Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to teraz jesli komus zalezy na Hbo to w Cp bedzie mial taniej bo wyjdzie 37,90+25=62,90 w nanizszej opcji, a cyfrze nie jestem pewnie ale zeby miec Hbo to trzeba miec wykupiony pakiet Podstawowy a wiec mamy 38+10(koszt wynajmu dekodera)+29(kanały HBO)=78

 

i za ta cene to c+ nigdzie niedosnie nikt takich kanałow jak w CP(discovery bbc eurosporty inne nie musze wymieniac bo kazy wie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz jesli komus zalezy na Hbo to w Cp bedzie mial taniej bo wyjdzie 37,90+25=62,90 w nanizszej opcji, a cyfrze nie jestem pewnie ale zeby miec Hbo to trzeba miec wykupiony pakiet Podstawowy a wiec mamy 38+10(koszt wynajmu dekodera)+29(kanały HBO)=78

 

i za ta cene to c+ nigdzie niedosnie nikt takich kanałow jak w CP(discovery bbc eurosporty inne nie musze wymieniac bo kazy wie )

 

Piszesz te bzdety na wszystkich forach w internecie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłemże CP dołacza kanały na których na innych platformach kończy się wyłączność np.HBO.

Więc mam nadzieje,że w 2008 roku dodadzą chociaż kilk z moich wymienionych kanałów:

FilmBox

Nonstop Kino SD

TVP Sport

TVP Info

NASN

Viasat Explorer

Viasat History

Movies 24

Comedy Central

VH1 Classic

JimJam

Animax

i kilka innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś tak jak byłbyś pewien, że wejdą te kanały co CP, chodzi mi o słowa "Dla mnie to najważniejze było dołączenie", Comedy Central może wejdzie, ale skąd ta pewność u Ciebie? To, że n-ka traci wyłączność to nie znaczy, że od razu będzie w innych platformach. TVP Sport to chyba już totalnie daleka przyszłość, wg. mnie już CC jest bliżej dołączenia do oferty niż jeden z tematycznych kanałów naszej Telewizji Polskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dlatego, że nie umieją się dogadać z C+ i dublują: Discovery, Animal pl, D science, D civilisation, ESPN, Jetix, Kino pl, tvp1i2, zone club i zone reality. Razem 11 kanałów nadawanych beznadziejnie zarówno w c+ jak i w cp. Wystarczy dodać simulcrypt do istniejacych przekazów i połowa z tych kanałów mogłaby lecieć z tp jednego a połowa drugiego operatora, to jest możliwe popatrzcie na foxlife, tvn-y,axn-y, cartoon network.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...