Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanal Polsat JimJam ujety jest w Pakiecie Familijnym.
Zwróć uwagę, że na ulotce nie jest wymiony Pakiet Mini i Mini Max, co oznacza, że Polsat Jim Jam może pojawić się w niższym pakiecie tak, jak większość kanałów Polsatu.

 

 

potwierdzam, że w/g ulotki JimJam jest w pakiecie MINI!!!!

 

http://zapodaj.net/5788910e65d9.jpg.html

//edit : nie ten link dałam :P ale już poprawione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S. skoro zacieśnili współpracę z Chellomedia to może ten testowany kanał na S to rzeczywiście legendarny Spektrum, który należy do HBO ale dystrybucją zajmuje się właśnie Chello Central Europe!!!! Na polskiej stronie kanału Spektrum ciągle jest informacja że w Polsce kanał będzie dostępny w wersji lektorskiej.

 

Niestety Nie :cry:

Napisałem do nich maila na adres z tej strony i oto odpowiedz:

Niestety firma HBO nie zajmuje się już dystrybucją kanału SPECTRUM, zaś strona www jest nieaktualna i powinna być zdjęta. Sprawdzę to oczywiście w dziale marketingu.

 

Niemniej jednak bardzo dziękuję za zainteresowanie.

 

Z poważaniem,

 

Dyrektor Zarządzający

 

HBO Polska

 

Jedyna nadzieja że teraz kto inny zajmuje się dystrybucją tego kanału i jakieś negocjacje z nim trwają bo mówiąc szczerze mógł by to być całkiem ciekawy program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test S to na 10000000% jest Discovery HD, poszedłem na dół włączyłem program usłyszałem o czym gadają i na górę do recordera i na kanał 40 (Discovery HD) i to Pogromcy mitów na Discovery HD

 

 

 

W też traz macie te testy PPV? Jestem ciekawy gdzie oni je upchali i jaka jakość będzie tych filmów pewnie można zapomnieć o chociaż kilku HD a SD to będzie porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eehh a nie pomyślał nikt, że skoro jest fonia na szajsungu a na echosiach niema nic, a testowany jest discovery hd, to jest to wciaż SOFT DO SZAJSUNGA??!!

ciągle są na nich problemy, a my mamy info, że będą kombinować dopóki nie będzie spokoju z nimi, tak by o nich CP mógł zapomnieć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem VIGO że ty nie wiążesz się żadnymi umowami i wolisz przepłacać za abonament? Chyba że nie płacisz go w ogóle :> Powiedz skąd u Ciebie "premium c+ za darmochę", bo ja też bym chciał go za darmo :smile:

 

 

płace abonament legalnie,moja najdłuższa umowa w polsacie 24miesiace najkrótsza 18 miesiecy i dziękuję,nic dla stałych abonentów nie mają.

 

Opcja premium c+ za 0zł z grudnia 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystając z urlopu postanowiłem się przejść po innych 3 APSach w Rzeszowie i wyszło jaki brak informacji jest tam:

 

APS 1 pytanie dotyczące Echostara HDS-400E

 

odpowiedź pana w APSie:

- na dzień dzisiejszy nic panu nie powiem na ten temat ale w najbliższych dniach pewnie się okaże...

 

Następnie zadałem pytanie o Internet CP i uzyskałem następującą odpowiedź:

 

- coś tam ruszyło, jakieś testy są

zapytałem go na jakiej to zasadzie będzie działać

-(pan wzruszając ramionami powiedział) nie mam pojęcia

 

dodatkowo pan wcisnął mi ulotkę z nowymi promocjami gdzie dekoder można nabyć od 79 zł do 199zł

a i polecił mi stare dekodery SD od 1zł (ztw. skrzynki :D )

APS 2 to samo pytanie o Echostara HDS-400E

odpowiedź:

 

- najnowszym dekoderem w naszej ofercie jest Echostar 7400 z twardym dyskiem

 

no to pytam się go dalej że na internecie wrze już na ten temat

 

-to są tylko pogłoski na ten moment i w najbliższym czasie nie zanosi na nowe promocje i na nowy sprzęt...

 

pytanie o internet CP

 

-słyszałem o rozpoczęciu testów ale na jakiej zasadzie będzie to działać to nie mama pojęcia na bieżąco będą abonenci o tym informowani.

 

no to podziękowałem i poszedłem sobie.

 

APS 3

 

te same pytania była tam bardzo miła pani i pan

 

odp pani:

-nie wiadomo...(i tu wtrącił się pan):

 

- Wiemy o tym ale co to będzie za dekoder nie wiadomo jutro lub pojutrze maja do nas dotrzeć nowe ulotki z promocjami na dzień dzisiejszy mogę panu powiedzieć że będzie to jeden z nowych dekoderów...

Pytanie o internet

- Słyszałem testy ruszyły będzie działał prawdopodobnie na zasadzie (coś w stylu iPlusa) tyle że CP ma mieć swoje nadajniki przepustowość ma być do 21 mb/s

o promocje

- z tego co wiem ma wejść jeszcze nowsza promocja więc jeśli pan chce wziąć nowy pakiet to radzę to uczynić w grudniu

 

no więc trafiłem na pana który przynajmniej coś się orientuje ale powiedziałem mu że w porównaniu do oferty C+ i N to kiepska promocja

odpowiedział mi tak:

 

-CP działa jakby z opóźnionym zapłonem czyli czeka na ruch konkurencji a później ustala na tej podstawie atrakcyjniejszą promocję lecz z drugiej strony nie jest to dobre bo konkurencja łapie nowych abonentów wcześniej no ale CP może sobie na to pozwolić bo jest największa puki co (dodał), trwają również migracje klientów pomiędzy platformami a obecny rynek zacieśnia się więc CP wie co robi.

 

dopiero w trzecim APSie otrzymałem odpowiedzi na wszystkie moje pytania co oznacza że w Rzeszowie są APSy są słabo doinformowane oprócz tego ostatniego a myślałem że dowiem się coś więcej na temat HD-S400E ale niestety nadal dla mnie ten dekoder pozostaje tajemnicą :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz trochę obronię nas PH. Niestety taka jest polityka CP że my wszystko wiemy na końcu i nie ważne czy to będzie Rzeszów czy Kraków większość posiada taką samą wiedzę. Do nas informacje oficjalne dochodzą 3 dni przed wprowadzeniem a czasem jeszcze krócej. Nie wszyscy jak my siedzą na forach i czytają o nowościach lub jakiś przeciekach bo nie ma takiego przymusu ze strony CP. Gdyby nie przeciek na forum i skan ulotki... której z resztą na dzień dzisiejszy nie posiadam jeszcze w punkcie nie wiedzieli byśmy w ogóle że wejdzie taki dekoder. Jakim zaskoczeniem było pojawienie się tego dekodera... Nikt o nim nie wiedział nawet magicy co mają tam "znajomych" i zauważ że więcej informacji o tym dekoderze jakie są zawarte na forum zapewne nie uzyskałeś. Wiemy tylko jedno że to HD i że jest mały :) Co do netu niebawem (przyszły tydzień) mamy już dostać modemy do internetu na próbę. Zapewne coś naskrobię jak to działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety to jest smutna CP-owa prawda :P jak mamy coś wiedzieć, to nam mówią 5min przed...a czasem wcale...dek echo 400E jest tego przykładem...na stronie CP jest ulotka, na której on widnieje, na informacjach promocyjnych jest wyszczególniony, ale brak jakichkolwiek info "z czym sie go je" :lol2:

 

z internetem to mówią, że jak coś, to PR powie, a on raczej małomówny jest :P

 

no i promocje...cóż my nie mamy innego źródła wiedzy aniżeli CP, który nas informuje 2 dni wcześniej (czasem 1 :/ ), my nawet ulotek nowych nie mamy, piszemy markerami na starych :/ tak więc raczej nie jest to wina "niedouczenia" pani/pana z APS-u, tylko braku informacji ze strony CP aż do ostatniej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to dziwne bo w naszym APSie zawsze coś tam wiadomo chociaż tak jak mówicie niektóre informacje docierają 3 do 2 dni przed wprowadzeniem ale ogólnie jak klienci przychodzą( Cwani, Doinformowani) to pytają czy wiadomo nam coś na tematy nowych promocji które dopiero wejdą, u nas zazwyczaj dostaną odp. wiemy zazwyczaj tydzień przed wprowadzeniem lecz dziś przeprowadziłem tylko taki test co wiedzą w innych APSach no i mnie to zaskoczyło szczególnie te 2 pierwsze, a jutro do naszego APSu przyjdą nowe ulotki i może coś więcej się dowiem na ten temat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, tylko dlaczego nie odnotowano tego na ulotce. Skoro już napisano adnotację do Jetix Play, to i chyba powinni dodać takową do Nickelodeon. Chyba, że nie zostało to jeszcze bliżej ustalone. Ale najprawdopodobniej stanie się to owego 2 grudnia - wówczas miejsce na Nicka się zwolni pod numerkiem 58.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź Libickiego dla Radia PiN :

 

Mogę powiedzieć tak: tonący brzytwy się chwyta (...) zrywami niewiele da się zrobić. Trzeba konsekwentnie, latami budować zarówno wizerunek firmy, produkt, marketing, siec sprzedaży - powiedział Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu , w wywiadzie dla Radia PiN pytany o odpowiedź jego platformy na ostatnią promocję Cyfry+ . Przypomnijmy, że Cyfra+ jako pierwsza na polskim rynku wprowadziła do swojej oferty promocję z telewizorem za 1 zł do telewizyjnego abonamentu.

 

Libicki nie chciał zdradzić czy abonenci Cyfrowego Polsatu mogą spodziewać się agresywnych promocji przed świętami. - My poszukujemy klientów bardzo z nami związanych, lojalnych a mam wrażenie, że nie do końca takich się zdobywa kiedy przekupuje się krótko mówiąc klienta drogimi gadżetami, bo ten klient za chwilę będzie potrzebował następnego - dodał na antenie Radia PiN szef Cyfrowego Polsatu.

 

To ja czegoś nie rozumiem, zero ofert dla lojalnych abonentów którzy wypowiadali się na łamach forum a on mówi o dbaniu lojalnych klientów :lol2: CP = coraz bliżej dna. Z tego wynika iż nie będzie nowych odjazdowych promocji :(

 

PS. Na pytanie o działania C+ i n czy CP odpowie padła odpowiedź: Odpowiemy w taki sposób, który uznamy za adekwatny i rozsądny. Całość wywiadu na : http://www.radiopin.pl/goscie/1464/Dominik_Libicki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...