Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tvpolsat.info napisał(a):

XXX Xtreme w Cyfrowym Polsacie?

Szykuje się kolejna nowość w Cyfrowym Polsacie. Na pozycji nr 304 pojawił się kanał erotyczny XXX Xtreme (zgłasza się jako Test X). Przekaz nie jest dostępny dla abonentów. Stacja znajduje się na transponderze numer 75 satelity Hot Bird 8 – 13E o częstotliwości 12,207 GHz, pol. H SR=27500 FEC=3/4.

 

Kanał jest już kodowany m.in. w Nagravision 3. Wkrótce dalsze informacje.

 

No jeszcze tego brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko erotomani maja wykupiony kanal erotyczny, jak dla mnie to wyrzucanie pieniedzy w bloto. Kanaly erotyczne powinny byc w pakiecie familijnym. :mrgreen:

Narazie tylko wiadomo o Polsat Kino ale kiedy wystartuje to nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy mają, jak CP nie ma, Orange nie ma, TNK nie ma, no i platforma TVP też nie ma :wink: Może po prostu CP nie uważa, że trzeba się śpieszyć z dodawaniem tych kanałów, albo dodadzą je gdy wynegocjują odpowiednią cenę za te kanały - adekwatną do zawartości :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę powstrzymać się od tej uwagi: wczoraj znajoma z poczty opowiadała , że już parę starszych osób chciało zapłacić 9,99 za nowy kanał Hustler Blue....

myląc druki wpłat, które otrzymali w ostatniej przesyłce z CP....ciekawe w ilu przypadkach te przelewy poszły (choć nr konta jest inny niż osobisty abonenta).

Można więc sądzić, że w jakiejś grupie abonentów pojawi się prawdziwa nowość :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że mają to wszyscy, nie oznacza, że CP też musi dodać te kanały. Ja osobiście liczę teraz na powiększenie oferty dokumentalnej (Viasat`y i History, a nie pogniewałbym się na ID czy Nat Geo Wild SD).

 

 

Viasat`y i History ,Viasat`y i History..............

Ileż to już razy na ten temat pisano, najstarszy post to pewnie już osiwiał i zęby stracił a kanałów jak nie ma tak ich nie ma w CP :cry:

ale jak chwilowy brak tematu to o tym zawsze można coś napisać :P

 

XXX Xtreme w CP :!::!:

To byłby ciekawy chwyt ze strony platformy, ja osobiście nie przepadam za "lizaniem czekolady przez szybę" ( wolę bardziej bezpośredni kontakt :jupi: ) ale wiem że jest sporo takich co by łatwy dostęp do takiego kanału/ów bardzo ucieszyło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...