Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego w ostatnim czasie CP nie wprowadza nowych kanałów? Na to pytanie wydaje mi się, że znalazłem odpowiedź :D . Wystarczy odpowiedzieć sobie tylko na jedno pytanie... kiedy platformy cyfrowe pozyskują najwięcej klientów?? -> oczywiście na święta. Więc z tego wynika prosty wniosek... CP najwięcej niespodzianek szykuje najwięcej właśnie na ofertę świąteczną. Wtedy dodadzą nowe programy a Tym co krytykują "słońce" szczęka opadnie i to oni będą żałować, że nie poczekali na świąteczną ofertę POLSATU.

 

Wiec pozostaje tylko kilka miesięcy i wielka niespodzianka CP :jupi::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok, tylko czy myślisz, że tylko Polsat jest taki inteligentny, że trzyma wszystkie swoje asy do ostatniej chwili? 10 urodziny ma Cyfra+ - podejrzewam,że też powinni coś przygotować specjlalnego. N pewnie też jeszcze coś trzyma, na razie uruchamia TNK, a jak zwolni się analog tvnu to pewnie też coś nowego się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krisss16 jak wiesz ktoś na tvpolsat.info podał, że TVP INFO jest kodowane w Nagravision i czekamy, że to ktoś potwierdzi

@eMTi Wiem też korzystam i czytam newsy z serwisu tvpolsat.info, ale lepiej do tego podejść z dystansem, niż potem się rozczarować i psioczyć na CP, że CP to, a CP tamto :wink:

 

@Tomo21 Zobacz w archiwum Shoutbox'a :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że odkodowanie TVP Info na HotBird nie ma nic wspólnego z dodaniem tego czy każdego innego kanału z paczki TVP do CP :>

Przecież i tak każdy mógł odbierać ten kanał za pomocą "zeza" z Astry :P

A gdyby CP chciał dodać TVP Info do oferty to wcale nie było by konieczne odkodowanie go na HB...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Teraz jest to kanał FTA dostępny z obu satelit - HotBird i Astra (nawet dobrze, jakby kiedyś znowu puścili tam jakiś mecz - tak jak Tottenham - Wisła to nie będe się musiał złościć, że nie mam "zeza" :D )

Na Astrze jest identyfikator kodowania VideoG i czasami programy są kodowane (kilka razy trafiłem). Na Hot Bird jest Free To Air :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już teraz w cyfrowym polsacie można oglądać tvp info jest nie kodowane. Pewnie w najbliższe 3 dni ten kanał pojawi się na liście polsatu. Teraz jest nie kodowany na sat hot bird z transplantera cyfry, co ciekawe jest lepsza jakość od tvp 1 i 2, wydaje mi sie że odkodowano ten kanał na zawołanie tvp. Pewnie była mała oglądalność . A jest duża konkurencja w kanałach informacyjnych więc tvp daje swój kanał informacyjny dla wszystkich . W końcu są też : tvn 24, polsat news, superstacja. Anglojęzyczna cnn . Biznesowe tv biznes , tvn cnbc biznes . I tvp info mało kto oglądał . Konkurencja duża , ale wśród kodowanych . Dlatego jak tvp info bedzie FTA to pobije inne kanały informacyjne oglądalnością oczywiście..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już teraz w cyfrowym polsacie można oglądać tvp info jest nie kodowane. Pewnie w najbliższe 3 dni ten kanał pojawi się na liście polsatu. Teraz jest nie kodowany na sat hot bird z transplantera cyfry, co ciekawe jest lepsza jakość od tvp 1 i 2, wydaje mi sie że odkodowano ten kanał na zawołanie tvp. Pewnie była mała oglądalność . A jest duża konkurencja w kanałach informacyjnych więc tvp daje swój kanał informacyjny dla wszystkich . W końcu są też : tvn 24, polsat news, superstacja. Anglojęzyczna cnn . Biznesowe tv biznes , tvn cnbc biznes . I tvp info mało kto oglądał . Konkurencja duża , ale wśród kodowanych . Dlatego jak tvp info bedzie FTA to pobije inne kanały informacyjne oglądalnością oczywiście..

Ale nie wiadomo czy TVP info zostanie w FTA może to przerwa w kodowaniu albo coś innego więc nie mów hop puki nie skoczysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...