Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ps: a tak nawiasem pakiet DOKUMENT: Viasat Explorer, Viasat History, History i Nat Geo Wild tworzyłyby niezły pakiet, a chętnych było by wielu, przy założeniu że byłaby też oryginalna scieżka dżwiękowa :D

 

Pakiet może i byłby ciekawy, choć gdyby był to pakiet dodatkowy to nie wiem czy cieszył by się dużym zainteresowaniem. Ludzie oczekują raczej dołączenia Viasatów do składu obecnego Relax Mixa chociaż nie ma w nim jakoś miejsca na kanały dokumentalne (brak pakietu dokument).

Nie sądzę też aby możliwość wyboru oryginalnej ścieżki dźwiękowej miała większe znaczenie dla wyboru pakietu dokumentalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę też aby możliwość wyboru oryginalnej ścieżki dźwiękowej miała większe znaczenie dla wyboru pakietu dokumentalnego.

 

 

A propo nie zawsze chce się oglądac program w polskiej wersji językowej, czasem miło jest obejrzeć cos w ogyginalnej wersji językowej tym bardziej dla osób które umia język i chcą cieszyc sie z oryginalnego lektora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ peterus2009, to jest raczej niemożliwe, gdyż dodając kanały do Pakietu Familijnego chcąc czy nie chcąc cena i tak pójdzie w górę.

Gdy do pakietu familijnego dodano 4 kanały BBC, które według mnie są droższe od Viasatów, cena nie zmieniła się. Pakiet familijny nie jest droższy, 37,90zł wynosił abonament przed wprowadzeniem kanałów BBC i tyle samo wynosi jego cena obecnie. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko wiadomo że gdy wprowadzono kanały BBC o pewna częsc zmniejszył się zysk platformy, dzieki temu mozna było zachowac stała cene abonamentu.

:D

 

A czy sa droższe top bym sie mógł kłucić, na BBC leca reklamy, a na Viasatach reklam brak, stąd ofera jest atrakcyjniejsza i to tylko dzieki temu ze Viasat-y to kanały miedzynarodowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps: a tak nawiasem pakiet DOKUMENT: Viasat Explorer, Viasat History, History i Nat Geo Wild tworzyłyby niezły pakiet, a chętnych było by wielu, przy założeniu że byłaby też oryginalna scieżka dżwiękowa :D
Jeżeli taki pakiet rzeczywiście by powstał, to na pewno w jego skład nie weszłyby wszystkie tu wymienione kanały. Mam tu na myśli Viasat History lub Histoty, ponieważ oba prezentują tę samą tematykę, więc wystarczyłby tylko jeden z nich. Chociaż możliwe, że żaden z nich nie wszedłby w skład tego pakietu, ponieważ to miejsce zająłby TVP Historia. Jednak póki co są to tylko marzenia, i wątpię, aby w najbliższym czasie stały się nowościami CP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały Filmbox będą dostępne w Cyfrowym Polsacie od 1 maja wraz z uzyskaniem możliwości do zarządzania nowym transponderem.

Chyba żartujecie, szkoda miejsca na takie "Coś", według mnie to powinni na tym tp dać TVP 1, TVP 2 i TVP HD, i może Polsat Kino i jakieś nowe kanały które były zapowiadane (na Filmboxy szkoda miejsca na tp tam nie ma nic ciekawego jedynie mógłby się tam pojawić Filmbox HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mogli by umieścić tam FilmBoxy, oprócz FilmBox HD, mogli by go czerpać z obecnego transpondera tak jak robi to C+ i n. Jakość FilmBox'a HD rzeczywiście jest niczego sobie, ale o pozostałych wolę się nawet nie wypowiadać. Ciekawi mnie skąd taka wiadomość? Gdzie to wyczytałeś? Swoją drogą CP znów zaczyna marnować cenne miejsce na satelicie i jak tak dalej pójdzie to sytuacja stanie się taka sama jak przed rokiem. Jest tylko jeden plus tego posunięcia: kiedy zaczną robić porządki to po raz kolejny będzie o nich głośno w serwisach internetowych.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to by było jakby na ten nowy transponder dali Viasaty...

 

Jak mają dodać Viasaty skoro nadawca tych kanałów nie jest zainteresowany wejściem do platform cyfrowych :>

 

Gdy do pakietu familijnego dodano 4 kanały BBC, które według mnie są droższe od Viasatów, cena nie zmieniła się. Pakiet familijny nie jest droższy, 37,90zł wynosił abonament przed wprowadzeniem kanałów BBC i tyle samo wynosi jego cena obecnie. :o

 

To, iż wtedy tak zrobili nie oznacza, że stale tak będą robić. Bo ile można dodawać kanałów do Pakietu Familijnego bez podnoszenia jego ceny :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411 W sprawie Viasatów to są tylko moje przypuszczenia. A skąd info, że Viasaty nie są zainteresowane platformami cyfrowymi? To jest oficjalna wiadomość czy ktoś sobie po prostu to ubzdurał :?::?::?:

 

@prix Nikt nic jak zwykle nie wie w tej sprawie. My tu tylko nieudolnie próbujemy wywnioskować coś więcej i marzymy sobie co by mogło się na tym nowym tp znaleźć :/ Ja przeczytałem newsa w tvpolsat.info, w którym to szanowna pani Olga Zomer oświadczyła, że są prowadzone rozmowy z wieloma nadawcami, ale poza tym nic więcej chyba nie wiadomo (przynajmniej na razie) :?:?:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Filmbox wkrótce w Cyfrowym Polsacie?

Cyfrowy PolsatPakiet filmowych stacji Filmbox może za jakiś czas dołączyć do oferty Cyfrowego Polsatu, największej, pod względem liczby abonentów, płatnej cyfrowej platformy satelitarnej w naszym kraju. Presserwis poinformował, że trwają rozmowy na ten temat.

 

– Prowadzimy z nimi (z Cyfrowym Polsatem - red.) negocjacje – zapewnia Piotr Reisch, prezes firmy SPI International Polska, która jest nadawcą kanałów Filmbox.

 

To fragment artykułu z portalu tvpolsat.info z 4 lutego 2009 roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że kiedy dołączono do Pakietu Familijnego cztery kanały BBC, to opłata za ten pakiet jednak wzrosła z 35zł na 37,90zł.

Jeśli chodzi o nowe kanały w Cyfrowym Polsacie, to mogą pojawić się w każdej chwili. Czy ktoś myślał wcześniej, że zostanie dołączony TVP Sport i TVP INFO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) na prawdę Polsat ma coś dodać od maja,czy to takie forumowe spekulacje (...)

 

Spekulacje te wynikają z tego iż CP właśnie od 1 maja będzie miał możliwość wykorzystania nowego transpondera (10,758). Pewnie coś dodadzą, bo po co byłby im nowy transponder? Pozostaje tylko pytanie co? Ale tego to już chyba nikt tu nie wie :lol2: . Chyba że posłuży on dla ulepszenia jakości dotychczas nadawanych programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neo_patryk

Może i tak było, ale czy aż tak mało jest tych transponderów na orbicie, że platformy muszą korzystać z każdej okazji? No ale przecież jak już Cyfrowy Polsat wykupił miejsce na tym nowym transponderze to chyba postara się o jakieś nowe kanały, bo przecież ten tp musi zarobić na siebie i żeby to wszystko opłaciło się CP. A o to, co będzie na nim to nie warto się kłócić. Cyfrowy Polsat zrobi tak jak będzie uważał (w końcu ma już prawie 10-letnie doświadczenie w tej branży :lol2: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ peterus2009, właśnie, że na Hot Birdzie nie ma już za dużo miejsca dlatego każdemu zależy na zdobyciu choćby nawet jednego transpordera. To, iż CP nabył ten transporder nie oznacza, że 1 maja cały transporder zostanie zapełniony, jak i to, że pojawią się na nim w tym dniu jakieś nowe kanały. Może być tak, że zanim cokolwiek się tam pojawi CP będzie tam coś testował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że 1 maja nie będzie pełny to mogę być pewien na sto procent, bo by chyba musiał nawrzucać tu wszystkie polskojęzyczne kanały, których jeszcze CP nie posiada w swojej ofercie. Chodzi mi o to, że CP musi prowadzić negocjacje z innymi nadawcami, żeby chociaż coś w niedalekim czasie znalazło się na tym tp, bo zapłacić 124 mln i nie skorzystać :roll: Trzeba brać póki gorące! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli "Wystartuje 1 Maja" to lepiej żeby miał inną ramówkę niż główny Polsat (ale nie taką jak TVP HD) jak nie to strasznie kopiują od tvn-u :twisted: Bo np. TVN HD to porażka, czasami jakość dobra ale co 5 film jest w 16:9 i HD, a inne w okienku! Radze mu nie puszczać programów w okienku :D ! Tak w pakiecie Familijnym za darmo to genialny pomysł (mógłby też kosztować ale nie więcej niż 3zł)!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...