Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe kanały, ale nie wiadomo jakie i czy w\ogóle, bo na\razie to mogą trochę kanałów z dotychczasowych transponderów poprzerzucać na ten nowy, a dopiero po jakimś czasie dodawać nowe kanały tam gdzie będzie miejsce :roll: Więc póki co - nic konkretnego o zapowiedziach :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem fachowcem w tej dziedzinie dlatego zapytam.Ile kanałow sd można umieścić na takim jednym transporderze,aby była dobra jakośc każdego z nich?

 

W dobrej jakości to 6 wystarczy aby było OK, natomiast Polskie realia sa takie że 10 to jest minimum... To samo tyczy HD, max 3 kanały a jest znacznie więcej... A bedzie coraz gorzej bo HotBird nie jest z gumy i juz nowych częstotliwości nie będzie... A wtedy to juz nie wiem co będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange Sport Info ruszy niekodowany wiosną

 

Nowy kanał sportowy tworzony przez Telekomunikację Polską ruszy już wiosną br. Orange Sport Info będzie dostępne za darmo drogą satelitarną - poinformował rzecznik prasowy Telekomunikacji Polskiej.

 

(...)Według zapewnień rzecznika prasowego Telekomunikacji Polskiej, kanał będzie nadawany free to air, czyli po prostu za darmo, bez kodowania.(...)

 

...czyli szykuje nam się nowy kanał w cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
...czyli szykuje nam się nowy kanał w cp

 

... o ile zechce się technikom ruszyć 4 litery i dodać go do listy. Inaczej wielu ludzi nie będzie wiedziało nawet o możliwości odbioru OS Info w CP. Tak już jest z Edusatem czy Patio TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że z dodaniem kanału do listy nie ma problemu.

Tak, jak nie ma problemu z dołączeniem na oficjalną listę CP kanałów: TVN Warszawa, Patio TV, Edusat :> No właśnie jest jedno ale... CP musi mieć zgodę nadawcy na umieszczenie kanału na swojej oficjalnej liście, a nie wiadomo czy Orange się zgodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będą tam transmisje meczy I ligi. Wczoraj patrzyłem na terminarz meczy Korony i mecze będą np. w piątek o 18:00, w niedziele o 18:00, czyli w czasie kiedy Orange Sport pokazuje Ekstraklasę. Może w ten sposób chcą zrobić reklamę "Orange I lidzie". Na pewno znaleźli by wtedy sporo sponsorów chcących reklamować się przed meczami, które mogą oglądać wszyscy (posiadacze anten satelitarnych i abonenci kablówek). Trochę dużo tych "może" ale chciałbym żeby tak było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem piszących tu kibiców , nie ma potrzeby podniecać się meczami w CP , wszyscy wiemy jaka jest gra naszych zespołów ligowych , oraz gra ( praca ) sędziów . Chyba każdy czyta prasę i jest na bieżąco w tym temacie . Takich przekrętów w ligach europejskich jak w naszych rodzimych trzeba by szukać ze świeczką i nie wiem czy się znajdzie.

Kibice wydają pieniądze na bilety , a wynik meczu już był ustalony może tydzień lub dwa wcześniej , nie szkoda kasy?.

Nie mam nic przeciwko kibicom , ale nie lubię jak ktoś głupszy od mojej skromnej osoby , stara się zrobić ze mnie wariata .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat dostał koncesje na dwa nowe kanały;' Dziecięcy kanał Polsat Dla Dzieci i filmowa stacja Polsat Kino rozpoczną nadawanie najprawdopodobniej jeszcze w tym roku. Nie ustalono dokładnego terminu uruchomienia nowych kanałów. – "Mogą one wystartować jeszcze w tym roku – prawdopodobnie w jego drugiej połowie.Ciekawe jaka będzie treść tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała telewizji Polsat koncesje na nadawanie dwóch programów satelitarnych - filmowego oraz dziecięcego.

Filmowy kanał ma nosić nazwę Polsat Kino, z kolei kanał dla dzieci - Polsat dla dzieci. Jak czytamy w Presserwisie, nowe kanały mogą wystartować jeszcze w tym roku.

 

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku telewizja Polsat uruchomiła trzy swoje kanały - Polsat News, Polsat Cafe oraz Polsat Play. Od lat powodzeniem wśród widzów cieszą się kanały sportowe - Polsat Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nowo utworzone kanały przez Polsat będą mieć oddźwięk angielski.

Przykładowo: Polsat Kids i Polsat Cinema/Movies (jeśli takie jakoby mają powstać) :D

Skoro są już takie Polsat, Polsat 2, Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat News,Polsat Sport i Polsat Sport Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...