Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie to nowe kanały Polsatu i Cyfrowego Polsatu poznamy dpoiero po rostrzygnięciu przetargu na LM bo Polsat jeśliby wygrał przetarg chciałby na pewno pokazywać dużo LM w HD i może do tego będzie służył nowy transponder.

Jak dla mnie Polsat jest pewien wygranej, a to przegranie Euro 2012 i dogadywanie się z Tvp ma dla mnie drugie dno.

 

ps.Trochę teori spiskowej, ale to lubię bo niby dlaczego Cyfra+ wprowadziła właśnie teraz Dvb-T? Wszyscy wiemy, że główny Polsat pod względem rozrywki i filmów jest najatrakcyjniejszym kanałem, którego nie ma w Cyfrze+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ...

 

1 maj 7:44

 

"Gdzie nowe kanały ?!" :lol2:

 

Już wam od razu wstawią bo wy się :censored: poczekajcie 2-3 tygodnie i będziecie mieli nowe kanały :mrgreen:

 

A z czego Ty tak rżysz ( :lol2: ) ???

Od 01.05 CP ma transponder do dyspozycji - więc od dzisiaj teoretycznie mogą np. coś testować na nim itp. a nikt nie powiedział że od dzisiaj będą jakiś nowe kanały z któregokolwiek transpondera nie wspominając o tym nowym.

 

Przyjdzie pora to zostanie on wykorzystany, ale czuję że TY nawet tego nie poliżesz dysponując Tanią Namiastką Kultury :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytlumacze jeszcze raz,wszystkim ktorzy spodziewaja sie "nie wiadomo jakich cudow".Owszem,od dzis CP ma prawo do uzytkowania nowego transpondera.Nie oznacza to jednak ze od dzis lub nawet za dzien lub za dwa,pojawi sie tam jakikolwiek przekaz.Mozecie sobie czekac przed TV nawet tydzien,nie zmienicie tym nic i nie macie ZADNEGO wplywu na to co CP bedzie tam nadawal.Z pewnoscia nie nalezy oczekiwac ze w ciagu krotkiego czasu ten transponder zapelni sie nowymi kanalami.Ale jak widze to co niektorzy polaczyli sobie date 1 maja,czyli date przejecia transpondera z nadziejami na np.Filmboxy,TVP Historia,Discovery ID i nowymi kanalami Polsatu.I wyszlo im ze CP musi 1 maja cos tam wlaczyc...Juz widze oczami wyobrazni,jak kilku forumowiczow od dzis rana wpatruje sie w ekran TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Dla niektórych, dzisiejszy dzień miał być dniem cudów. I co ? I :censored::mrgreen: Zapewne do końca roku będzie kilka nowości, może jakaś niespodzianka. Będzie to następować przez pewien okres czasu, a nie wszystko na raz w jeden dzień :D Skłaniałbym się raczej, jak co roku ku porze jesienno zimowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie to, dlaczego razem nie włączono TVP Historia i TVP HD wraz z TVP Info i TVP Sport? Na myśl mi przyszło to, że Cyfrowy Polsat nie miał już miejsca na transponderach, dlatego czeka aż będzie mógł korzystać z nowego tp i wówczas kanały wyżej przeze mnie wymienione doda na nowy transponder. Czy to są błędne zapowiedzi czy też nie, czas nam pokaże...

(ale byłoby wtedy naprawdę ok) :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci CYFRY+ już mogą w wybranych obszarach i na wybranych dekoderach oglądać testowe kanały cyfrowej telewizji naziemnej. Wkrótce taką możliwość - według nieoficjalnych doniesień “Rzeczpospolitej” - otrzymają abonenci Cyfrowego Polsatu.

 

http://blogi.satkurier.pl/46715-platfor ... dvb-t.html

 

To chyba prawdziwa niespodzianka CP szykowana na jesień :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko że planują wprowadzenie tych kanałów na nowy transponder. Ma to nastąpić w okolicach II połowy maja/początek czerwca. 19 maja to najbardziej optymistyczny termin ich wprowadzenia(możliwe pojawienie się testów nowych kanałów).

 

Co do innych rzeczy:

 

- Trwają intensywne prace nad wprowadzeniem dekodera HD PVR najprawdopodobniej firmy EchoStar.

- Wątpliwe dołączenie kanałów Viasat (chociaż w czasach kryzysu może się coś zmieni)

- Jakość kanałów TVP1, TVP2 ma zostać znacznie poprawiona w najbliższym czasie (czyt.miesiąc - 3 miesiące :lol2: )

- Kanał ID - trwają rozmowy

- FilmBoxy nic mi na ten temat nie wiadomo

 

(Ta wiadomość do XYZ ... sorry ale nie mogę wysłać do ciebie wiadomości :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-wiesz, to ze w okolicach maja/czerwca maja wprowadzic te kanaly to wiedza wszyscy

-a skad wiesz ze dekoder pvr hd bedzie od echostara? pewnie stad https://satkurier.pl/news/45730/wkrotce- ... d-pvr.html :] (mam nadzieje ze bedzie od samsunga)

-o viasatach nie wiesz nic tak jak wszyscy...

-niby jak maja porawic jakosc na tvp1,2 ??

-kanal id, rozmawiaja pewnie ze wszystkimi...

-a mi wiadomo ze trwaja rozmowy o filmboxach

 

twoj post nie wnosi niczego nowego moge jeszcze dodac od siebie ze planuja w najblizszym czasie wrowadzic pakiet hd, kanaly: polsat hd, bbc hd, polsat dla mlodziezy itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce spamować♣, ale skąd wiesz, że ładnej :) ?

 

No tak, bo wszyscy tylko zastanawiacie się jakie to nowe kanały dołączą do Polsatu. A przeciez oni o te wszystkie kanały (wymienione przez Was) się starają- trzeba tylko poczekać aż się dogadają;]

 

A póki co nowe promocje tuż, tuż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę Viasaty i National Geographic :mrgreen:

Teraz poważnie, choć czytając kilka stron wstecz, czasem nie można się powstrzymać. Jak to ma być nowy dekoder, to ja mam gdzieś taką zapowiedź. Wolałbym nowe kanały, choć może bardziej realne, niż chcą niektórzy. Mów co wiesz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...