Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie gdzie i jakie kanały się pojawią i czy na wyłączność, czy też nie, to jest wielka niewiadoma. Przecież to głównie zależy od zainteresowania Platform danym kanałem (kanałami). Przykładem może być Comedy Central, własność Viacom, która współpracuje także z C+ i CP udostępniając swoje kanały. Skoro, żadna z obecnych Platform nie była zainteresowana Comedy Central, to n-ka skorzystała z okazji i zaoferowała go na swojej nowej Platformie i ma go teraz na wyłączność. Myślę, że jakby CP, czy C+ byli tą stacją zainteresowani, to by już ją dawno mieli w swojej ofercie. Takie są prawa rynku i nie ważne w większości przypadków, czy ktoś jest z jakąś Platformą powiązany, czy też nie. W końcu CP jakby chciał, to by też mógł mieć CNBC, czy nawet Discovery Travel & Living, a że my np. chcemy jakąś daną stację, to raczej ich to za bardzo nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem gdzieś to wcześniej że wszystko zależy od C+ czy będzie chciało na wyłączność kanały NBC Universal .Jeśli tak to mogą bez problemów to załatwić jeśli nie to i tak mogą utrudnić wejście do innych platform np.historia z Disney Ch. i jego brak w N. Jeśli się nie mylę to CNBC jest na wyłączność a to kanał NBC Universal co by potwierdzało moją tezę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne 4 kanaly HD? Tak samo pewne jak POLSAT SPORT HD w maju...
Do końca roku jest jeszcze kupa czasu, więc te 4 kanały HD mogą się pojawić, nawet w tym samym czasie.

 

Ja tam wole żeby dali 2 kanały HD i 2 SD zamiast tych 9, byle były to poważne pozycje. Cóż z tego że dodali ostatnio ileśtam kanałów jak nikt ich i tak nie ogląda (mam na myśli: Dla abonentów, Wedding TV itp.).

 

Pozdrawiam.

A skąd wiesz, ze ich nikt nie ogląda :?: CP ma wielu odbiorców, a każdy z nich ma swój gust, o czym nie tylko ja pisałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eddie napisałem jeśli się nie mylę to po pierwsze.Po drugie doskonale pamiętam wypowiedż jednego z szefów C+ który wskazywał między innymi na ten kanał jako wyłącznie dostępny na ich platformie.Trzy skoro jest FTA to dlaczego np. N nie wprowadzi go do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczna telewizja inwestuje w kolejne projekty medialne. Jak czytamy w Gazecie Wyborczej, telewizja Polsat kupiła większościowy pakiet udziałów w warszawskim biznesowym radiu PiN.

Z nieoficjalnych informacji Gazety Wyborczej wynika, że Polsat kupił 51 proc. udziałów w Radiu PiN. Wartość transakcji szacowana jest na 10-13 mln zł. Prokom Investments, własciciel radia, zakończył rozmowy z nabywcą w piątek, umowę ma podpisać do końca weekendu.

 

Gazeta Wyborcza przypomina, że inwestora dla stołecznej rozgłośni szukano od jesieni ubiegłego roku. Zakupem interesowały się głównie firmy radiowe, jak np. Eurozet czy Broker FM, ale nie tylko. Jednym z kandydatów była Grupa ITI, która nie brała udziału w ostatniej fazie rozmów.

źr.media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawą opcje wyczytałem na innym forum... Abonent C+ zadzwonił na infolinie i powiedzieli mu że z nowych kanałów na byc C+ Film i Sport w HD... oraz uwaga... Animal Planet w HD... hehehe... ale użytkownicy doszli do wniosku że to chodziło napewno o PLANETE HD który to faktycznie ma miec niedługo premiere... Wiec dla kogo jest National Geographic HD... dla CP?? :D:D:D To była by ciakwa opcja... włączając w to SPORT w HD... ehhh... coraz bardziej t staje sie zakręcone... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NGC - żadna strata,

to program dla snobów – czasami go oglądam. :?

Na nazwie nie zależy, nie będzie tego to będzie inny. Programów o tej tematyce jest na pęczki.

Ciekawszym projektem byłoby stworzenie czegoś nowego, z Polskim wątkiem w tle.

Dlatego, że już niedługo to każdy w Polsce będzie umiał łapać krokodyle lub kangury i wspinać się na Kilimandżaro a o naszej Dolinie Rospudy dowie się przy budowie kolejnej obwodnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dziesięciu latach oglądania może znudzić się, choć nie przeczę czasami jakiś program na nim obejrzę. :)

Wanderer

NGC to najlepszy kanał popularnonaukowy dostępny w Polsce.Wzór dla innych takich kanałow,Discovery to nawet do pięt mu nie dorasta,a po wprowadzeniu HD ten dystans się tylko powiększy.

Nie wystarczy tylko coś chlapnąć, no chyba że pracujemy na licznik pod atavarem.

Ja za minus w tego typu programach stwierdzam: brakuje mi Polski.

Nie porównuję przy tym zarówno zawartości jak i jakości NGC z pakietem Discovery.

Może konkretnie nam napiszesz co takiego jest NGC a czego tam nie ma w Discovery?

Dlaczego mu ten drugi nawet do pięt mu nie dorasta? ;)

Samo takie stwierdzenie jakoś do mnie nie przemawia i nie przekonało do zmiany zdania.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wanderer

NGC to najlepszy kanał popularnonaukowy dostępny w Polsce.Wzór dla innych takich kanałow,Discovery to nawet do pięt mu nie dorasta,a po wprowadzeniu HD ten dystans się tylko powiększy.

 

Ja także zdecydowanie wolę Discovery Channel.Ale pozostałe kanały z pakietu Discovery nie są już tak dobre jak pozostałe , lecą tam głównie powtórki z głównego Discovery.W czym się powiększy ten dystans ?przecież Discovery także jest w HD tylko ,że nie w CP.Ale niewykluczone ,że także będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...