Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem (już z trzeci raz) do gościa z MTV Networks, który zajmuje się dystrybucją kanałów w sprawie dołączenia do CP tych 3 kanałów: Comedy Central, Nickelodeon i MTVN HD, no i dzisiaj dostałem oto taką odpowiedź:

Jesteśmy w trakcie negocjowania umów na wymienione programy.

Gdy zostaną one sfinalizowane, na pewno będzie o tym głośno w mediach.

 

Proszę o cierpliwość.

 

--------------------------------------------------------------------------------

Sent: Friday, October 03, 2008 7:36 PM

To: Celmer, Maciej

Subject: Czy można się wkońcu uzyskać odpowiedź, czy nie?

 

Czy takie kanały jak: Comedy Central, Nickelodeon i MTVN HD znajdą się w ofercie platformy cyfrowej Cyfrowy Polsat?

Ciekawe ile można negocjować :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ciekawe ile można negocjować :|

 

A można długo popatrz na ciągnące się negocjacje CP i TVP. Po dzisiejszy dzień nie mogą się w tej sprawie kanałów publicznych dogadać. @ Krisss16 ale jest cień nadziei na pojawienie się MTVN HD, Nick'a i Comedy Central w CP z tego wniosek :wink:

 

Ja tam bym wolał MTV2, MTV Dance i MTV Hits. Czemu żadna platforma nie interesuje się nimi (poza Cyfrą i MTV2) ?

 

Bo MTV Dance i MTV Hits nie nadają z satelity Hot Bird 13' E i to jest główny powód. Nasze platformy musiałby te kanały wrzucić na własne transpordery, które już są przeładowane (obecnie Cyfra+ i n robią tak z MTV Two). Wszystkie trzy MTV: t.j. MTV Two, MTV Dance i MTV Hits nadają z satelity Astra 19.2' E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Tomo21 ja jakoś nie widzę zbytnio wolnego miejsca na transporderach CP no może poza jednym 12265 V, ale ten transporder ma być na kanały HD. Np. na transporderze 12188 V najdaje 13 kanałów :shock: . Niektóre z nich są w tragicznej jakości (AXNy, Zone Romantica, ESPN Classic Sports).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież zwolniło się miejsce po Zone Club, Zone Reality, Animal Planet, Disc. Science, Disc. World, HBO, HBO 2 i HBO Comedy, Kino Polska - to aż 9 wolnych miejsc!

 

 

Na transporderze 12188 V zbyt wiele miejsca się nie zwolniło bo nadal nadawane jest tam 13 kanałów także szczytem głupoty było by wrzucać kolejne kanały na ten transporder. Trochę luźniej jest na transporderze 12284 H bo tam trochę więcej kanałów zwolniono jednak szału nie ma :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym wolał MTV2, MTV Dance i MTV Hits. Czemu żadna platforma nie interesuje się nimi (poza Cyfrą i MTV2) ?

Bo MTV Dance i MTV Hits nie nadają z satelity Hot Bird 13' E i to jest główny powód.

No nie do końca. Ciekawe, czy ta druga strona jest zainteresowana tym, by polskie platformy miały stacje w swojej ofercie. Akurat w tym kierunku MTV Networks stawia na regionalizm i produkuje tematyczne MTV kierowane na rynek konkretnego państwa (chodzi tutaj o reklamę i być może dostosowanie ramówki dla potrzeb dla danego kraju). Patrz we Francji - MTV Pulse, Idol, Base, we Włoszech MTV Gold, Pulse, Hits. Wcześniej w wymienionych krajach nadawały stacje z UK. No cóż... taka polityka koncernu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale na platformach cyfrowych te kanały raczej nie zagoszczą. No chyba, że Viacom zmieni swoją politykę. Brytyjskie MTV Dance i MTV Hits, jak też parę innych kanałów z UK nadal będą rozpowszechniane w naszym kraju jedynie w sieciach kablowych. Tylko MTV Two stanowi taki piękny wyjątek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jeszcze jedna sprawa, a mianowicie na jak długo CP ma wyłączność na kanały BBC :?: . Podejrzewam, żę jak ta wyłączność się skończy to BBC Lifestyle, BBC CBeebies, BBC Knowledge, BBC Entertainment i BBC HD (który już niebawem wystartuje) zaświecą także u konkurecji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Bartek ja się nie martwię. Wiem jednak (gdzieś czytałem w internecie), żę nadawcom kanałów BBC zależy na rozszerzeniu dostępności do tych kanałów także sądze, żę CP nie uda się tak jak Cyfrze+ z National Geographic Channel przedłużyć umowy na wyłączność na te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Bartek ja się nie martwię. Wiem jednak (gdzieś czytałem w internecie), żę nadawcom kanałów BBC zależy na rozszerzeniu dostępności do tych kanałów także sądze, żę CP nie uda się tak jak Cyfrze+ z National Geographic Channel przedłużyć umowy na wyłączność na te kanały.

 

Mnie sie wydaje wrecz przeciwnie. Teraz, kiedy juz niema duzo miejsca na satelicie, kazdy bedzie walczyl o wylacznosc. Gdyby BBC chciala tak naprawde miec jak naj wieksza widownie, to by sie od poczatku nie zgodzili na wylacznosc w Polsacie. A wtedy sie dali przekonac ze beda mieli wielka widownie, tylko pod tym wzgledem ze dojda do pakietu familijnego a nie do Relax Mixu.

 

A tak w ogole mnie te wylacznosci sa bardzo obojetne. Mnie tam nie gryzie, jak kanal tez jeszcze w innej platformie moze byc widziany. Ale platform gryzie, bo tylko z powodu wylacznosci oferty sie roznia. Nie tylko, ale przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze mi powiedziec czy jako abonent cyfry mam POlsat news? na ktorym kanale? skoro jest niekodowany to gdzies powinien byc.szukalem ale nie ma

 

Mimo, że jeszcze jest niekodowany, to na liście oficjalnej go nie ma w cyfrze!

 

Pozostał też tylko Test P2 do 14.X. jako niekodowany Polsat 2, :lol:

bo Polsat Cafe jest kodowany i mimo, że jest na liście to nie mogę go odbierać (czy u Was jest identycznie) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...