Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

polsat obchodzi jutro 10 lat + pakiety juz są nieczynne / aktualizowane 3-ci dzień = może być bomba!

 

mam nadzieje ze bomba pozytywna a nie negatywna, bo ostatnio CP nas przyzwyczail bardziej do rozczarowań niż zachwytu

 

 

Ja stawiam na totalne rozczarowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie z tych filmowych to ZDECYDOWANIE najlepsze są wlasnie Zone Europa i Ale Kino!

 

reszta ma niższe loty jakościowo ;) nie mówiac o kanałach premium jak C+HBO itp

 

 

troche czytalem teraz newsów, w tym tez archiwalnych wypowiedzi o CP + kanalach HD to zdecydowanie najbardziej klarowny wydaje mi sie scnenariusz dodania BBC HD + TVP HD oraz 2x brakujących tematycznych discovery SD (investigation itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu śmierdzi awarią :( a nie nową ofertą bo ile czasu można aktualizować ofertę :|:|

 

A co do tej 10-tej rocznicy CP to jakoś dziwnie cicho

sprawdzałem program Polsatu a tam ani mru mru na ten temat

żadnej gali, koncertu czy innej biby :!:

Żałobę mają czy co :?::?: ostatecznie jest co świętować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przekonany że dodadzą History HD - bo CP dodaje wiele kanałów które zdobyły popularność w sieciach kablowych, poza tym z jakiejś przyczyny Cyfra nie dodała tego kanału w HD, więc jest coś na rzeczy. Poza tym jeżeli History HD pojawi się także w n-ce to CP będzie mogło wymieniać się tym kanałem z n-ką i dołączyć w najbliższej przyszłości także TVP HD.

 

P.S. dopóki nie dadzą możliwości zakupu pakietu HD za 15 zł obecnym abonentom to każda informacja o dołączeniu kanału HD działa na mnie jak płachta na byka i mam ochotę nawyrzucać Cyfrowemu Polsatowi wszystko co o tym myślę :evil::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą samą wiadomość napisałem też w dziale "stan aktualny".

 

Otóż oznajmiam wszem i wobec co następuje:

 

Na 10-lecie (5.12.2009r.) NIE ZOBACZYMY ŻADNYCH cudnych promocji. Obowiązuje to co jest w chwili obecnej. Raczej przed 24 grudnia należy się spodziewać nowej promocji (wypadałoby zaoferować umowy 12/24 mc) ale nawet to nie jest pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko tyle, że w najbliższym czasie promocja się nie zmieni na jakąś super ekstra 10-letnią promocję z hiper bonusami.

 

Kanały pozostają dla mnie zagadką. W sumie telewizję oglądam w ciągu miesiąca z 1h, głównie przechodząc obok włączonego telewizora, więc dla mnie mogłaby nie istnieć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się ni napalam na SUPER nowości programowe ale mogli by coś dołożyć (najlepiej do końca roku w promocji dla wszystkich) 8) mam nadzieje że CP robi coś w tej sprawie i w miejsce zdublowanych kanałów ( np. "dla abonentów") wskoczą jakieś niespodzianki - jutro urodziny a w niedziele mikołajki ale obiektywnie patrząc jestem naiwny jak przynajmniej 80% abonentów CP :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają nadzieję że coś będzie,narzekają że nie ma tego czy tamtego.Ja myślę tak samo jak Wy i złożyłem wypowiedzenie.31.12 mi zgaśnie familijny,relax min i polsat sporthd.Co prawa złożyłem im ofertę umowy na 12 miesięcy na MiniMax ale do tej pory nikt rękawicy nie podniósł.Tak więc najlepsza rada uciekać z okrętu CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Familijnym by się przydały jakieś nowe kanały nie pochodzące od Polsatu, osobiście dodatkowe AXN nie oglądam, ale zwłaszcza na Crime coś ciekawego leci.

 

Strasznie te niezrozumiałe ruchy CP, podsycają strasznie atmosferę tajemniczości :P Zwłaszcza to kodowanie TVP 1, jeszcze ze 3 testy, coś się szykuje. Zobaczą jaka sprzedaż będzie w tym najlepszym dla platform miesiącu, ofert od innych kanałów na pewno mają sporo, bo są największą platformą, więc mogą przebierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...