Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z informacji od pracownika APS CP chce wycofać z obrotu stare poczciwe dekodery SAGEM (Made in FRANCE) tzn. nie będzie możliwości ponownej aktywacji - czemu? Pewnie dlatego by wcisnąć tandetne dekodery Mini lub Familijny.

Mojego SAGEMA miałem 10 lat ani razu nie zawiódł - fakt był wolny ale jak na tamte lata to było coś ;-) pilot działa po dziś dzień pomimo wielokrotnego upadku. Nie daj Boże że spadnie ci pilot od dekodera Mini - ZONK - przestaje działać - szwagierka ma już 3 pilot!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@taglaster, nie przesadzaj. Przecież nikt z abonenców Pakietu Mini nie ma dekodera HD (do tego pakietu dają dekodery SD). Dekodery HD są dopiero od Familijnego wzwyż.

Abonent mógł sobie kupić np. Dreamboxa lub Ipboxa, a stary wsadził do szafki i teraz chciałby odbierać kanały HD.

 

Zresztą w przypadku modułu CI nie można też zamówić kanałów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą w przypadku modułu CI nie można też zamówić kanałów HD.

 

Tutaj muszę zdementować nieprawdziwe informacje, że nie można. Można zamówić i można to zrobić przez telefon ale pamiętać trzeba, że umowa jest na 15mc dla pakietu HD.

Co do braku TVP HD to powodem jest niewyrażenie zgody przez CP na umieszczenie TVP HD 3-5 miejscu listy kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak to jest prawda to nie zle pokrecilo CP, no ale sa plusy i minusy tego.

Minus uzytkownicy dekoderow SD by sie czepiali dlaczego TVP HD jest zaraz kolo kanalow SD i tak blisko kanalow podstawowych.

Plus jak by CP sie zgodzil to TVP HD juz by byl na liscie.

To jest tylko moja uwaga wiec prosze jej nie krytykowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, po co to bicie piany?! Jedynym niezaprzeczalnym faktem jest brak TVP HD w ofercie CP na czas Mundialu. Większość abonentów CP ma najniższy pakiet i ogląda mistrzostwa na tv crt. Wszyscy zawiedzeni przy najbliższej okazji mogą zmienić operatora i w ten sposób podziękować CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP ma taką a nie inną politykę i nikt nic na to nie poradzi... a dlaczego Polsat stara się jak może aby nie było możliwości tworzenia własnej listy ulubionych kanałów? Dla CP HD nie jest priorytetem... firma nastawia się tu na internet i telefon a nie na HD. Tak czy inaczej zmiana polityki w stosunku do HD i tak już jest przełomem jak na nią ale tu trzeba pamiętać aby konsultant zrozumiał, że wiecie co można mieć i żądać tego! A konsultanci wiadomo... wiedzy w tym kierunku to nie mają. Cóż takie zasady... ale uwierzcie można naprawdę wszystko załatwić tylko trzeba wiedzieć jak rozmawiać. Co do TVP HD po mundialu to dla CP sens dodawania tego już po fakcie jest .... sami wiecie. Spodziewałbym się raczej innych "ciekawych nowości" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@zibirz

Czemu piszesz nieprawdę? Nie wiadomo kiedy TVP HD dołączy do CP czy po, czy w trakcie Mundialu, czy w ogóle dołączy. I nie prawdą jest to, że większość abonentów ma najniższy pakiet, bo 81% abonentów ma co najmniej pakiet Familijny!

Jeden Twój post, a dwa wielkiej kłamstwa. Jak masz tak zmyślać to lepiej nic nie pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki... Gdzie ten nowy... mega turbo... high power... extra max... nowy dekoder HD by Cyfrowy Polsat Technology...?

 

Czyżby kolejna bajka od CP... ? :lol2: ADB ich ubiegło... i musieli pokazać że tez mają... ale tylko projekt tunera na zdjeciu... :lol2: Niezłych tam mają techników... :lol2:

 

Ciekawe kiedy ujrzy światło dzienne to cudo techniki na podzespołach NASA? :lol2:

 

 

Z dopiskiem...... nie kasować :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minie miesiąc i czym będziecie się podniecać? Trzeba myśleć troszkę dalej. Może zamiast TVP HD zostaną dołączone inne kanały HD, o znacznie ciekawszej treści niż TVP HD po mundialu.BTW oglądam mundial w HD i porównuje z SD na TVP1 uważam, że obraz jest na 42 calowym LCD jest w SD b.dobry.Oczywiście porównuje na odbiorniku HD z połączeniem HDMI a nie scart na Echostarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz? Skoro mam mundial w HD? Raczej staram się wytłumaczyć dlaczego CP nie robi inwestycji bez sensu, kontrakt z TVP nie jest na miesiąc. Tak naprawdę nie wiadomo co z TVP HD będzie za dwa trzy miesiące, ponieważ na jesieni TVP grozi bankructwo o ile nie znajdzie 50 mln na cito.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na TVP HD rzuciły się firmy, które mają nóż na gardle, popatrzcie na przychody i długi tych firm.Vectra i Multimedia Polska, które należą do liczących się graczy nie złapały się na ten atrakcyjny "towar".Wyjątek stanowi UPC ale tym zależy bardzo aby klienci zrezygnowali z analogowej tv, ponieważ jej utrzymanie jest kosztowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTi & Bloo411 nie napinajcie tak muskułów bo wam ścięgienka pójdą ... Tak się składa, że do niedawna byłem abonentem CP, więc mam jakieś porównanie. Szczerze mówiąc mam w nosie, kiedy CP dołączy abonentom jakiekolwiek program w HD. eMTi zauważyłeś że 81% abonentów CP ma co najmniej pakiet Familijny...wow! To jest tylko potwierdzenie mojej poprzedniej tezy. Pozostałe 19% abonentów CP na pewno jest zawiedziona, że musi oglądać Mundial w kiepskiej jakości i to nie tylko z powodu braku TVP HD w ofercie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przekonany, że CP „wyrwie” i włączy TVP HD za połowę ceny, ale po Mundialu.

TVP HD będzie powtarzała mecze do późnej jesieni, tak, że wszyscy będą mieli okazję zaspokoić swoje chęci oglądania piłki kopanej w jakości HD, a CP będzie mogło ładować reklamy do woli.

Solarzowi się teraz grubo nie opłaci przepłacać, szczególnie, że nie może wstawiać swoich bloków reklamowych w tedy, kiedy chce. Jeżeli mecz podzielony byłby- na chociaż tercje, albo kwarty i dodatkowo możliwe jakieś przerwy techniczne, to……… jako pierwsi mielibyśmy TVP HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przekonany, że CP „wyrwie” i włączy TVP HD za połowę ceny, ale po Mundialu.

TVP HD będzie powtarzała mecze do późnej jesieni, tak, że wszyscy będą mieli okazję zaspokoić swoje chęci oglądania piłki kopanej w jakości HD, a CP będzie mogło ładować reklamy do woli.

Solarzowi się teraz grubo nie opłaci przepłacać, szczególnie, że nie może wstawiać swoich bloków reklamowych w tedy, kiedy chce. Jeżeli mecz podzielony byłby- na chociaż tercje, albo kwarty i dodatkowo możliwe jakieś przerwy techniczne, to……… jako pierwsi mielibyśmy TVP HD.

 

Po pierwsze oglądanie meczy po terminie jest jakoś mało przyjemne. Po drugie co maja wspólnego reklamy Polsatu i TVP HD i to ,ze TVPHD będzie w CP lub nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w związku z tym, że nie mogę oglądać meczów w HD bo

 

1. mam cp

2. nie mam zeza na astre

 

przełączyłem się właśnie oglądając mecz Anglia-USA na DVB-T gdzie na TVP2 jakość jest o niebo lepsza niż na TVP2 i TVP Sport razem wziętych z tp cp.

i dźwięk DD 5.1 - tu się mocno zdziwiłem

 

pozdro i rozkoszujcie się mistrzostwami.

następna tak (niemal) wielka impreza live :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze oglądanie meczy po terminie jest jakoś mało przyjemne. Po drugie co maja wspólnego reklamy Polsatu i TVP HD i to ,ze TVPHD będzie w CP lub nie??

 

 

Boże widzisz i nie grzmisz! Podczas mistrzostw słyszę to bardzo często. MECZÓW a nie meczy!!!!

 

tu potwierdzenie: http://so.pwn.pl/lista.php?co=mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...