Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gdzieś chyba we wrześniu/październiku było okienko (ale i nie dawno bodajże w zeszłym tygodniu) TVP info i jak ktoś zauważył że jest dostępny mógł się przyjrzeć :smile:

no i teraz dopiero CP posiądzie Wszystkie kanały nadawane naziemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalą się bo tam umowa ma chyba drugie dno otóż kto wie czy nie pójdą wspólnie po LM.

 

Barti90 - o jakich TVN'ach piszesz? Na co Ci te TVN'y? Nie lepiej Comedy Central i Viasat'y?

 

TVN'y zbędne szczerze mówiąc...

Comedy Central ok, ale to już cieżka sprawa !

a co do LM wspólnie to co TVP by zyskała? nie mają przecież polsatów kupią może z polsatem połowe LM do TVP Sportu i TVP 1/2 i druga połowa do Polsatu Sport i Polsatu :P fajnie by było i taniej by wyszło! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
TVP Info niestety słaba jakość z C+, puszczali niedawno niekodowaną z C+, poobejrzałem i cienko widze :P

mam nadzieje że TVP Sport będzie o wiele lepszy i polepszenie TVP1 i 2 :P

Ja oglądałem na CRT i jakość TVP Info mnie przytkała. :evil: Myślałem, że to włoski kanał. :lol2: No ale nic dziwnego, skoro ładuje się na transponder kilkanaście kanałów... Ale to u nas normalne. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Info niestety słaba jakość z C+, puszczali niedawno niekodowaną z C+, poobejrzałem i cienko widze :P

mam nadzieje że TVP Sport będzie o wiele lepszy i polepszenie TVP1 i 2 :P

Ja oglądałem na CRT i jakość TVP Info mnie przytkała. :evil: Myślałem, że to włoski kanał. :lol2: No ale nic dziwnego, skoro ładuje się na transponder kilkanaście kanałów... Ale to u nas normalne. :(

 

DVBNEWS podał informację od rzecznika polsatu: "Sygnał kanałów TVP będzie pobierany bezpośrednio z Astry i retransmitowany. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

,,Gdy emocje już opadną, jak po wielkiej bitwie kurz..." pewnie wszystko wróci do normy i jak zwykle zaczną się narzekania. :D:wink:

Myślę, że TVP Sport powinien jednak znaleźć się w Pakiecie Familijnym, jako kanał sportowy TVP, na którym transmitowane są przede wszystkim zawody sportowe z udziałem polskich sportowców oraz pokazywane są rozgrywki polskich lig (koszykówka, hokej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie można mówić o jakości, zależy co Polsat zrobi z sygnałem i na jakim tp go puści. A swoją drogą to ciekawe że nie skorzystają z tp Cyfry i Nki...Pewnie z nimi się nie zdążyli jeszcze dogadać.

PS Ja przy TVP Info korzystam z Astry choć mam również z HB bo lepsza jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVP Sport od n nie ma co liczyć, bo jakoś do tej pory nie dali rady dogadać się w sprawie Discovery HD. Jeśli chodzi o kanały TVP1 i 2 - mogą być od C+, bo raczej te platformy są w niezłych stosunkach (właściwie to C+ jest w dobrych stosunkach z obydwoma). Może też na tej umowie skorzystają "inni"? Tzn. odkodują TVP Info na Hot Birdzie, bo wszystkie platformy będą go już miały w ofercie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej niech dadzą TVP1, 2 ,INFO, Sport i Historię na swój nowy tp a z dotychczasowej częstotliwości usunąć i poprawić jakość Discovery i AXN.Cyfra mogłaby usunąć TVP INFO ze swojego tp (dzięki temu poprawa jakości np Animal Planet ) i pobierać od Polsatu.Wszyscy

będą zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nie wypali z jednego powodu - z TVP1, 2 i Info korzysta również n. A oni raczej niechętnie współpracują z CP, więc nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby CP udostępniał sygnał dla n ze swojego nowiusieńkiego transpondera. :lol: Bardziej prawdopodobny scenariusz to: skasowanie "analogowych" TVP1 i 2, wrzucenie w to miejsce TVP Sport oraz pobieranie TVP1, 2 i Info od C+. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych to ważne, dla drugich nie. Jeśli ktoś nie patrzy na ilość, a jakość, to dla niego będzie to miało znaczenie. Wolałbym np. mieć mniej kanałów Discovery, gdyby chociaż jeden z nich nadawał w 16/9 w "niemieckiej jakości". Tak samo może być tutaj. Jeśli TVP Sport zostanie "upchane" na siłę, to zamiast kanału sportowego będzie Tetris.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...