Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na MEDIA2.pl podali że na tp.12.284 testowny jest sygnał z przerwami dla programów :shock: VIASAT HISTORY i VIASAT EXPLORY.

Jest możliwe że pojawią się w tym roku.To wielki plus że pojawią się wreście na platformie CP. CZEKAMY :jupi::brawo::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo I BYŁO a szanowny moderator możne mnie dać osta za rzekome sianie zamętu.Wiem co widziałem.Pewne jest ze dodadzą bo Nie zaprzeczono ze testowano zaprzeczono jedynie ze jest testowane a to różnice...Podobnie było z MTV HD;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda, to największy zamęt sieje jak zwykle... Cyfrowy Polsat :!: Ciągłe testy (oczywiście kodowane), plansze, puszczanie FTA różnych kanałów, dublowanie...

Pozwolę sobie zacytować czyjeś zdanie:

Cyfrowy Polsat - i robi się ciekawie

Jeśli doszłyby Viasaty to byłoby super :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy polsat zapowiadał 8 nowych kanałów do końca roku. Doszły 2 polsat play i cafe. Więc co jeszcze miało by niby dojść. No coś czego nigdzie indziej nie ma . By oferta się wyróżniała. Więc viasaty pasują jak ulał. Z resztą jak polsat coś testuje to nie mówi co to jest by konkurencja nie wiedziała. A potem nagle dodają kanały . Więc skoro testowali viasaty to mają w planach je dodać. Tak jak ktoś napisał. Olga Zomer powiedziała że nie testują viasatów , a nie że nie testowali. Myślę że jak te kanały mają pojawić się w ofercie polsatu to stanie się to w tym tygodniu. Albo wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie było z MTV HD;p

No właśnie i sam satkurier się o tym przekonał - dowód:

Aktualizacja:

 

Cyfrowy Polsat oficjalnie poinformował redakcję:

 

Na chwilę obecną kanał MTVNHD nie jest dostępny w naszej ofercie i nie jest też dostępny dla abonentów.

Bardzo proszę o informowanie o zdarzeniach zgodnie z faktami. Test techniczny kanału nie oznacza jego automatycznej dostępności dla widzów, a taki news wprowadza w błąd uczestników tego rynku.

 

Aktualizacja:

 

Kanał pojawił się na 92 pozycji w dekoderach Samsung DSB-H370G.

 

W związku z tym zaskakujący wydaje się komunikat dostarczony do redakcji - kanał nie dość, że jest dostępny, to pojawił się na liście.

Źródło: https://satkurier.pl/news/43725/mtvnhd-w-ofercie-cyfrowego-polsatu.html

 

Z CP nigdy nic nie wiadomo, aż do ostatniego momentu :wink:

Ale może lepiej przestać o tym pisać i poczekać na ich ruch i być mile zaskoczonym, niż niemile rozczarowanym :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nikt tego nie wie, oprócz ludzi z CP, którzy odpowiedzialni są za kodowanie :wink: Ostatnio, to z CP wogóle nie wiadomo nic - a to dołączają MTVN HD na listę i jednocześnie przesyłają informacje, że kanał nie jest dostępny dla abonentów, a to znowu ktoś widzi, że niby testują Viasaty, a CP znowu zaprzecza :roll: Chyba sami się już pogubili, a przy okazji robią i nam jeden wielki mętlik w głowach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy byly i są screeny ja osobiscie wiem co widzialem.Screena nie zrobiłem bo było to okolo 10minut zanim odpaliłem sprzęt to juz było po nadawaniu...To ze nie zaprzeczyli o testach ze były to dowod ze cos sie szykuje.Zaprzeczono jedynie ze sa testy...a nie ze były...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańmy się tak tym ekscytować :> . Testy może były, a może nie. W każdym bądź razie zarząd CP powiedział, iż nie prowadzi żadnych rozmów z nadawcą w celu dołączenia Viasat History i Viasat Explorer do oferty także dla mnie to jest jasne, że narazie ich nie będzie. A co będzie w przyszłości to pokażą najbliższe miesiące (w końcu nikt nie zaprzeczył, że te kanały nigdy nie wejdą w skład oferty programowej CP także może za jakiś czas...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie bylo z mtvn hd rano zaprzeczali ze prowadza testy i wprowadza ten kanał do swojej oferty a o 10 poinformowali ze wchodzi kanał do pakietu CP wiec podobnie jest z viasatami a narazie nic nie mowia bo nie maja umowy podpisanej i nie chca wzbudzac zainteresowania i niechca dzialac zeby czasami konkurencja nie rozpoczela z viasatami negocjacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ domel tylko, że w przypadku MTVN HD zaprzeczyła tylko pani Olga Zomer rzecznik prasowy platformy (co było bez sensu bo kodowanie Nagravision 3 CP pojawiło się na tym kanale). Natomiast w przypadku Viasatów zaprzeczyła pani rzecznik i cały zarząd CP na dzisiejszej konferencji prasowej. Także @ domel @ lol i inni przestańcie siać zamęt i robić złudne nadzieje abonentom CP. Póki co nie będzie w CP Viasat Explorer i Viasat History. Więc nie widzę sensu dalszego snucia domysłów na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co by było jak by pojawiło sie 10kanałów testowych . Wszyscy by myśleli jak to dużo kanałów dojdzie. Jest jeden test który robi tyle zamieszania. Może to bedzie jakiś nowy kanał a może go wyłączą tego nie wiadomo . Chyba polsat zaczyna coś szykować może juz zawarli jakieś umowy ale czekają by zmylić konkurencję. N i cyfra już dodały sporo nowych kanałów a polsat czeka. . . Tylko na co?. Zauważcie że polsat zawsze miał strategię nowości na święta . Inne platformy szalały promocjami od września a polsat ruszał od grudnia . Może i tym razem coś szykują . Promocja już jest dobra teraz kilka nowości i reklamy . Cyfrowy Polsat twój prezent na święta. Spraw prezent swoim bliskim kup im cyfrowy polsat. Tak będą głosić. Dziwne jest tylko jedno że Libacki się nie wygadał co szykują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ lol 10 kanałów testowych by się nie pojawiło bo CP nie ma tyle miejsca na transporderach :lol: . Libicki się nie wygadał bo zapewnie nic nie szykują w najbliższym czasie poza BBC HD, o którym wiadomo już od jakiegoś czasu. To, że CP miał taką strategię, iż dodawał nowości na święta nie musi oznacza, że stale będzie tak robi :> . Zauważ, że w ciągu ostatnich miesięcy CP dodał niemało kanałów (HBO, HBO2, HBO Comedy, HBO HD, Eurosport HD, MTVN HD, Polsat News, Polsat Play, Polsat Cafe ma dość jeszcze BBC HD i może przed końcem roku zdąrzą dodać jakiś 1 kanał HD, nie zapominajmy o telefonii komórkowej). Także to może oznaczać, że to będzie wszystko na ten rok i wcale bym się nie zdziwił. Niestety jednak abonentom CP wciąż mało i mało i ciągle marudzą, a nie widzą tego co do tej pory CP zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno założyłem temat jakich kanałów byście nie chcieli w CP. No i niestety temat w koszu bo prawie wszyscy nie podawali z czego by mogli bez żalu zrezygnować tylko ciągle jakie nowe kanały by chcieli.

Osobiście oglądam (czasami !) góra 10 - 15 programów (+ dziecięce :D ). Cała reszta, czyli ponad połowa nie jest oglądana w moim domu kompletnie. I podobnie pewnie jest w innych domach. Ale wszyscy wciąż krzyczą dawać nowe kanały !!! i podniecają się niezdrowo każdym przeciekiem o nowych pozycjach. Powiedzcie mi kiedy wy macie czas na oglądanie tego wszystkiego ?? No chyba że bawi was samo posiadanie :lol:

Ucieszył by mnie fakt gdyby gdyby doszły Viasaty i History Chanel ale w ich miejsce oddałbym ponad połowę z tego co mam w tej chwili. Nie widzę niestety takiej chęci (choćby teoretycznej) wśród większości.

Zdaję sobie sprawę że powinien być duży wybór aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ale wolałbym dobry towar za dobrą cenę niż kupa szajsu z kilkoma perełkami za cenę wygórowaną.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...