Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O ile mi wiadomo to na stronie Cyfrowego Polsatu nie ma nawet żadnej informacji o włączeniu kanałów TVP Info i TVP Sport do oferty, a mimo to są one w składzie oferty CP. A są to informacje potwierdzone, bo znajdują się również na stronie TVP. Trudno znaleźć portal o tematyce medialnej bądź satelitarnej, na której nie ma tego napisanego. Choćby już to świadczy o prawdziwości informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ skala72, wiele serwisów branżowych pisało o tym, a tu umieszczam fragment.

 

...TVP Sport, po miesięcznym okresie bezpłatnego dostępu dla wszystkich klientów, wejdzie w skład Pakietu Sport i tym samym będzie dostępny także dla abonentów Pakietów Relax Mix, Relax Mix+HBO oraz Super Film, których jednym z elementów jest Pakiet Sport.

 

Widać CP przedłużył promocję bądź stopniowo przy bazie prawie 3 mln abonentów będzie wyłączał klientom Pakietów Familijnego dostęp do TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 maja br. czyli już pojutrze Cyfrowy Polsat będzie miał możliwość wykorzystywania nowego (czwartego) transpondera.

Mam nadzieję, że po długim weekendzie można liczyć na jakieś nowości a nie wyobrażam sobie takiej sytuacji aby CP przedłużał w nieskończoność korzystanie z nowego transpondera.

A co do nowego transpondera i jego wykorzystania to jak zwykle ani widu ani słychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda, ale dziwne, że ta chwilowa promocja tak długo już trwa. :roll: Ale mi to pasuje i nie mam nic przeciwko przedłużającej się promocji :wink:

 

Nie marudź tylko oglądaj... A jak promocja sie skończy to dopiero będziez marudził...

 

Nie wiem gdzie według ciebie ja marudziłem. Ja tylko stwierdzałem fakty, a jakby ktoś nie zauważył, to w drugim zdaniu napisałem, że: "Ale mi to pasuje i nie mam nic przeciwko przedłużającej się promocji - i gdzie tu marudzenie??? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radzioksp piszę:

 

!!! KANAŁ TVP SPORT BĘDZIE W PAKIECIE FAMILIJNYM !!!

 

źródło : pracownik Cyfrowy Polsat

 

W dniu 19 maja Polsat doda nowe kanały POLSAT DLA DZIECI i POLSAT KINO. Kanały pojawią się na nowym TP Cyfrowego Polsatu. Kanały będą dostępne od początku czerwca w Aster i Vectra.

 

Moim zdaniem są to informację wartę uwagi tylko ile w nich jest prawdy? To jakieś przypuszczenia? Czy te informację są pewne, jak tak to skąd masz (zwracam się to radzioksp) te wiadomości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to co napisał radzioksp to zwyczajne domysły. Po prostu dziś przyznano koncesję na kanał młodzieżowo-muzyczny Polsatu, a przy okazji pojawiło się przypomnienie o włączeniu kanałów Polsat Dla dzieci i Polsat Kino na przełomie maja i czerwca, a radzioksp puścił wodze fantazji. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19 maja Polsat doda nowe kanały POLSAT DLA DZIECI i POLSAT KINO. Kanały pojawią się na nowym TP Cyfrowego Polsatu. Kanały będą dostępne od początku czerwca w Aster i Vectra.

z tego co wiem to polsat dla dzieci ma wystartowac na jesieni a nie jak planowano na poczatku przed wakacjami (gdzies o tym czytalem ale nie pamietam gdzie, bylo to oficjalne info!), wiec nie sciemniajjj ludzie juz tu takie glupoty wypisuja ze zal.pl: polsat hd w polowie marca, bbc hd w pierwszym kwatrale, tvp sport w pakiecie familijnym, wielka niespodzianka cp z tamtego tygodnia itp itd

uwierzę jak zobaczę :curious::?:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jeszcze forum w którym przy każdej g....nej okazji rozdzielano by włos na czworo. Wy w tym temacie osiągnęliście mistrzostwo rozdzielając włos na setki części, co wydawało się niemożliwe.

Moje szczere gratulacje :brawo::brawo::brawo:

 

Sory za OT ale nie mogłem się powstrzymać. Zresztą mój post pod względem zawartości merytorycznej wcale nie odstaje za bardzo od innych :lol:

 

Pozdrowienia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w tym dziale powinien powstać temat ,,Nowości Cyfrowego Polsatu - plotki", ponieważ już wiele było takich informacji, które wywoływały tylko niepotrzebne zamieszanie. Najlepiej jest brać po uwagę tylko informację z wiarygodnych źródeł, do których na pewno nie należy pracownik CP, którym tak naprawdę może być każdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perkele!!!Popieram.Zalozyc temat o plotkach.To co jest wypisywane w tym dziale wyżej,nie ma nic wspolnego z zapowiedziami.Kłócicie sie tylko i przekomarzacie kto wie wiecej.Bedzie temat o plotkach-bedziecie sie mogli tam chwalic swoimi znajomosciami,ukladami wsrod kierownictwa,technikow oraz sprzataczek w CP.Jak na razie to zaden z tych "szumnie" zapowiadanych przez niektorych kanalow sie nie pojawil.A jesli juz to latwo mozna bylo to przewidziec bo wszystkie serwisy mowily o tym odpowiednio wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to polsat dla dzieci ma wystartowac na jesieni a nie jak planowano na poczatku przed wakacjami (gdzies o tym czytalem ale nie pamietam gdzie, bylo to oficjalne info!)

Ciekawe skąd to wiesz, bo chyba z jakichś komentarzy czy forum, a oficjalne info to na pewno nie jest :lol: .

 

Cytuję z tvpolsat.info:

"Presserwis przypomina, że wnioski w sprawie nowych stacji tematycznych Polsat przekazał Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji w grudniu 2008 roku. W połowie marca br. Jacek Koskowski, dyrektor pionu kanałów tematycznych Telewizji Polsat, powiedział PAP, że stację dziecięcą i filmową telewizja chce uruchomić jak najszybciej (maj, czerwiec tego roku), a planowany termin startu Polsatu Dla Młodzieży to jesień br. Warto dodać, że kanał dziecięcy Polsat tworzy z partnerem."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tymi NOWYMI kanałami :> miały być 1 maja na nowym transponderze :lol::lol:

A kto powiedział, że już 1 maja dodadzą nowe kanały na ten transponder :roll: Była jedynie mowa o tym, że od 1 maja CP będzie miał możliwość korzystania z tego transpondera a, że dni 1- 3 maj, to akurat nasze narodowe święta, to początek działania tego transpondera (już w ramach działań CP) może się przesunąć o kilka dni, a jeśli CP będzie chciał, to mogą zacząć go wykorzystywać nawet i miesiąc później - nie od nas zależy kiedy zaczną tam coś umieszczać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...