Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostanie bana nawet jeśli powoła się na informacje z naszego kochanego serwisu Satkuriera :?::wink::D przecież w tym artykule o dołączeniu CC do Cyfry+ także pisze jak byk, że CC pojawi się w CP, a prowadzi rozmowy z kolejnymi operatorami kablowymi

[...]Stacja prowadzi rozmowy także z innymi operatorami kablowymi, a wkrótce ma pojawić się w Cyfrowym Polsacie, o czym pisaliśmy już w listopadzie.[...]

a nie, że dopiero prowadzone są rozmowy w sprawie jego dołączenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem dostanie bana :)

Jak na razie to są spekulacje czy się pojawi, ale najprawdopodobniej się pojawi (zależy im na zwiększeniu zasięgu swojego kanału). Jednak brak jest jakiejkolwiek informacji co do terminu (żeby zaraz nie było tekstów w stylu "już 31 stycznia, a mieli w styczniu dołączyć" czy "te ch** złamane olewają abo i nie dołączają CC")

:)

 

Edycja... 20 minut później... ale cicho się zrobiło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie miarza tvp sport sportkluby i viasaty :( Wojna i Pokoj i jakis prawdziwy kanal XXX typu hustler Spice Platinum na Nationale raczej nie ma co liczyc znajac polityke cyfry wylacznasc po 4 latach dopiero straca :P boli mnie te syfy typu polonia 1 tele 5 polsat zdrowie ktore tylko marnuja miejsce na transporterach eh w dalszym ciagu nie rozumiem platform ktore marnuja miejsca na syfy i tlumacza to pieniadze pieniadze nawet bym mogl doplacic za paczke viasat razem z TV1000 :| o zone horror i trhiller tez nic nie slychac mimo ze angielska wersja jest tak naprawde kanaly zone w polsce sa niszowe w porownaniu do anglii gdzie zone reality ogladalem z przyjemnoscia i zone reality extra :|

 

 

no i co ze mam bujna wyobraznie ? to juz nie wolno sie wypowiadac w zwiazku z tym ze mam bujna wyobraznie ? w dodatku nie moge wyrazic opinii co mi sie podoba co nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted: Tele 5 i Polonia 1 sa z transpondera Cyfry i chyba Cyfrze musi sie to oplacac ze wynajmuje dla nich miejsce. Dla mnie i dla Ciebie te kanaly sa malo atrakcyjne ale chyba sa ludzie co ogladaja ta "telewizje" bo inaczej by sie chyba nie oplacalo placic za miejsce na satelicie. Viasaty mialy dolaczyc zaraz po wprowadzeniu TV 1000 i cisza jak to zwykle bywa. Mysle ze TVP Sport wprowadza jak sie TVP dogada z Polsatem na temat praw do emisji Euro 2008. :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, dlaczego piszecie o HBO w temacie "Nowości Cyfrowego Polsatu - zapowiedzi", zamiast w temacie, który jest do tego stworzony, ale pomijając to wszystko, to patrzę, że CP zaczyna olewać swoich abonentów, bo brak jest obiecanych kanałów HD (fakt, że mnie mało interesują, ale nie jestem jedynym abonentem i są osoby, które długo już czekają na zapowiadane kanały HD), jest jedynie cały czas tylko test kanału Polsat Sport HD (z tego co się orientuję, to są tam tylko jakieś zapowiedzi, ale to już niech się wypowiadają osoby, które mają dostęp do tego kanału). Wiemy, że C+ zaczyna szaleć, ponieważ oprócz Comedy Central, są spekulacje o włączeniu do oferty kanałów Filmbox, o to link: http://media2.pl/media/32617-kanaly-fil ... yfrze.html , a co z nami, chociaż jakieś konkretne info, jakieś konkretne kanały, ja bym chciał chociaż te Comedy Central, bo moim zdaniem to jeden z najlepszych kanałów serialowych, ale jak to się mówi, pożyjemy, zobaczymy :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...