Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co niektórzy mnie wkurzają tymi postami w stylu "ten kanał do bani, tamten też. Już mogli nic nie wprowadzać". Kurde najpierw na kilka stron się żalą, że CP nie daje nowych kanałów, a jak już daje to też źle. Jak się nie podoba to spadajcie do konkurencji. Tam będzie Wam lepiej.

 

Mi tam pasują te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na moment kiedy zobacze kanały BBC znów na liście kanałów.Na razie w familinym hd działają.Czekam na informacje pewną jak będzie dalej z tymi kanałami.Śledzę wątek od 6 listopada kiedy to pojawiły się informacje o nowych kanałach i widzę że są osoby które mówią że paczka BBC będzie od familijnego albo że będzie nowy pakiet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię że będzie pakiet Max HD, jeżeli coś wymyślą to pewnie dopiero w roku 2013.

Z tych kanałów będą mieli duże zyski z reklam itd, moim zdaniem mogą podrożeć pakiety dla nowych klientów a nie dla starych.

Na dodatek ja nie mam zamiaru płacić pierońskie pieniądze nawet za dobre kanały - bo Polsat nie oszukujmy się jest w tej chwili jedną z tańszych platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cala paczka kanałów zone zostanie przeredagowana zmieni nazwę i ramówkę i wedle mej interpretacji formalnie przestanie istnieć...

Ja ciekaw jestem jak CP zorganizuje pakiety, bo rozszerzenie oferty programowej o 20 pozycji tp istna rewolucja niszcząca obecny ład

1. Łączyć się będzie z prawdopodobnym wzrostem cen za poszczególne pakiety

2. Bałaganem w dotychczasowych - dlatego konieczna jest nowa spójna oferta programowa....

 

Co od obecnych klientów myślę, że ceny pozostaną bez zmmian ale CP prowadzić będzie działanai zmierzające do zawarcia nowych umów z obecnymi klientami aby jak najszybciej uporzadkować rynek...:)

choć w przeszłości pamiętam mielismy doczynienia ze wzrostem abo za pakiet familijny z 34,99 na 37,99 z miesiaca na miesiąc ale to było jakies 5 lat temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wiemy już prawie wszystko o nowych kanałach, to CP mógłby podać oficjalne info o liście NIT, czy poupycha nowe kanały (tylko nie ma już miejsca) na obecnej liście, czy może będzie nowa przebudowana lista NIT, dobrze by było gdyby pierwszeństwo miały kanały HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa jesteś, to dam Ci radę... zanim coś napiszesz, poczytaj trochę postów do tyłu.

To chyba jasne, że dotychczasowi abonenci zostają na tym co są, nowe oferty będą dla nowych klientów i przedłużających umowy.

 

Z tego co widzę w artykule to kanały mają być już od familijnego hd więc nie więm po co od razu się tak unosić. Może nie wszystkie ale będą raczej dodane do obecnych pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa jesteś, to dam Ci radę... zanim coś napiszesz, poczytaj trochę postów do tyłu.

To chyba jasne, że dotychczasowi abonenci zostają na tym co są, nowe oferty będą dla nowych klientów i przedłużających umowy.

Ok mi kończy się stare premium 99 zl w styczniu aby mieć to samo to po przedłużeniu umowy ile mnie będzie kosztowało. Czy lepiej nie przedłużać i zostać na czas nieokreślony z full za 99 zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa jesteś, to dam Ci radę... zanim coś napiszesz, poczytaj trochę postów do tyłu.

To chyba jasne, że dotychczasowi abonenci zostają na tym co są, nowe oferty będą dla nowych klientów i przedłużających umowy.

 

Kurcze i teraz nie wiem czy podpisywać umowę już teraz póki jest Familijny HD za 39.90 i 6 miesięcy gratis czy poczekać kilka dni na nowe pakiety bo z pewnością skoro mają być nowe to i ceny będą wyższe, a zależy mi w sumie tylko na Viasatach z nowo dodanych :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...