką.Masz dzieci chcesz Bumeranga a w Cyfrze masz osraj Mini Mini.Chcesz coś oglądać kup trzy platformy.

 

The Poland of Platform are to ass :lol2:

 

Ja mam obecnie cyfrę+ i uwarzam że mini mini jest kanałem nie gorszym od bumeranga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@crash555 - większość infolinii obsługują studenci nie ma w tym nic zlego ze chca sobie dorobic i znajdua czas na prace. Kwestia fachowosci tych ludzi ale tu nie mozna powiedziec ze jest studentem wiec to kiepski konsultant. Rownie dobrze kiepski moze byc kazdy inny ktory podejmie sie takiej pracy. Takie uogolnianie nie jest wlasciwe. Kiepska infolinia jest dlatego ze dana firma sobie pozwla na zatrudnianie nie wyszkolonych ludzi. Tele 2 , play, polsat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak brałem POLSAT pare miechów temu to taki fachura mi powiedział , że na infolini polsatu pracują studenci co sobie chcą dorobić. WSTYD!!!

 

Jak w 90% przypadków innych Call center... Ale oprócz studentów pracują tez osoby od 16 roku zycia które maja gdzieś rozmówcę i liczy sie kasa, oraz starsze osoby na emeryturze, lub prawie na emeryturze które z racji wieku sa mało kumate... Takie osoby przechodza podstawowe szkolenie i nie musza wiedziec jakie kanały wejdą do oferty, tym bardziej że nikt inny po za prezesurą nie wie o tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zibi zastanów się co piszesz w naszym kochanym CP przez neta to praktycznie nic nie załatwisz tylko musisz dzwonic na infolinie

a z komórki minuty lecą wczoraj np chciałem zamówić pakiet HBO + HBO HD

pierwszy tel podany na stronie HBO po 4 min oczekiwania nie dało się załatwić pani podała mi inny nr gdzie słuchałem melodyjki 9 min

maja mi przysłac umowe na HBO do podpisania ale chyba sie jeszce 2 raz zastanowie bo tera umowe mam do kwietnia i by trza było do N-ki przesiaść

sie tylko nie wiedomo czy w kwietniu w N-ce bedzie taka fajna oferta jak tera

 

Sorki że troche nie na temat watku ale ZIbi mnie rozsmieszył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy się troche innaczej sugerujecie wszystkim

cp dlatego nie dodaje kanałów nowym bo widzą że klienci przychodzą to po co wydawać jak można oszczedzić jak zobaczą że zaczną odchodzić do nki i c+ to cp bedzie dawał więcej niż c+ i nka razem co do infolini to nojgorsza rzecz w cp dzwonisz muzyki sluchasz 10minut chcesz coś dokupić pakiet lub kanały hd to powie ci że wysyłają list i czekasz ja 2 miesiące temu zaraz po podpisaniu umowy zadzwoniłem do nich chciałem dokupić wszystkie kanały hd to było 16.11 niby w ciągu 3 dni list zostanie wysłany do dnia dzisiejszego tego listu nie ma to wolałem odstąpić od umowy w ciągu 10dni i podpisać umowe na cały pakiet w promocji ale już od 2 miesięcy dzwonie do nich wsprawie zwrotu kasy na dekoder echostar hd i do dnia dzisiejszego nie potrafią mi powiedzieć gdzie wysłali te pieniądze jeszcze do infolini dzwoniłem kiedyś i głupia baba mi powiedziała że niby ma wejść animal planet hd i sci fi channel a przecierz nawet dziecko to wie że ci w punktach sprzedaży (zgredy) i ci z infolini dowiadują się co bedzie dopiero w dzień włączenia np.nowe kanału więc po co inni głupoty gadają oczywiście po to żeby jak najwięcej wciśnac dekoderów!!!! :lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzę dlaczego CP nie dodaje nowych kanałów i dlaczego nie wprowadza pakietu HD dla stałych abonentów tylko dla nowych. Coraz więcej osób na forum pisze, że zamówiło porozumienie na kanał HD, że już długo czekają na porozumienie na HD, że zamówili kilka kanałów HD. Widać więc że pod naporem atrakcyjnych ofert konkurencji, abonenci CP się uginają i nie chcąc być gorsi dokupują więc kanały po 6 zeta/za jeden. To kolosalna cena, CP z każdego zwykłego kanału HD zrobił kanał premium, nawet z kanałów które są dublami kanałów w SD, jak Eurosport czy HBO. CP zapewne celowo utrzymuje taki stan wiedząc że w dobie rosnącej popularności High Definition, wielu abonentów "zmięknie" i podpisze w umowę a dopiero gdy będą wiedzieli że już więcej z abonentów nie wycisną, wprowadzą pakiet z wszystkimi kanałami w niższej cenie.

Nie chcę Was tu do niczego przekonywać ani namawiać, ale ja postanowiłem bojkotować CP za opieszałość we wprowadzaniu nowości i promocji dla lojalnych abonentów i dlatego postanowiłem nie dokupować nowych kanałów HD. Uważam, że taki stan rzeczy nie potrwa długo i pakiet HD jednak się pojawi, bo zagrożenie odejściami abonentów będzie coraz większe. CP powinien jednak lepiej przemyśleć swoją strategię wobec stałych klientów, szczególnie tych najbardziej dochodowych, którzy kupują wiele pakietów i płacą ogromne rachunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Email z 21.12.2009

 

Witam

 

Uprzejmie informuję, że oferta dotycząca poszerzenia abonamentu o Pakiet HD jest obecnie w trakcie przygotowywania. Mając na uwadze dalszą współpracę obecnie umożliwimy Panu bezpłatny odbiór ww. Pakietu do czasu przesłania oferty powiększenia Umowy.

 

Tak wiec mam pakiet HD narazie nie place za niego. Porozumienie zamowilem na poczatku grudnia nawet 2 razy zamawialem do dzis nie otrzymalem. Wlaczyli mi pakiet HD "majac na uwadze dalsza wspolprace" i to mi pasuje wcale sie nie musza teraz spiszyc z wysylaniem porozumienia. Umowe z modulem cam podpisalem na poczatku grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat coraz bliżej Cyfry+ i telewizji "n"

Łukasz Szewczyk, 12 stycznia 2010, godz. 13:23

TAGI: Cyfra Plus, n, Cyfrowy Polsat, DVB-T

Sygnał telewizji Polsat już nie będzie dostępny wyłącznie ofercie Cyfrowego Polsatu, nowa ustawa dotycząca naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) pozwoli na dołączenie tego kanału także do Cyfry+ czy telewizji "n".

 

 

Ministerstwo Infrastruktury przekazało do konsultacji ustawę o wdrożeniu naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Zawiera ona korzystny zapis dla wielu abonentów satelitarnych platform telewizji cyfrowej, który pozwoli operatorom oferującym usługi telewizyjne na dołączenie wszystkich bezpłatnych kanałów dostępnych w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T).

 

W konsultowanym projekcie ustawy znalazł się zapis mówiący o tym, że "nadawca, który rozpowszechnia program telewizyjny w sposób cyfrowy drogą rozsiewczą

naziemną w sygnale niezakodowanym jest obowiązany nieodpłatnie udostępniać ten program na wniosek podmiotu rozprowadzającego program, w terminie 14 od dnia złożenia wniosku".

 

Taki zapis oznacza, że każdy podmiot oferujący usługi telewizyjne będzie mógł dołączyć do swojej oferty wszystkie kanały bezpłatnie dostępne w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T), tym samym telewizja Polsat będzie mogła dołączyć do Cyfry+ oraz telewizji "n". Przypomnijmy, że obecnie Grupa Polsat nie chce dzielić się sygnałem ogólnego Polsatu ze swoimi satelitarnymi konkurentami.

 

źródło media2.pl

 

ale za to coraz dalej od swoich abonentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...