Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

skoro temat 'nowości - zapowiedzi' to dzielę się zapowiedzią :P

nowe upgrade od FTA lub Mini, na min 12 msc i do 4 msc gratisy...ale wiadomo będzie dopiero w pon pewnie :)

Upgrade - dosłownie wyższa klasa, po polsku ulepszenie, uaktualnienie. Może to być ulepszenie sprzętu tzw. wymiana gorszego sprzętu, na nowy lepszy z lepszymi częstotliwościami i parametrami.

Ciekawe o co tu może chodzić. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro temat 'nowości - zapowiedzi' to dzielę się zapowiedzią :P

nowe upgrade od FTA lub Mini, na min 12 msc i do 4 msc gratisy...ale wiadomo będzie dopiero w pon pewnie :)

A dokładniej:

 

Oferty skierowane będą do Klientów z umową na pakiet Mini oraz dla Klientów Free to Air (FTA).

 

Każdy Klient, który zdecyduje się na korzystanie z nowej oferty, w zależności od wybranej promocji może otrzymać aż do 4 miesięcy pakietu w niższej cenie. Oferta dotyczy umów na okres: 12 lub 18 miesięcy, bądź na czas nieokreślony.

 

Więcej szczegółów wkrótce.

 

//Edit:

Obowiązuje od 28.09.2008r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już ramówka Polsatu Film na pierwsze dwa dni nadawania http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/polsat-film/

Jakiś wielkich hitów nie ma,ale nikt się ich nie spodziewał, jeśli nie będzie za dużo powtórek,będzie format 16:9 i dobra jakość to powinno być dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda że nie będzie reklamówek, tak sobie wybrałem przykładowy film czyli znany "Rycerz króla Artura" kinowo trwa 139 minut, w Polsacie Film zaczyna się o 21:00 i kończy o 23:15, czyli tak jak by bez reklam, oby reklam nie było w trakcie trwania filmu, to będzie cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie w trakcie filmu reklam nie będzie - natomiast na pewno będą pomiędzy nimi :) Na zawartość nie ma co narzekać - to nie kanał premium (w typie HBO ;)) - to i nowości nie ma się co spodziewać. Coś mi się wydaje, że trafi do Relax Mix (do Familijnego i tak dali np Polsat Sport Extra, więc muszą zwiększyć atrakcyjność wyższego pakietu, aby abonenci nie poczuli się rozczarowani ;) ). Ale to tylko moja opinia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukiluki2 Domyślam się, że chodzi ci o Polsat Film :wink:

Jeśli tak to według mnie trafi on do pakietu familijnego ponieważ brakuje tam tego typu kanału, myślę ze większość się ze mną zgodzi. A co do ramówki rzeczywiście przedstawia się ona nawet nawet (choć do końca nie można jej oceniać nie wiedząc do jakiego pakietu trafi kanał), można ją na bieżąco sprawdzać tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała uwaga w sprawie Test1 i Test2. Spodziewać się można, że emitowane tam będą informacje na temat usługi PPV (sposób zamówienia, dostępne transmisje). Wskazuje na to brak PID-Audio. Coś podobnego emituje Sky Italia na kanale Sky Calcio Info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że ramówka Polsatu Film nie powala na kolana - w ciągu dnia będzie leciał jakiś film dwa razy dziennie i nie będą to jakieś wielkie premiery kinowe, a same powtórki, które dotychczas leciały w zwykłym Polsacie :? Nic tylko oglądać i spędzać mile czas przed telewizorem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli :

-filmy będą bez reklam, a wszystko na to wskazuje

-będzie 16/9

-przyzwoity bitrate

-filmy z lat 80- 90-200* dobierane z rozmysłem

-kanał będzie w pakiecie familijnym

 

To poważnie zastanowię się czy nie wycofać się z wypowiedzenia umowy. Gdyby jeszcze dali Animal Planet HD czy NG (wild czy jaki inny) HD to by było super. Może by jeszcze kanały HD ubrali w jaki troszkę tańszy pakiecik ??

 

Cyba jednak zbyt piękne by było prawdziwe...... :?:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...