Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No faktycznie stronka bardzo ładna, przejrzysta. Grafika jest również bardzo miła dla oka. Widać bardzo się starają :)

Swoją drogą to się zastanawiam nad jedną rzeczą. Puścili już ponad 600 filmów i nikt ich nie oglądał. Ciekawe czy będą je powtarzać jak zasilą szersze grono platform i kablówek ? :) Moim zdaniem powinni :)

 

Edit: Teraz widzę, że numerują ilość transmisji, a nie filmów, a te się powtarzają. Ale to i tak z 200 filmów było poza zasięgiem Polaków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pewniakami powinny być NonstopKino i Filmbox. Bez tych kanałów oferta CP jakie kanały by nie weszły będzie mało klarowna.

Trzeba przyznać, że wizerunek platformy w największej mierze zależy od kanałów filmowych i sportowych na wysokim poziomie a jeśli nie to chociaż średnim.

W CP na dzięń dzisiejszy jest już lepiej jak było i mówić możemy o czymś więcej niż o słabym poziomie tych kanałów.

Mierne pozycje kanałów Cinemax, monotonia TV1000 to chyba nie to na co czekaliśmy, na co czekamy...

Wydaje mi się, że CP rozwija się w kobiecym profilu zapominając o mężczyznach.

Daltego bez NonstopKino i Filmboxa ( a w większości znamy lub domniemywamy jakie będą nowości na jesień) cieżko napisać by ta jesień przyniosła zachwyt wśród nas abonentów CP.

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez bym sie ucieszyl jak by CP dolaczyl Animax gdyz jestem fanem anime a wiadomo ten kanal to byl by raj dla fanow anime gdyz zadnego kanalu o podobnej tematyce w polsce nie ma. Co do HD to obecnie jest dlamnie najwazniejsza sprawa gdyz czekam na ta promocje gdzie bedzie wymieniany dekoder przy zakupie LCD Samsunga.

 

Moje propozycje co do nowych kanałów:

 

Filmbox

Nonstop Kino

Animax

The History Channel

Viasat History

Viasat Explorer

 

Napewno zostanie dolaczony Play TV tylko w ktorym pakiecie sie on znajdzie?

 

No i pytanie co z HBO? czy C+ konczy sie umowa na wylacznosc czy dalej jak co roku konczy sie na marzeniach.

 

Od ostatnich 2woch lat CP bardzo zaskakuje swoich abonentow wiec w tym roku napewno przygotowali ciekawa oferte.

 

No ale poczekamy i zobaczymy czym nas zaskoczy CP w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze tu wiekszosc kocha anime. Nawet kolejny fan Naruto sie znalazl. Tak to prawda jak by puszczali anime bez cenzury i w orginalnej wersji jedynie z polskimi napisami to bym byl w raju. Zapewne na poczatku wrzesnia bedzie cos glosno o HD, nowych kanałach, wymiane dekoderow na Samsunga HD, oraz czy moduly dostepu warunkowego beda odbieraly kanaly HD.

 

Co do Comedy Central to wiadomo obecnie tyle ze jest na wylacznosc w n a kiedy sie ona konczy to nikt nie wie tak jak z HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując w CP może zagościć sporo kanałów jeszcze w tym i w przyszłym roku, ponieważ zapowiedzi i "plotek" jest sporo, tylko najgorsze jest to, że większość nieoficjalnie.

Oficjalnie wiemy, że na 100% będą: Polsat Sport HD, Polsat HD i Play TV.

Nieoficjalnie (prowadzone rozmowy itp.): Nonstop Kino, Nonstop Kino HD, FilmBox, Movies24, Animax, KidsCo, Viasat Explorer, Viasat History, The History Channel, kanały tematyczne TVP. Następnie nowe kanały FOX-a (FOX Crime, FOXlife HD i FX) oraz Zone Horror i/lub Zone Fantasy.

Ciekawe ile z tego się sprawdzi, jedno jest pewne, CP powinien się postarać jeszcze chociaż o jeden dodatkowy tp. bo w tej chwili to i tak upycha, najwyżej może jeszcze dodać kilka kanałów na tp. 11,159V, może coś się uda po TPS, chociaż jeden tp., wiadomo jednak, że największe szanse ma C+, ale wiadomo, że TPS zajmuje kilka tp., więc zobaczymy, szanse są. Następna sprawa jest abonament, wiemy, że wejdzie sporo nowych kanałów, a ile CP będzie ciągnąć tak niski abonament :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że 3 osoby które się wypowiedziały to musi już oznaczać większość nawet na tym forum.

Ja tam Animax'a nie oczekuję ponieważ wiem ze anime/manga robi wodę z mózgu. Pytanie czemu jest tam aż tyle wrogości i nienawiści w nich?

 

Co do Play TV to on zapewne trafi do dodatkowo płatnego pakietu, tak jak jest teraz z Playboy'em.

 

Ja najbardziej bym chciał aby pojawiły się Viasaty, Zone Horror, no i może także History Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A inni mogą powiedzieć, że nie ma sensu dodawania kanałów sportowych skoro ich jest 6, nie warto kwestionować ile kanałów ma być, a myślę, że KidsCo zbogacił by Pakiet Bajeczka, który jest nie za tani jak kupować oddzielnie i patrząc na zawartość. Wiadomo najważniejszy jest film i sport, ale trzeba też się liczyć z gustami innych abonentów, bo nie wszyscy mają te same wymagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...No i pytanie co z HBO? czy C+ konczy sie umowa na wylacznosc czy dalej jak co roku konczy sie na marzeniach...

 

 

Ach człowieku, przestań, już ta sprawa była wałkowana wiele razy. Nie ma co liczyć na HBO w CP. Już wiele plotek powstawało na ten temat na tym forum, niepotrzebnie. Większość wierzyła tym plotkom... Lepiej zakończyć tą bezsensowną dyskusje na ten temat zanim plotka zacznie się poszerzać. HBO w CP to tylko marzenie, nic poza tym.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że 3 osoby które się wypowiedziały to musi już oznaczać większość nawet na tym forum.

Ja tam Animax'a nie oczekuję ponieważ wiem ze anime/manga robi wodę z mózgu. Pytanie czemu jest tam aż tyle wrogości i nienawiści w nich?

A na Zone Horror to wrogości i nienawiści niema, przecież sama nazwa wskazuje, horror, czyli strach, a strach jest związany z tymi uczuciami. Podobna sytuacja jest na kanałach historycznych, wystarczy dokument o jednej wojnie i już jest wrogość i nienawiść. Poza tym kanał jest adresowany dla odbiorców w wieku 14-29 lat, a nie dla małych dzieci.

Co do obecności tego kanału w CP, to najszybciej może się pojawić dopiero na początku przyszłego roku, bo wtedy wg. To&Owo ma się pojawić na polskim rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry to 16 latek ma oglądać Boba budowniczego, Smerfy, jakieś edukacyjne szmelce i Playhouse Disney? Od tego jest Anime żeby ewoluować z takich [beep]ół (napisałem tu P I E R D Ó Ł) na coś młodzieżowego. No i co że tam jest przemoc - w wielu innych FILMACH które dzieci oglądają też jest jeszcze więcej przemocy i krwi. Zawsze tak było - nasi rodzice bawili się w Czterech Pancernych polując na Niemców a my bawiliśmy się w Dragon Ball'a czyhając na przeciwników. Poza tym jeżeli już tak się martwisz o dzieci to muszę Cię pocieszyć w Polskich wersjach anime cenzurują prawie wszystko co ma związek z krwią, poważniejsze obrażenia, i jeżeli będzie tylko wzmianka o seksie to też cenzura - przykład Naruto w Jetix'e. Oglądanie Anime nie robi różnicy bo i tak wszędzie jest przemoc. Dobra trochę poofftopiłem.

 

W każdym razie byłoby super jakby Animax, Zone Fantasy pojawiło się na CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polsat powinien iść w tym kierunku- najpierw filmy:

i tu mógłby dać możliwość wykupu np. za 10 zeta kanałów SPI- FILMBOXA i NONSTOPKINO aby dać większy wybór między cinemaxami

 

poza tym wydaje mi się że żądanie za pakiet film 15 zł w którym z kanałów filmowych jest tylko KINO POLSKA(bardzo dobre) ale za to dość przeciętne ZONE EUROPA i TV 1000 jest śmieszne podobnie jak gadanie o 11 kanałach filmowych z których 5 to same seriale dlatego niezbędne wydaje mi się umieszczenie tu MOVIES 24 albo FILMBOXA jeśli NONSTOPKINO miałby występować samodzielnie

 

 

a no i oczywiście wypadałoby już pomyśleć od razu o TVP FILM żeby nie było takich problemów jak z TVP HISTORIA

 

jeżeli zaś chodzi o sport to tu niewiele da się zrobić prawa do polskiej ligi wydają mi się nierealne nawet polsat pewnie je sobie odpuści powinien raczej powalczyć o ligę mistrzów za rok(jeśli się da) albo chociaż PUCHAR UEFA

 

napewno jednak musi walczyć o włączenie TVP SPORT

 

jeśli chodzi zaś o kanały naukowe to wydaje mi się że polsatowi do optymalnej oferty brakuje solidnego kanału z filmami historycznymi i tu proponuje przynajmniej TVP HISTORIA, które jest przecież za free na astrze i dla mnie jest dziwne że takim problemem jest go udostępnić półtoramilionowej publiczności

 

jeśli chodzi o kanały bajkowe to myślę że obecnie w polsacie jest ich dość dużo tworzą ciekawą ofertę -DISNEY CHANNEL z filmami, BOOMERANG z kultowymi bajkami, JETIX, CARTOON NETWORK, JETIX PLAY oczywiście mogą dorzucić KIDSCO ale na chwilę obecną wydaje mi się że polsat ma bardziej naglące problemy jak kanały tematyczne TVP czy ulokowanie w swojej ofercie 1 dobrego kanału filmowego

 

jeśli zaś chodzi o kanały rozrywkowe to polsat może robić tu zmiany ale wystarczą chyba kosmetyczne takie jak ten kolejny kanał typu dla kobiet jak STYLE

 

kończąc chcę powiedzieć że polsat powinien pomyśleć o poszerzeniu współpracy ze spółką ZONE MEDIA- ponieważ na horyzoncie szykują się 2-3 ciekawe kanały ZONE HORROR, FANTASY I THRILLER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...