Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Canal+ nie będzie dostępny w innych platformach. Chyba, że sobie ktoś podpiszę umowę na "multipakiet" i zakupi dodatkowy tuner. Koniec i kropka!

To co nabazgrali w tym artykule to, delikatnie mówiąc, nieprawda. O sporcie może mają jakieś pojęcie ale o rynku platform cyfrowych żadnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oto mi chodzi CANAL + będzie dostępny dla abonentów wszystkich platform w polsce

jak mi nie wierzycie oto jest dowód

 

http://www.sports.pl/ekstraklasa/artyku ... ykul=21795

@Telewidz Jak narazie ta opcja wykupienia multipakietu Canal+ o której pisał KwiateK jest jedyną taką opcją :wink:

Pozatym jeśli Canal+ miałby być kodowany w nagrze to ja jako ucziwy abonent musiałbym wykładać na te kanały 39 zł wiedząc, że piraci oglądają je za darmochę :evil:chociaż ciekawe jak tam Seca 2 sobie radzi, bo coś cicho o niej

I jeszcze to źródło, które podałeś :sports.pl :| weszłem i sprawdziłem i obok loga sports.pl umieszczone logo Przeglądu Sportowego, a oni kilka miesięcy temu bajkę o TVP Sport w CP już puścili :twisted: ta może być drugą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym jeśli Canal+ miałby być kodowany w nagrze to ja jako ucziwy abonent musiałbym wykładać na te kanały 39 zł wiedząc, że piraci oglądają je za darmochę :evil:chociaż ciekawe jak tam Seca 2 sobie radzi, bo coś cicho o niej

Jeśli chodzi o Seca2 to trzyma się dobrze na nowym nano, bo na starym to już złamane, no jedyny sposób aby odbierać kanały nielegalnie to podbijanie kart, no to tak na marginesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co myślą że koło HBO zobaczą w CP Canal+:

 

Rzeczniczka Canal+ zapewnia, że spółka Canal+ Cyfrowy nie zobowiązała się do udostępnienia kanału pozostałym platformom cyfrowym w celu włączenia go do ich oferty programowej. Prawdą jest natomiast, że abonenci pozostałych platform będą mieć łatwy dostęp do oferty Canal+ poprzez możliwość zaabonowania niezależnego Multipakietu.

media2.pl

 

Czyli jak pisałem wcześniej Canal+ może być dostępny w CP ale tylko za pomocą oddzielnego dekodera i karty canal9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Cyfrze ponad 500 tyś ale są jeszcze kablówki i TP SA Canal + jest tam już chyba ponad rok , razem może będzie ze 0.7- 0.8 mln.

 

Ostatnio podawali, że Canal+ ma w sumie (zliczając Cyfrę+, kablówki itp.) ok 500 tys. abonentów, czyli na razie przegrywają pod tym względem z HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam Wasze komentarze odnoście Canal+ i nie wierze zeby dodali je do CP choć byłoby super :D A tak wogóle to chciałbym sie dowiedzieć czy może coś wiecie kiedy w końcu dodadzą nam Comedy Central?Słyszałem coś o lutym ale nie wiadomo którego roku :twisted: Nie moge się juz doczekać tego kanału bo wg mnie jest extra!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...