Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@sonik79 - opisany przez Ciebie problem ze stroną www to akurat problem Twojej starej przeglądarki ;)

 

Opłata 99zł to aktywacja i wypożyczenie dysku twardego. Jeśli to jest wysoka opłata za sprzęt operatora to zawsze można zakupić swój odbiornik (np. coś z tych modeli) a od Cyfrowego Polsatu za 1zł wypożyczyć moduł CAM z kartą, bez czynszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale przeglądarka która jest na drugim miejscu w statystykach użytkowników...

 

http://www.ranking.pl/pl/rankings/web-browsers.html

 

...to nie "Twoja stara przeglądarka" (Panie, nie obrażaj Pan ;) ) tylko oczko w głowie każdego średnio rozgarniętego webmastera.

A co do wypożyczenia modułu to jak to wygląda przy pakiecie Mini (do którego nie ma opcji PVR) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem sie dowiedzieć, czy u Was na nieopłaconych kartach cp (czyli odbiór tylko fta) też występuja polsat sport news i national geographic? A jeśli tak to z jakiej racji są te kanały dostępne? Otwarte okno? Szukałem info że będzie nat otwarte ale nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się zdaje, że ma to związek z roztrąbieniem tego faktu na stronie satkurier.pl jako wielki news. Z pewnością ktoś z tysięcy pracowników lub współpracowników CP czyta takie serwisy jak SK, przyszedł dziś do pracy, zobaczył newsa, zadzwonił gdzie trzeba i zakodowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem sie dowiedzieć, czy u Was na nieopłaconych kartach cp (czyli odbiór tylko fta) też występuja polsat sport news i national geographic? A jeśli tak to z jakiej racji są te kanały dostępne? Otwarte okno? Szukałem info że będzie nat otwarte ale nic nie znalazłem.

 

Polsat Sport News jest dostępny dla abonentów, którzy mają rozwiązane umowy (tj. FTA), ponieważ pojawił się na pozycji pod którą dotychczas był kanał Dla Abonentów (on był zawsze odblokowany). Zapewne pozycja 16 jest tak zaprogramowana, aby była odblokowana również dla tych, którzy maja rozwiązane umowy. Natomiast jeśli chodzi o NGC SD to był błąd w uprawnieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...