Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Maq czy ja dobrze zrozumiałem że nie masz obecnie umowy na familijny tylko opłacasz go "pre-paidowo"? Bo to wcale nie była by korzystna umowa dla byłych abonentów. Na pewno nie podpisałbym takiej umowy, mam już umowę, nie chcę się wiązać na 17 mies. (a co jeśli w tym czasie np. zepsuje mi się dekoder bez gwarancji?). Dla nowych abonentów cena familijnego wynosi teraz 37,90 a dla starych powinna więc logicznie myśląc wzrosnąć z 35 na 37,90 a nie na 42,80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Digi - jeden dekoder (Thomson) mam od ponad pół roku jako FTA, czyli od momentu wypowiedzenia przezemnie obowiązku opłacania pakietu podstawowego (ani razu nie zdarzyło mi się zapłacić w prepaid).

Natomiast drugi dekoder (Samsung) mam na nowej promocyjnej umowie i płacę 49,80zł za Familijny + RM.

Poprostu uznałem na początku roku że bardziej mi się opłaca wziąść nowy dekoder w promocji niż ciągnąć starą umowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje,że Cyfrowy Polsat dołączy Comedy Central i paczke HBO.Chciałbym także,żeby dodali Nonstop Kino i Filbox ale to chyba mierealne,ponieważ ma ich chyba na wyłączność w n. :)

Nonstop kino i filmbox nie są na wyłączność w N-ce (na całe szczęście :P ), ale czy się pojawią w CP to zależy od prezesa D. Libickiego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nowych abonentów cena familijnego wynosi teraz 37,90 a dla starych powinna więc logicznie myśląc wzrosnąć z 35 na 37,90 a nie na 42,80.

Ja nie mam żadnego czasowego cyrografu podpisanego i normalnie płacę 35zł dalej. Nie dostałem żadnego zawiadomienia o podwyżce, sygnał jest więc płacę tyle ile trzeba. Wyższy abonament płacą nowi abonenci, za to mają tańsze dekodery i parę miechów za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Familijny zdrożał o 2,90zł z 35zł na 37,90zł

Wcześniej ci którzy nie mili umowy albo im się skończyła płacili 39,90zł np: starzy Prepaidowcy:P I im tez zdrożał abonament o 2,90zł czy;li wynosi teraz 42,80zł... Więc podwyżka jest normalna o której zapowiadali, nic w tym dziwnego miała być podwyżka i jest:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnego czasowego cyrografu podpisanego i normalnie płacę 35zł dalej. Nie dostałem żadnego zawiadomienia o podwyżce, sygnał jest więc płacę tyle ile trzeba. Wyższy abonament płacą nowi abonenci, za to mają tańsze dekodery i parę miechów za darmo

Ale masz umowę na czas nieokreślony z obowiązkiem opłacania pakietu familijnego z możliwością wypowiedzenia jej w każdej chwili z jedno lub trzy miesięcznym okresem wypowiedzenia. Natomiast ta cena 42,80 jest dla osób które taki obowiązek już wypowiedziały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też to dzisiaj dostałem wraz z gazetką DLA CIEBIE. Niestety zawiodłem sie nic tam ciekawego nie ma :?

 

Ja tez dostałem wczoraj gazetkę Dla Ciebie byla wysłana w połowie pażdziernika a dostałem ja wczoraj. Gazetka kicha nic tam nie ma gorsza od gazetki Cyfry i już nie istniejącej Wizji TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC nom daja 2 grudnia. CC ??? mozliwe . (pytanie o HBO) no i jakis kanał filmowy w HD ??? A tak serio to nie licze juz na HBO . A Tv1000 to bym zrezygnowal a tej stacji nic ciekawego ,praktycznie to same stare filmy jak TCM . PZDR A TVP sport jest niepotrzebne .

 

Edycja RafiX: Wykasowałem jedno pytanie, bo znając życie to zaraz się zacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to mogą dodać:JimJam,Animax,Comedy Central,HBO MAX PACK,History Channel,Nonstop Kino,Filmbox,Viasat Explorer,Viasat History,TVP Sport i Sportkluby(ale one chyba są na wyłączność w n)

Niestety ale tracę nadzieje na HBO.N już zwołała konferencje HBO zapowiedziała a CP ani widu ani słychu... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...