Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. To prawda. To żałosne, że w CP jest tak mało muzycznych kanałów z prawdziwego zdarzenia. MTV Polska to totalne dno. Nie wiem, kto to ogląda. Z prawdziwym kanałem muzycznym z lat 80-tych i 90-tych nie ma nic wspólnego. Dobrze, że włączyli VH1 European, ale to pewnie tylko dlatego, że bali się rezygnacji i wypowiedzenia umów, wszystkich z pakietu Relax Mix i wyższych, po wyłączeniu VH1 Polska, MTVN HD, jest dodatkowo płatne, a Viva Polska ogólno dostępna. Podobnie jak i Eska Tv. Co do jakości, obu się nie wypowiadam. Szkoda brakującego Rebel tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tle wielkiej trójki platform DTH w Polsce jedynie Cyfra+ może się pochwlić dwoma kanałami muzycznymi więcej od konkurencji: Mezzo i Trace Urban. Do CP niebawem dołączy MTV Rocks (potwierdziła to rzecznik prasowa platformy) także zyskamy jeden nowy kanał z muzyką, a tym samym dogonimy N-kę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że włączyli VH1 European, ale to pewnie tylko dlatego, że bali się rezygnacji i wypowiedzenia umów, wszystkich z pakietu Relax Mix i wyższych ...

Tak, już widzę jak wszyscy płaczą i lecą wypowiadać umowy, bo jakiś tam jeden kanał wyłączyli. Myślisz, że ludzie nie mają większych problemów w życiu?

Szkoda brakującego Rebel tv.

Jak to szkoda, przecież jest, trzeba tylko sobie samemu ten kanał wyszukać i można oglądać. Kolejny problem, którego nie ma?

... zyskamy jeden nowy kanał z muzyką, a tym samym dogonimy N-kę.

Używaj liczby pojedynczej lub wypowiadaj się tylko w swoim imieniu, bo ja na przykład żadnych kanałów nie żądam, ani nikogo nie gonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kanałow muzycznych i bajkowych to w Cp jest ich juz wystarczająco dużo .Powinni dodac jakis kanał podróżniczy .A co do muzycznych kanałow to na kazdym leci ta sama nudna nuta a ostatnio na HB wystartował kolejny kanał fta muzyczny Virgin radio tv .Do tego jeszcze kanały muzyczne z Astry wiec jest tego aż za dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te wszystkie kanały mam. Mówię o większości abonentów, którzy nie umieją wyszukać kanału nowego, jak nie mają go na liście. Ja sobie dam radę. A po drugie jak w umowie masz kanał muzyczny, tj VH 1 polska i zamieniają ci go w CC Family, który już nie jest kanałem muzycznym, to masz prawo do rozwiązania umowy. I o tym pisałam. A jak ktoś nie rozumie kontekstu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

herman78

obyś się nie zdziwił ,że TVN HD będzie w Polsacie. To nie tak jak się wszystkim wydawało. N dawała warunki Polsatowi ,ze jeśli ma być Polsat to tylko w jakości HD. W drugą stronę jest wyłącznie umowa na zwykłe TVN. TVN wiedziało dobrze co robi kilka lat temu ,gdy podpisywano umowę z Polsatem . Polsat teraz był pod ściana. Za chwilę cała Polska miałaby Polsat ,więc dla Solorza był to ostatni dzwonek aby sprzedać cokolwiek. A ,że N nie chciała zwykłego Polsatu tylko HD , to chyba się dogadali.

Tym sposobem N ma ( będzie miała wkrótce ) najlepszą ofertę na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany BBC: Więcej HD, polskie produkcje, powrót do platformy Polsatu?

 

BBC Worldwide otwiera w Warszawie polski oddział, z którego będzie kierował stacjami BBC w całym regionie Europy Środkowej i Wschodniej - dowiedział się Dziennik Gazeta Prawna. Dyrektorem generalnym BBC Worldwide Channels na region Europy Środkowo-Wschodniej będzie Jacek Koskowski.

 

Celem polskiego oddziału będzie między innymi zwiększenie zasięgu kanałów tematycznych BBC. Jest szansa, że programy powrócą do oferty Cyfrowego Polsatu, największej platformy satelitarnej w Polsce, na której kanały BBC były dostepne na wyłączność przez pierwsze lata obecności w Polsce. Szef BBC przyznaje, że prowadzone są rozmowy na temat powroty kanałów BBC do platformy Polsatu.

 

To nie jedyne plany BBC wobec naszego rynku. Jak podaje gazeta, BBC planuje powiększenie oferty o nowe kanały HD oraz poprawę jakości programów przez wprowadzenie nowszych produkcji do ramówek kanałów BBC. Koncern zapowiada także inwestycje w polskie produkcje oraz nie wyklucza przejęć.

 

Przypomnijmy, że w Polsce dostepnych jest kilka kanałów BBC (m.in. BBC HD, BBC News, BBC Lifestyle, BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC CBeebies), które można odbierać za pośrednictwem platform satelitarnych oraz sieci kablowych.

 

źródło: media2 pl

 

hehe, ciekawie się robi w CP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...