Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pluliście na CP że nie ma TVP HD przed mistrzostwami a teraz dostaliście mały ochłap i wychwalacie CP pod niebiosa :)

kiedy Wy macie czas to wszystko oglądać? :lol2:

 

wybaczcie mój prześmiewczy ton, ale sam mam pakiet HD od początku i prawda jest taka, że ANI RAZU nie oglądałem fox life hd i filmbox hd. jak zerknąłem na ramówkę axn to wygląda na to, że też oglądał raczej nie będę.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie

zastanawia mnie tylko fenomen przyklaskiwania CP w związku, że dodali tego typu program.

owszem, zdaję sobie sprawę z tego, że znajdzie się odsetek ludzi którzy faktycznie oglądają seriale i możliwość oglądania axn w hd ich cieszy.

ale wydaje się, że nie jest ich tak dużo patrząc na rankingi oglądalności.

to nie jest krytyka nikogo, po prostu nie rozumiem tego, że najpierw plujecie na CP w związku z TVP HD a teraz cieszycie się jak dzieci które dostały najbardziej wypasionego lizaka ze sklepu.

chyba, że idziemy na ilość a nie na jakość - wtedy faktycznie to jest duży sukces.

 

ot tak z rana postanowiłem wsadzić kij w mrowisko :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie

 

owszem, zdaję sobie sprawę z tego, że znajdzie się odsetek ludzi którzy faktycznie oglądają seriale i możliwość oglądania axn w hd ich cieszy.

ale wydaje się, że nie jest ich tak dużo patrząc na rankingi oglądalności.

 

To jakbys nie wiedzial to axn jest najchetniej ogladanym kanałem serialowo filmowym, wiec zgodnie z twoja teoria po jaka [beep]e sa kanały canal+, canal+ film, canal+ film hd, hbo , nfilm i jeszcze inne ktore maja ogladalnosc na granicy błedu statycznego a jeszcze tworza wersje hd jak tego nikt nie oglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krokodyl, nikogo nie obrażam więc zakładam że raczej nie powinno to mieć miejsca a każdy ma prawo do własnego zdania.

 

domel, filmowe kanały który przytoczyłeś jak najbardziej - obejrzysz 1,5 h dobrego filmu i już.

zastanawiają mnie po prostu seriale, dajmy na to, że jest 5 serii po 10 odcinków. piszę po raz kolejny, staram się odpowiedzieć sobie na pytanie - skąd na to czas ludzie biorą :)

moim zdaniem są lepsze kanały hd na rynku których nie ma w CP a powinny się tam znaleźć i za AXN HD nie ma co stawiać im pomnika.

i tyle.

 

koniec ot

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest krytyka nikogo, po prostu nie rozumiem tego, że najpierw plujecie na CP w związku z TVP HD a teraz cieszycie się jak dzieci które dostały najbardziej wypasionego lizaka ze sklepu.

A tak konkretnie to do kogo piszesz? Co to znaczy „wy plujecie” i „wy się cieszycie”? Na forum jest setki aktywnych użytkowników, jedni plują na brak jednego kanału, inni cieszą się z dołączenia innego, cóż w tym dziwnego? Dlaczego postrzegasz forum jako monolit, który możesz krytykować w całości? ;-) Owszem, możesz, ale to typowe bicie piany (zresztą takie jak mój post, ale nie mogłem się powstrzymać). Mógłbyś tak napisać, gdyby rzeczywiście konkretna osoba najpierw pluła, a potem chwaliła - ale mógłbyś te słowa skierować do tej konkretnej osoby, a nie do „wy na forum”...

AXN HD nie zmieni mojej decyzji o rozstaniu z CP - mam już w domu UPC, a w CP biegnie okres wypowiedzenia. BARDZO podpadli mi olaniem swoich klientów na mundial pozostawiając ich bez TVP HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie bicie piany, lewą nogą wstałem :)

 

ale tak, jak widać na szczęście są na forum tacy którym 'zamienniki' nie wystarczają.

masz racje, generalizowanie nie jest dobre, ale nie to było moim celem.

zerkam czasem na to forum (sam mam cp w domu) i non stop widzę huśtawkę

'jak do jutra nie będzie TVP HD to...'

'piszcie maile, listy, skargi'

'CP nie szanuje abonentów'

'brawo CP, super niespodzianka'

'mamy już tyle kanałów HD co TNK HD'

'jeszcze tylko ..., ..., ... i będzie najlepszy pakiet na rynku'

'CP to jedyna platforma bez TVP HD, wstyd i hańba'

etc

 

to nie są dokładne cytaty bo kolego mmuddy nie o to tu chodzi.

po prostu CZĘŚĆ forumowiczów zachowuje się jak dzieci.

'nie kupisz mi hulajnogi? nienawidzę Cię'

'mamo, mamo, tata dał mi lizaka, kocham tatę'

 

:)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zadać takie pytanie "Czy jest sens płacić za to niby HD ?" Przecież to jest oszukiwanie ludzi, którzy do końca nie wiedzą, jak ma wyglądać prawdziwe HD. Robienie kanału HD tylko z upscalingu kanału SD, to każdy kanał tak można nadawać, ale jaki to ma sens i w dodatku trzeba płacić dodatkowo za taką wersje.

Ale pisanie o tych sprawach i tak nic nie wniesie, bo nadawcy robią swoje i mają klientów w d...e, zarabiają na nas i tak musi zostać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiają mnie po prostu seriale, dajmy na to, że jest 5 serii po 10 odcinków. piszę po raz kolejny, staram się odpowiedzieć sobie na pytanie - skąd na to czas ludzie biorą

A słyszałeś o czymś takim jak nagrywarka? Zawsze można nagrać na nagrywarkę DVD czy na dysk dekodera i oglądać w wolnej chwili, a nawet trzymać wiele lat i oglądać :wink:

 

@booboo

Ale płacisz za ten kanał? Nie, bo jest on w pakiecie HD, w którym masz dostęp do wielu innych kanałów HD, a AXN HD nie jest oferowany pojedynczo, więc o co kaman? :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem wczoraj trochę czasu na oglądaniu tego kanału i niestety muszę stwierdzić, że określenie HD w tym przypadku to mocne nadużycie. Nawet FoxLife HD błyszczy na tle tego kanału. Jeżeli tak ma wyglądać rzeczywistość kolejnych kanałów "HD" to kupowanie drogich telewizorów mija się z celem.

 

pozdr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Albo wejdzie jakis nowy kanal w to miejsce np. w miejsce dubla TCL a BBC Lifestyle powroci na swoje miejsce, jak widac dubel ma inna czcionka napisane Discovery. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nazwa jest zapisana w [beep]ski sposób tak jak w Cyfrze+. Czyli WIELKIMI LITERAMI. Co ciekawe na Samsungu tego na liście głównej nie mam, mimo skanowania sieci. Na "Wszystkie kanały" jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dekoderach Echostar 400E oraz 717A mogą wystąpić problemy z odbiorem kanału Eurosport 2 polegające na pojawianiu się stopklatek, lub komunikatu „Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie” na dekoderach, które mają uprawnienia do oglądania tego kanału. Błąd rozwiązywany jest przez nadawcę programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dekoderach Echostar 400E oraz 717A mogą wystąpić problemy z odbiorem kanału Eurosport 2 polegające na pojawianiu się stopklatek, lub komunikatu „Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie” na dekoderach, które mają uprawnienia do oglądania tego kanału. Błąd rozwiązywany jest przez nadawcę programu.

 

Problem ten także dotyczy "innych" dekoderów w których może pracować moduł CP. To tak na marginesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...