Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli pakietem bazowym będzie w dalszym ciągu Familijny HD - może nieco szerszy i droższy a większość nowości zostanie ulokowane w tych o których wspomniał dziabolek7 ... IceBerg na twoim miejscu podpisał bym umowę z CP na pakiet familijny HD przez 6 miesięcy bez opłat i jeśli w skład pakietu familijnego nie wejdą kanały które cie będą interesowały zawsze będziesz mógł przedłożyć umowę nawet po kilku miesiącach korzystania pod warunkiem, że zwiększysz zobowiązanie o pakiet który cię będzie interesował na nowych warunkach a przy okazji skorzystasz ze wszystkich bonusów przysługujących abonentowi który deklaruje chęć kontynuacji współpracy z platformą (czasem jest to kilka miesięcy bez opłat gratis, innym razem szersza oferta programowa od deklarowanej w podstawie) Ja już tak ciągnę od 15 miesięcy - zawsze jestem w jakimś okresie promocyjnym - z rożnych przyczyn Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę większość tych kanałów, to nie nowości, a nadrabianie zaległości i zaniedbań sprzed lat.

Kanały takie jak Universal czy Sci Fi powinny być w tej platformie już kilka ładnych lat temu. Dawno powinny być też Eska, Polo, MTV Rocks czy Blink. BBC zaś wracają po szopce medialnej związanej z ich usunięciem. E! podobnie.

Pogratulować wypada jednak za kanały HD - najbardziej za Travel Channel HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe słowa klucze do "max hd" to "film hd, super hd" :)

Do HBO GO dołączy też płatny pakiet Ipli.

end.

 

A jeżeli ktoś ma już umowe na Familijny HD + Sport HD + Extra HD to na jakie kanały aktualnie dodawane może liczyć ?

 

@dziabolek7 kończąc swój post słowem "end" dał wyraźnie do zrozumienia że nic więcej nie ujawni. Pozostaje nam czekac do oficjalnego startu nowych pakietów i cenników. Sam mimo zapowiedzi o podwyżce poczekam do 2,3 grudnia z podpisaniem umowy na pakiet Familijny(a może wtedy takowy nie będzie już dostępny, a w jego miejsce wskoczy inny). Zobaczymy, jeśli ceny lub promocje(gratisowy okres umowy) ulegną gwałtownej zmianie zostanę przy DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

mam pytanie odnośnie nowych kanałów w CP

czy jeśli posiadam pakiet Familijny + Extra HD + Sport HD i HBO Cinemax HD (bez VOD)

to czy te nowe kanały dojdą (wszystkie nowe 19 + 4 HD co podał tvpolsat.info i Satkurier) będe je odbierał bez dodatkowych opłat czy będzie trzeba wykupić pakiet Max HD czy będzie on dostępny dla nowych abo. a dotychczasowi abo. odtrzymają te kanały w gratisie?

Proszę o odpowiedź ,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ml1234 poczekaj spokojnie nie panikuj

 

A wy naprawdę wierzycie w te brednie co podaje @dziobalek7
a co masz lepsze informacje? Napisał już parę, rzeczy, które się sprawdziły. Więc... zamilcz

 

Zabraniasz innym userom wyrażania swoich opinii?? Ja tez dziabolkowi7 nie wierze bo wiem, że lubi ubarwiać posiadane przez siebie informacje. Dziwie się że ten człowiek robiący często czarny PR CP pracuje jeszcze w APS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy naprawdę wierzycie w te brednie co podaje @dziobalek7
a co masz lepsze informacje? Napisał już parę, rzeczy, które się sprawdziły. Więc... zamilcz

 

Zabraniasz innym userom wyrażania swoich opinii??

Nie zabraniam, ale wyrażam również swoją opinię. wojtekmedia2 nie ma żadnego kontrargumentu na to, że dziobalek wymyśla bajki i pisze, że jesteśmy naiwni. Wg. mnie to co napisał się sprawdza i tyle. Póki co to jedyną "brednią" jest to co napisał wojtekmedia2. Gdybym np napisałbym, że piszesz brednie to podałbym jakieś argumenty na to. Tutaj jest tylko suchy tekst.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież @dziabolek7 sugeruje, że nowe kanały będą tylko dla nowych abonentów i tych co przedłużą umowę.

Po pierwsze:

Jednak już wiadomo ze Viasaty będą w Familijnym a BBC już świecą od Familijnego tylko samemu trzeba wyszukać...

Po drugie:

Myślisz że CP zrobi taki [beep]ny numer i wkurzy ponad 2 mln abonentów posiadających pakiety od Familijnego wzwyż. Ryzykując że nie rzucą się na nowe kanały??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy naprawdę wierzycie w te brednie co podaje @dziobalek7 jesteście naiwni.

Ciekawe, po co w takim razie piszesz do mnie priva żeby sprzedać Ci te "brednie"?

 

Bredni ciąg dalszy, bo Jarek nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

Jasne, że część nowych kanałów dojdzie do Familijnego HD (39,90), ale większość do Max HD (m.in. BBC i MTV Rocks), który wraz z Familijnym będzie kosztował 49,90. Extra HD przestaje istnieć, część kanałów z niego trafi do Max HD, a reszta utworzy pakiet Film HD. Bedzie też nowe Premium Super HD za 119,90 (z HBO GO i IplaMix).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiadomo, część na pewno tak.

 

Edit: Ty masz Premium, to na 99% będziesz miał wszystkie nowe kanały, nie wiem jak będzie to rozwiązane dla tych co abonują sam Extra HD, czy będą musieli przejść na nową pakietyzację, czy dadzą im to tego pakietu, tzn Extra HD = Film HD+Max HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...