Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wynik przetargu i tak pewnie będzie ogłoszony dopiero po tegorocznym finale LM , więc do końca maja trzeba będzie poczekać. wątpię by było to wcześniej. no i raczej Polsat wygra ten przetarg mimo wszystko, przecież to nawet nie chodzi o pieniądze za prawa tylko zyski z reklam i do jakiej ilości osób dociera przekaz. nie oszukujmy się, ale C+ i Orange mają niewiele większe grono odbiorców niż N.

 

z innej beczki, słyszał ktoś o nowych kanałach dla dorosłych? będzie zaskoczenie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat będzie walczył do końca o Ligę Mistrzów, bo to byłby wielki plus dla niego. Ci co są w n-ce jedynie dla LM, pewnie przejdą do tej platformy cyfrowej, która zdobędzie prawa do pokazywania jej. Cyfrowy Polsat jest cały czas ba plusie, a Cyfra+ ma poważne kłopoty związane z kryzysem i dlatego według mnie to Polsat wygra tą wielką batalię, a Cyfra odpuści pocieszając się tym, że i tak ma bogatą ofertę piłkarskich lig... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19 maja Polsat doda nowe kanały POLSAT DLA DZIECI i POLSAT KINO. Kanały pojawią się na nowym TP Cyfrowego Polsatu. Kanały będą dostępne od początku czerwca w Aster i Vectra.

 

Hm... zostały trzy dni, zobaczymy ile było w tym prawdy. Ja osobiście nie wiem jak mam się do tego ustosunkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga w Cp? :lol2: A kto niby za to zapłaci? Wy kochani abonenci, trzeba będzie podnieść pakiet familijny do 42zł i można będzie wam ligę robić. Wszystko zależy kto najwięcej kasy da.

 

Mi osobiście ta liga zwisa i powiewa (teoretycznie filmy oglądam i dokumenty, a tu Cyfra wymiata konkurencje), ale czasami było by warto na Canal+ Sport czy na Orange Sport obejrzeć coś z naszej ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga w Cp? :lol2: A kto niby za to zapłaci? Wy kochani abonenci, trzeba będzie podnieść pakiet familijny do 42zł i można będzie wam ligę robić. Wszystko zależy kto najwięcej kasy da.

 

Mi osobiście ta liga zwisa i powiewa (teoretycznie filmy oglądam i dokumenty, a tu Cyfra wymiata konkurencje), ale czasami było by warto na Canal+ Sport czy na Orange Sport obejrzeć coś z naszej ligi.

 

Podoba mi sie twoja opinia."Teoretyczne" w 100% pasuje do obrazu typowego abonenta C+ jaki znam.Przez kilka lat uwierzyliscie ze macie najlepsza platforme w Polsce-lubie te slowo-Cyfra"wymiata".A teraz tak trudno wam sie pogodzic z tym ze pomalu coraz mniej wam zostaje...I wchodzicie sobie na rozne fora zeby pokrzyczec.Jak na razie kolego to Cyferka wam zaserwowala podwyzke abonamentu(rozumiem twoj smutek i zal),a w CP jest on bez zmian.Wiec "teoretycznie" nie martw sie o nasz abonament,jesli to CP zgarnie prawa do LM to zawsze mozesz przeciez zerwac umowe z Cyfra i wziasc sobie Cyfrowy Polsat.A kto za to zaplaci?A przyszlo ci na mysl ze kupno praw do LM nie musi skutkowac zdzieraniem pieniedzy od abonentow?A teraz juz koncze bo ide zjesc sniadanie-bo ja "teoretycznie" sniadania jadam o tej porze,a tutaj jajecznica na boczku "wymiata" konkurencje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga w Cp? :lol2: A kto niby za to zapłaci?

 

Wyobraź sobie że tyko w C+ trzeba płacic 39,90zł za oglądanie transmisji sportowych (C+ i OS), u konkurencji są one za darmo w podstawowych abo...

I na 100% jak by C+ stracił prawa do np: Ekstraklasy, PremierShip czy SerieA na rzecz Nsportu czy Polsatu sport to jestem pewien że opłata za nie by nie wzrosła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz polsat lepiej niech sie nie zabiera za kanaly wlasnej marki przyklad polosat play itp :lol2:
:crazy:

Nie przesadzaj bardzo dobrze że jedna stacja w Polsce chce założyć kanał dziecięcy..............jeśli nie chcesz to nie będziesz musiał oglądać. A odnośnie Polsat Play kanał ma dość średnią ramówkę :!: nie ma co tak krytykować POLSATU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Crystalic, tylko kanałów dziecięcych na naszym rynku jest już sporo więc nie wiem, co by ten kanał dziecięcy Polsatu miał pokazywać za bajki :woot: . Bo robić kanał, który będzie powtarzać programy i bajki, które są/były emitowane na innych kanałach, to moim zdaniem głupota :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek ten coraz częściej jest opanowywany przez userów, którzy mają bliskie kontakty z pracownikami platformy i z tego powodu wiedzą więcej. Oczywiście nie mam nic przeciwko temu. Szkoda tylko, że tyle było szumnych zapowiedzi od tych osób, a nic właściwie się nie sprawdziło...

 

Tak więc na początek do odpowiedzialności zostanie pociągnięty autor poniższej wypowiedzi, jeżeli zapowiedź się nie potwierdzi. W takim razie czekamy do max. 2 czerwca br.

Treść:

W dniu 19 maja Polsat doda nowe kanały POLSAT DLA DZIECI i POLSAT KINO. Kanały pojawią się na nowym TP Cyfrowego Polsatu. Kanały będą dostępne od początku czerwca w Aster i Vectra.

Żeby nikt nie miał wątpliwości, to przytaczam od razu punkt Regulaminowy:

Wszelkie treści na Forum publikowane są przez Użytkowników wyłącznie na ich własną odpowiedzialność, a w przypadku działań na szkodę osób trzecich może zostać pociągnięty do odpowiedzialności prawnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli niedługo ruszy Polsat Kino to chciałbym aby znalazł się w pakiecie familijnym.Byłoby to dobre dla wszystkich.Abonenci mieliby wreszcie kanał z filmami bo jest tylko TCM a Polsat Kino miałby większą widownię i napewno sporą oglądalność bo filmowa oferta familijnego jest słaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. i dostęp do internetu, bo jest dość szumnie zapowiadany w prasie przez polsat. Pzdr

A niby jak to ma działaś ten dostęp do internetu, w obie strony czy tylko w jedną, do abonenta. Jakoś tego nie widzę. Gdzie takie szumne informacje się pojawiły ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze przed włączeniem do oferty jakiegoś kanału CP nadawał testy z pierwszą literą nazwy kanału. Tak chyba było w przypadku HBO? Teraz nazwa testu wskazuje raczej jednoznacznie, ale nie rozumiem dlaczego jest na 12,284 :shock: . Zobaczymy co z tego będzie, bo na razie to tylko domysły.

 

EDIT: tutaj jest bitrate tego kanału: http://satcodx1.tele-satellite.com/0130 ... 00268919-v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...