Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed kilkoma minutami był wywiad z szanownym Panem Libickim ( którego nie lubię) w Polsacie News opowiadał jaki to cudowny internet będzie w CP chwalił się bazą abonencką ileż to oni mają klientów i zapowiedział rozwój PPV . A o rozszerzeniu oferty ani słowa . Myślę , że z jednej strony mają trochę racji bo ile można dodawać kanałów do oferty bez końca i ile damy radę tak naprawdę obejrzeć ? Pomimo iż tyle lat byłem z CP i po wykopaniu BBC nie przepadam juz za tą platformą . Nie wiem jak oni to robią ,że przeciętny Kowalski idzie częściej do CP niż do innych ofert TV .Przestałem liczyć na cuda w CP . I mam nadzieję ,że N-KA się nie zapędzi w kozi róg bo się bardzo starają i zaczynam ich bardziej faworyzować niż nawet Cyfrę . CP naprawdę jest sprytny Cyfra się bije z N o prawa do Extraklasy a trzeci korzysta :wink: A po za tym nie każdy Kowalski jest takim wariatem jak my Satkurierowi maniacy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mogą i mieć prawa do gry w koszykówce na księżycu :wink: Mnie sport nie interesuje ale wiem że są i tacy maniacy sportowi więc szacun . Po prostu mówię , że zapowiadał koncentrację na rynku internetowym bo tu pewnie chcą zgarnąć nowych klientów a rynek satelitarny powiedział ,że to jeszcze około milion gospodartsw do zgarnięcia i mówił ,że intersujące jest to ile ludzi ma więcej niż jedną platformę :D Rynek jest juz prawie nasycony . Więc tacy jak sporo ludzi na tym forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałam to co dzisiaj usłyszałam przez telefon a pytałam o kanały Viasatu ale ta Pani mi nic nie powiedziała jedynie to co wcześniej napisałam . Nie wiem czy to prawda ale w końcu tu na forum pisano różne ciekawostki ,niektóre sie sprawdziły a niektóre nie ,więc pożyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłam na infolinie Cp i dowiedziałam sie ze wkrótce oferta programów ma sie powiększyć o Nick junior ,Nick HD ,MTV Rock ,HBO2 HD i Cinemax2 HD

 

Zaszleją tyle kanałów HD mają włączyć tylko że zaden z nich nie jest jeszcze na polskim rynku.

Z tego co tu jest to pozostaje czekać na MTV Rock bo dostepu do HD nie mam (po za Polsatem HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do HBO2 HD, to była chyba nawet swego czasu (pod koniec ubiegłego roku) informacja (chyba na www.satkurier.pl), że HBO ma zamiar wszystkie swoje kanały nadawać w jakości HD. Cinemax też należy do tej samej rodziny kanałów, więc coś w tym może być. Jeśli pracownicy infolinii podają takie infomacje, to z sufitu ich przecież nie biorą. Oni zazwyczaj wiedzą niewiele. Więc jeśli coś wiedzą, to znaczy, że może to być prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno: dlaczego ludzie są tak łatwowierni? Tyle razy pojawiał się plotki co to nie będzie w CP i co nic z tego. Dajcie se na wstrzymanie jedni z tymi plotami jak stare baby na jarmarku a drudzy z tą łatwowiernością. Zapowiedzią jest NG HD i tyle.

 

I jeszcze jedno infolinia to jest to najmniej wiarygodne źródło informacji więc dajcie se spokój z tymi pseudo zapowiedziami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do @kaj78z W dokumencie Promocyjne Warunki Umowy (integralna część umowy), który klient otrzymuje wraz z podpisaniem umowy już National Geographic HD się oficjalnie pojawia z datą 1.03.2011 roku. W tym samym dokumencie od 21.01.2011 roku przy kanałach BBC widniała data do 31.01.2011 roku. Czyli nie jest to plotka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...