Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

POLSAT SPORT wymiata konkurencję i tyle :jupi:

Jeszcze rok temu PSE był za CANAL+SPORT chociaż mogłoby się zdawać,że dubla POLSATU SPORT nikt nie kupi, a tu prosze :>

Przepraszam,że tak pisze,ale śie pomyliłem mamy 2009,a nie 2008 więc 2 lata temu PSE nie miał mogłoby sie wydawać szans z C+SPORT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że akurat program z "klasyką" bajek miałby szansę. I jeśli miałby powstać Polsat Kids (czy jakby miał się nazywać), to wolałbym, by można w nim było oglądnąć właśnie smerfy, misia uszatka, koralgola i muminki niż teletubisie, superkrowę, hiperpandę i czarodziejki z księżyców czy cośtam... To też jest jakaś nisza do wykorzystania - nie każdy chce faszerować swoje pociechy pokemonami i kosmitami.

 

Owszem, taki kanal tez by mial szanse, ale o wiele wiekszy sukces odniosl by kanal z Anime, ale nie w formie takiej jaka reprezentuje Jetix - przerabia genialne anime na [beep]ie bajki. Najlepiej jakby, pokazywali tam projekcje od 14/16 lat - bez wszelkiej cenzury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jon_ka to raczej ty nie przeczytałeś uważnie TVPSport i Sportklub były badane:

"Najpopularniejszym kanałem sportowym w 2008 roku była stacja Polsat Sport, której udział w rynku wyniósł 0,56 proc. Na drugim miejscu z niewiele gorszym wynikiem (0,52 proc.) znalazł się Eurosport - wynika z danych AGB Nielsen Media Research.

 

Kolejne miejsce zajęły: Polsat Sport Extra (0,18 proc.), Canal+ Sport (0,12 proc.), Eurosport 2 (0,05 proc.), TVP Sport (0,04 proc.), Extreme Sports Channel (0,04 proc.) i Sportklub (0,02 proc.)."

 

nsportu faktycznie nie było (prawdopodobnie nadawca nie zgodził się na podawanie kompromitujących wyników przed przetargiem na LM) ale nie sądzę by miał lepszy wskaźnik niż TVPSport, tym bardziej, że zasięg techniczny ma mniejszy od tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wiele wiekszy sukces odniosl by kanal z Anime, ale nie w formie takiej jaka reprezentuje Jetix - przerabia genialne anime na [beep]ie bajki. Najlepiej jakby, pokazywali tam projekcje od 14/16 lat - bez wszelkiej cenzury.

 

Tą lukę na polskim rynku miał zapełnić kanał Animax (właścicielem podobnie jak w przypadku kanałów AXN jest Sony Pictures Entertainment... za dystrybucję miało odpowiadać HBO Polska). Start był pierwotnie planowany na początek 2008 roku... niestety sprawa przycichła (tymniemniej domena animaxtv.pl wciąż jest zarezerwowana). Na razie z Animaxa cieszą się w Europie m.in. Niemcy, Czesi, Węgrzy, Rumuni, Słowacy, Hiszpanie i Portugalczycy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Najpopularniejszym kanałem sportowym w 2008 roku była stacja Polsat Sport, której udział w rynku wyniósł 0,56 proc. Na drugim miejscu z niewiele gorszym

Pewnie dlatego, że nadawali Euro`2k8 w HD praktycznie za darmo. W tym roku wyniki badań będą inne.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze były na Polsacie "otwartym", PSE i PS HD (który jest oddzielnym kanałem z ramówką różną od PS więc nie był liczony do statystyki). Na PS była tylko ostatnia kolejka fazy grupowej, kiedy dwa mecze rozgrywano równolegle. EURO nie miało więc wielkiego wpływu na wyniki PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gdzieś wyczytałem, że abonenci Cyfrowego Polsatu mogą liczyć w tym roku na rozbudowę oferty programowej, głównie w zakresie kanałów HD.

Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu powiedział, że więcej nowych kanałów telewizyjnych ma zwiększyć lojalność wśród dotychczasowych abonentów oraz przyciągnąć nowych. W tym roku nowe kanały planuje uruchomić między innymi Polsat - kanał dziecięcy i kanał filmowy.

Ciekawe co będzie z kanałami SD oprócz Made in Polsat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma - wyłączyć 2xkopia TVN, TEST-EPG, Test1, przyciąć bitrate Dla Abonentów, zmniejszyć rozdzielczość kanałów dzielonych z C+, "swoich" zresztą też, no i miejsca troszkę ma Globecast - 11117V :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak nie ma - wyłączyć 2xkopia TVN, TEST-EPG, Test1
Eeee, ale jedna z tych kopii TVN posiada identyfikację Test1 :roll: A TEST-EPG to kanał z danymi, więc bardzo mało miejsca zajmuje na transponderze, jego zniknięcie na pewno nie byłoby nawet zauważalne pod względem zwolnionego miejsca na częstotliwości :)
Ciekawe' date=' gdzie oni te nowe kanały "wpakują" miejsca na ich transponderach już prawie nie ma, chyba że porozrzucają na transponderach od n-ki i c+ :lol: [/quote'] A kto tu mówi, że cokolwiek dołączą :lol2: Nie wierzcie Polsatowi i portalom internetowym, w których w większej części informacje opierają się na spekulacjach :crazy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto tu mówi, że cokolwiek dołączą :lol2: Nie wierzcie Polsatowi i portalom internetowym, w których w większej części informacje opierają się na spekulacjach :crazy:

 

 

Bardzo mądra wypowiedż !.

Może skończą się wreście posty z nierealnymi marzeniami odnośnie oferty CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden to na pewno nie będzie bo ten Echostar to podobno taki badziew jak i te starsze. Pewnie wyklepią jakiś dekoderek HD w Żywcu :lol2:

Żywiec, to akurat kojarzy mi się z innymi produktami. Tam to mają zdolnych inżynierów :D Jeśli Samsung HD zniknie z CP, to pewno nie prędko będzie jego następca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...