Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

JUPPPPPPP!! Polsat Play, Cafe i News w pakiecie FAMILIJNYM! (to nie dobrze dla News, ale dobrze dla Cafe i Play):

 

http://tvpolsat.info/news.php?readmore=1486

 

Czemu niedobrze dla News? Lepiej żeby był w mini? No w sumie może i racja, więcej abonentów miałoby dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Xenomorph ja z każdym dniem coraz mniej wierzę w to, że CP tej jesieni zaskoczy nas abonentów nową ofertą kanałów :roll:
CP tej jesieni zdecydował się na budowanie własnego portfolio kanałów tematycznych. Ostro się za to zabrał, co widać będzie już niedługo na satelicie - żaden Polsat nie będzie dostępny u konkurencji :lol2: I proszę już nie grzeszyć nowymi kanałami :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż wiele razy temat NG. był poruszany w tym temacie czy wejdzie do CP jak skończy się umowa z C+ no i......... mamy to z głowy przez najbliższe 3 lata :(

 

 

National Geographic na wyłączność dla Cyfry+ :!:

 

Platforma cyfrowa Cyfra+ przedłużyła umowę na wyłączne nadawanie kanału National Geographic Channel na kolejne 3 lata. Kanał dostępny jest dla abonentów Cyfry+ już od pakietu Podstawowego. W ofercie Cyfry+ na wyłączność znajduje się również kanał National Geographic Channel HD, stworzony specjalnie na potrzeby polskich odbiorców.

 

źródło:satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi że nieraz o 22 blokuje wszystkie kanały niektórym abonentom, to jakies zabezpieczenie?

:shock: Przed czym zabezpieczenie :?: Płacisz i musisz mieć dostęp do kanałów 24 godziny na dobę. Zadzwoń do BOK aby wyjaśnić sprawę.

 

...żaden Polsat nie będzie dostępny u konkurencji :lol2: I proszę już nie grzeszyć nowymi kanałami :lol:

Mogli by się z konkurencją powymieniać kanałami, sprawiedliwie i po równo. Np. Polsat HD za TVN HD :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodza ponoc jakies pogloski, ze maja wlaczyc Zone Horror i Zone Fantasy! Ile w tym prawdy nie wiem... Z gory zaznaczam, ze Zone Horror to beznadziejny kanal, podobnie jak Zone Europa! Odbieram ten kanal na 28,2°E. Co oni tu wyswietlaja, to sie w glowie nie miesci! Same odpady, ktorych nikt nie chce zakupic! Ciekawy moze byc Zone Fantasy... :wink:

 

Przypominam, wszystkie kanaly Zone na 28,2°E sa FTA, jak i ten Wedding TV oraz Travel Channel! Tego za darmo na zachodzie nikt nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Swistak Zone Europa nie jest złym kanałem. Jeśli ktoś nie lubi filmów innych niż w stylu Hollywood no to taki kanał na pewno mu nie podpasuje. Ja lubię Zone Europę, gdyż emituje filmy starsze i nowsze, ale przede wszystkim produkcje europejskie. Co do Zone Horror i Zone Thriller to sądze, że to jakaś ściema bo narazie Chello Zone nic nie mówiło na temat wprowadzenia w/w kanałów na polski rynek (choć 2 lata lata temu takie plany mieli, ale na tym się tylko skończyło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi by sie taki fajny projekcik typu Zone Europa tez podobal, gdyby wyswietlali naprawde dobre europejskie filmy. Owszem, uwielbiam wrecz Louis'a Defunes'a ale ciagle te same filmy od 5 lat ogladac :lol2: , to chyba lekka przesada - czyli nic nowego i same powtorki od lat. Lepsze i nowsze europejskie kino leci juz na Canal+. Tu mozna naprawde zobaczyc dobre europejskie hity...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi by sie taki fajny projekcik typu Zone Europa tez podobal, gdyby wyswietlali naprawde dobre europejskie filmy. Owszem, uwielbiam wrecz Louis'a Defunes'a ale ciagle te same filmy od 5 lat ogladac :lol2: , to chyba lekka przesada

 

Stary wybacz :!: De Funes umarł 25 lat temu, więc ni nowego nie nakręci :P:brawo: Zgodnie z Twoją logiką Arystoteles umarł 2300 lat temu, Chrystus 2000, a Kant 200 lat temu - to po co oni nam :twisted::?::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się jeszcze nie skończyło :P CP po dołączeniu do oferty takich niewypałów jak: Promocja TV, czy tez TVN Gra, będzie teraz podchodzić do nowych, polskich kanałów FTA z dystansem :wink: To, że jeszcze nie dodali tych kanałów, nie oznacza jeszcze tego, że nie będzie ich wogóle :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo coś o tym czy CP doda do swojej oferty Patio TV i Gamesat :?:

 

Nie rozumiem, dlaczego tak zależy Ci na dodaniu kanałów Patio TV oraz Edusat/Gamesat do listy CP. Widzę, że masz Echostara 616, więc możesz tworzyć Listy Ulubionych Kanałów i samemu sobie dodać co tylko zechcesz. Ja na swoich Echostarach (606 i 717) korzystam tylko i wyłącznie z list kanałów, które ułożyłem własnoręcznie. Swoją drogą dekoder bez możliwości tworzenia List Ulubionych Kanałów to po prostu złom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary wybacz :!: De Funes umarł 25 lat temu, więc ni nowego nie nakręci :P:brawo: Zgodnie z Twoją logiką Arystoteles umarł 2300 lat temu, Chrystus 2000, a Kant 200 lat temu - to po co oni nam :twisted::?::!:

 

Eee tam, gadasz! :roll: Louis Defunes jest mistrzem swojej kategorii! A filmy z lat 70tych (francuskie czy z USA) to klasyka. Co raz czesciej zagladam na TCM, co za samochody, garniturki i okularki sloneczne... To byly czasy, Paryz i NY... :lol2::lol2::lol2: Jest taki kanal z grupy Canal+ Cine Classic i tego wlasnie brakuje w PL ale nie Zone Europa... :> Ten kanal z kinem europejskim nie ma nic wspolnego - zero klasy! Projekt Europa Europa lepiej mi sie podobal i mial naprawde potencjal jak Eurosport i Euronews ale ci ludzie nie mysla! Jak by to brzmialo Zone Extreme Sports czy jak? Czemu tej nazwy nie zmienili? To tez kanal nalezacy do grupy Chello. Szukam inwestora i otwieram kanal Eurofilm, ktos zainteresowany??? :brawo: Ale na serio! Gdyby Chello te programy wzbogacilo o lepsze produkcje i oprawilo w lepszy layout, to CP zyskalo by na wartosci - tak jak byla kiedys Wizja TV! A tak, to ciagle tylko Zone, Zone i Zone i kaszana w programie... W sumie sprawa jest taka, ze te kanaly sa bardzo tanie w zakupie, CP napelnia nimi paczke, duzo zarabia a sprzedaje nam badziewie...

 

Ja jako posiadacz CP i C+ widzialbym najchetniej programy, ktore sie nie powtarzaja, bo place podwojnie a to juz jest zdzierstwo... :evil: Preferowane programy: Viasat History, Viasat Explorer, Sportklub i Sportklub +! To bylo bardzo ciekawie! Mysle, ze wlaczenie tych kanalow jest bardzo prawdopodobne, nie tylko ze nie powtarzaly by sie one ale wzbogacily by one bardzo oferte CP - Sportklub na 100%! Spekuluje... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swistak

SportKlub i SportKlub+ są na wyłączność w n. Zresztą ich jakość obrazu przyprawia o spory ból głowy. Jedynym pluem jest to, że mają Bundeslige. Viasat Explorer i Viasat History - jestem za!!! Przydałyby by się te kanały, ponieważ bardzo poważnie wzmocniły by ofertę kanałów dokumentalnych i utarły nos konkurencji. Gdyby jeszcze doszedł The History Channel SD i HD....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...