Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Minute temu dzwonil do mnie konsultant Polsatu w zwiazku z moim wczesniejszym zainteresowaniem pakietem HD. Zaproponowano mi pakiet HD za 20 zl w ktorym nie ma oczywiscie Discovery HD ( platny dodatkowo 5 zl ) . Wybralem wiec pojedyncze opcje : NG WILD HD, POLSAT SPORT HD oraz DISCOVERY HD . Przed tym wszystkim zapytalem czy w kwietniu zgodnie z zapowiedzia pojawi sie kanal FOX LIFE HD i czy bedzie on wchodzil wsklad Pakietu HD. Konsultant odpowiedzial ze prawodpodobnie tego programu nie bedzie w ofercie w ogóle. Mysle ze jest to z pewnoscia szokiem ... prosze zadzwonic na infolinie i sie upewnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na kanale 21 mam nadal reklamy filmów z VOD... A jak u Was??

A jak myślicie jakie mecze będą nadawane na tym kanale???

 

Na tym kanale to chyba nie będą pokazywać cały czas meczy jak Polsat Futbol, ale np. jak są 2 mecze Ligi Europejskiej to na głównym Polsacie pokazują jeden mecz, a na tym drugi. To raczej tak będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze jest 1 kwietnia ale konsultant w takich kwestiach gdzie jest telefonicznie zawierany aneks na 12 miesiecy nie moze sobie zartowac i nie powinien o tak istotnych sprawach jak kanaly w danym pakiecie nic nie wiedziec?

 

No i już nawet chyba testują ten kanał, bo pojawił się na liście Test F (patrz kilka/-naście postów wyżej)... więc @FazaFm albo to twój żart prima aprilisowy albo żart konsultanta lub co gorsza, jego "wiedza" o tym kanale w ofercie CP, bo konsultant powinien wiedzieć jakie kanały w ofercie, ale czy oni wiedzą jakie dopiero będą - sądzę, że to akurat niekoniecznie :roll:

 

Może C&I dojdzie do CP. Ja też mam na kanale 235 ANN. Nowy kanał?

 

Nawet nie rób takich żartów :] Już kilka osób wcześniej tłumaczyło dlaczego ten kanał jest na liście CP i wystarczy przeczytać te posty ze zrozumieniem, a byś wiedział, że to nie jest żadna zapowiedź nowego kanału w CP :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krisss16 @ - akurat zarty 1 kwietnia mi nie w glowie jesli dzownie drugi raz do Polsatu i nie moge z modyfikowac porozumienia ktore 30 minut temu zawarlem. Nie daja mi mozliwosci przez swoje bzdurne procedury do zwiekszenia opcji do calego Pakietu HD. Konsultant inny nadal twierdzi ze oni nic nie wiedza na temat kanalu FOX LIFE HD jakby mial sie pojawic w ofercie . Oczywiscie czytalem kilka postow wczesniejszych ale poinformowalem o swojej sytuacji i co mi 2 konsultantow powiedzialo. Mam natomiast pytanie jak to jest z umowami zawartymi przez telefon czy mozna je anulowac w jakims okreslonym czasie ( umowa na odleglosc ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie rób takich żartów :] Już kilka osób wcześniej tłumaczyło dlaczego ten kanał jest na liście CP i wystarczy przeczytać te posty ze zrozumieniem, a byś wiedział, że to nie jest żadna zapowiedź nowego kanału w CP :|

 

Ale kanał ANN ma częstotliwość 11.137, a tylko kanał C&I nadaje z tej częstotliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę was zmartwić, ale Test F to nie Fox Life HD, a Fishing and hunting, nie mam pojęcia dlaczego leci w HD. Od tygodnia pracuję w CP, więc wiem :) Od dziś będą informacje na bieżąco. Pozdrawiam.

Hm...

Interesujące, a zarazem i dziwne...

Cóż, pozostaje nam czekać na dalsze wieści od Ciebie, albo od CP.

Ja na razie nie będę się na ten temat wypowiadał, ale jedno mnie dziwi: Jeśli już, to czemu w HD?

 

PS. Ale chyba wiem, o co dokładnie chodzi. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie rób takich żartów :] Już kilka osób wcześniej tłumaczyło dlaczego ten kanał jest na liście CP i wystarczy przeczytać te posty ze zrozumieniem, a byś wiedział, że to nie jest żadna zapowiedź nowego kanału w CP :|

 

Ale kanał ANN ma częstotliwość 11.137, a tylko kanał C&I nadaje z tej częstotliwości.

No i chyba nadal nie rozumiesz tego co wcześniej pisali inni userzy... Kiedyś ANN był na liście CP, potem zmienił częstotliwość, a w jego miejsce pojawił się C&I dla C+ - niestety CP bardzo rzadko aktualizuje listę zagranicznych kanałów, więc tej zmiany nie uwzględnił i stąd ta cała sytuacja z dostępnością kodowanego dla C+ kanału C&I na liście CP :|

 

Muszę was zmartwić, ale Test F to nie Fox Life HD, a Fishing and hunting, nie mam pojęcia dlaczego leci w HD. Od tygodnia pracuję w CP, więc wiem :) Od dziś będą informacje na bieżąco. Pozdrawiam.

Dobre, dobre :twisted::mrgreen::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie rób takich żartów :] Już kilka osób wcześniej tłumaczyło dlaczego ten kanał jest na liście CP i wystarczy przeczytać te posty ze zrozumieniem, a byś wiedział, że to nie jest żadna zapowiedź nowego kanału w CP :|

 

Ale kanał ANN ma częstotliwość 11.137, a tylko kanał C&I nadaje z tej częstotliwości.

No i chyba nadal nie rozumiesz tego co wcześniej pisali inni userzy... Kiedyś ANN był na liście CP, potem zmienił częstotliwość, a w jego miejsce pojawił się C&I dla C+ - niestety CP bardzo rzadko aktualizuje listę zagranicznych kanałów, więc tej zmiany nie uwzględnił i stąd ta cała sytuacja z dostępnością kodowanego dla C+ kanału C&I na liście CP :|

 

A to o to chodziło. Teraz wiem już o co chodzi. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet familijny+sport, a mam jeszcze do tego FoxLife, KinoPolska i FilmBox. Filmbox-a to pewnie dali dlatego, że to jest nowy kanał w CP, a dlaczego mam jeszcze Foxlife i kinopolska. Z tego co wiem to jest w pakiecie film. Proszę o odpowiedź.

Bo są przez 3miechy dostepne dla pakietu familijnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Potwierdzam - Szajsbox HD zakodowany (Familijny+Relax Mix)

 

Bojkotować tą dziadowską platformę! Dziś około 12:30 znalazłem podczas skanowania całego HB to na co czekam: Sportklub&Sportklub+!!!! Niestety te [beep]y nie dały się nim długo nacieszyć - około 13 wyłączyli te świetne kanały z 12188 V 27500. :x Nie wiem, o której je włączono. Jak nie obejrzę w sobotę meczu Campeonato Paulista na Sportlubie, to zrywam umowę z pol[beep]em.

 

sportklub.jpg

 

Oto Sportklub+ - stacja, która wraz z SK głównym miażdży ofertę piłkarską Polsatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...