Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem jeden mały szczegół : po wznowieniu sygnału z satelitą w cyfrowym polsacie działa przez około 2 dni kanał comedy central polska . Potem go kodują. Jak ktoś chce moze spróbować. Ja co dzień wznawiam sygnał i mam dostęp do tej tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zapowiedzi to szykuje sie podwyzka od nowego roku w Polsacie i to narazie tyle, miala byc na jesien,ale w zwiazku z tym ze jest to najgoretszy okres przelozono ja na styczen, przeciez ktos musi sfinansowac wymiane na nowe karty...

 

A skąd masz te sensacyjne informacje o podwyżce? Argumentem do podwyżki na pewno nie może być wymiana kart i systemu kodowania, wystarczy zajrzeć do raportów finansowych albo czytywać naszego SATKurierka żeby wiedzieć że Cyfrowy Polsat otrzymał odszkodowanie "od firmy Nagravision S.A. w wysokości 6,010 mln zł otrzymanego za szkody, które platforma poniosła w związku z koniecznością wymiany kart do dekoderów i starszych modeli dekoderów niekompatybilnych z nowym systemem kodowania w związku ze wymianą dotychczasowego systemu kodowania".

 

Cytat pochodzi z artykułu SATKuriera: "2,29 mln abonentów Cyfrowego Polsatu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nkowicze ostro tutaj lobbuja za swoja platforma jak nie tvn znikajace z oferty to znowu podwyzka ludzie poptrzcie co piszecie

 

tvn maja umowe dokonca 2011 to popierwsze po drugie prezes CP z tydzien temu udzialal wywiadu i mowil ze nikt nie planuje zadnych podwyzek wiec niewiem czemu tutja wymyslacie jutro co napiszecie ze konczy sie umowa na polsat sport i polsat sport extra i od nastepnego miesiaca te kanały bede w n i c+ nie siejcie paniki!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jeden mały szczegół : po wznowieniu sygnału z satelitą w cyfrowym polsacie działa przez około 2 dni kanał comedy central polska . Potem go kodują. Jak ktoś chce moze spróbować. Ja co dzień wznawiam sygnał i mam dostęp do tej tv.

 

Gdy to przeczytałem pomyślałem że to bzdura, ale teraz już sam nie wiem. Chyba faktycznie zaraz wznowię uprawnienia. Czy ktoś to moze potwierdzić lub zdementować? Przecież CC nawet nie jest kodowany w nagra(chyba ze od wczoraj).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ piotrln a co pracujesz w CP, że wiesz, iż oprócz kanałów, które wymieniłeś innych nie planują co :evil: . Skąd masz pewność, że Comedy Central nie dołączy do oferty CP :?: . To, że go narazie nie ma nie oznacza, że kiedyś go nie dołączą. Także przestań [beep] jadem i zastanów się czasem nad tym co piszesz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jeden mały szczegół : po wznowieniu sygnału z satelitą w cyfrowym polsacie działa przez około 2 dni kanał comedy central polska . Potem go kodują. Jak ktoś chce moze spróbować. Ja co dzień wznawiam sygnał i mam dostęp do tej tv.

 

Gdy to przeczytałem pomyślałem że to bzdura, ale teraz już sam nie wiem. Chyba faktycznie zaraz wznowię uprawnienia. Czy ktoś to moze potwierdzić lub zdementować? Przecież CC nawet nie jest kodowany w nagra(chyba ze od wczoraj).

 

ja tez tak pomyslalem 8)

sprawdz jak mozesz ...

 

ciekawe :crazy: moze bedzie CC w CP, choc na lyngsat bez zmian :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura na resorach Comedy Central po wznowieniu sygnału z satelity jest w dalszym ciągu kodowany (próbowałem).

Gdzieś chyba widziałem niekodowany Comedy Central, ale po niemiecku. Jak kanały CP działają bez zarzutu, to lepiej nie bawić się wznawianiem sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie :P bo to, co tu się dzieje teraz to narazie na nic innego nie wygląda jak na życzenia i marzenia o dołączeniu kolejnych kanałów :> a temat miał służyć jako pole do dyskusji o zapowiedzianych kanałach, a nie życzeniach abonentów, a że CP prawie nic nie zapowiada oprócz kolejnych kanałów tematycznych Polsatu i BBC HD no to ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...