Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z dniem 8 marca 2010r. wprowadzone zostaną nowe oferty na Telewizję Satelitarną Cyfrowego Polsatu, w których Klient otrzymuje do 3 miesięcy pełnej oferty gratis, oraz drugi dekoder w prezencie, z Pakietem Mini Max za jedyne 19,90 miesięcznie.

Najważniejsze zmiany w ofercie:

 

– Brak obowiązku na Pakiet HD – we wszystkich ofertach na Pakiet Familijny + Super Film, opcja udostępnienia dekodera HD możliwa również bez zakupu kanałów lub Pakietu HD

– HBO HD – zwiększenie prezentu dla Klientów z 6 do aż 12 miesięcy (w Promocji na Pakiet Familijny + Super Film z opcją zejścia do Pakietu Familijny + Relax Mix HBO

– Promocja „Drugi dekoder w prezencie” – tylko teraz do Pakietu Mini Max dodatkowe kanały dla dzieci – Boomerang, Nickelodeon, Cartoon Network, DisneyXD, BBC Cbeebies, dostępne przez 3 miesiące gratis, a następnie za jedyne 19,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
– Promocja „Drugi dekoder w prezencie” – tylko teraz do Pakietu Mini Max dodatkowe kanały dla dzieci – Boomerang, Nickelodeon, Cartoon Network, DisneyXD, BBC Cbeebies, dostępne przez 3 miesiące gratis, a następnie za jedyne 19,90 zł.

Czy dobrze zrozumiałem, że te kanały dla dzieci będą dostępne przez cały okres umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w zawiadomieniu zostało to ujęte następująco:

24 miesięczne udostępnienie dekodera Mini D1 z 24 miesięcznym pakietem Mini Max z dodatkowymi programami dziecięcymi*** w cenie 19,90 zł/mies. (w tym 3 mies. gratis) w prezencie.

*** Pakiet Mini Max z dodatkowymi programami = Pakiet Mini Max + Boomerang + Nickelodeon + Cartoon Network + DisneyXD + BBC Cbeebies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ale za taką cenę tylu kanałów dziecięcych nigdzie nie dostaniesz. Uważam, że to całkiem dobre zagranie ze strony CP. Na pewno znajdzie się wielu chętnych. Mogli już dorzucić też Disney Channel, ale to pewnie zachęta do wyższych pakietów. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey

 

jestem nowy i mam pytanie :

 

Mam Cyfrowy Polsat i oczywiscie jest na 3 TVP 1 z Transpordera Cyfry+...dobra ale ja mam dekoder Echostar DSB 717 gdzie niemozliwe jest frabrycznie ustawienia sobie Faworytow.

Przez : http://www.youtube.com/watch?v=1p46YM3G ... re=related

 

udalo mi sie zrobic Liste od 201 itd..problem ale w tym ze ja wogole niemoge znalesc TVP 1 z transpordera Cyfry

Ma ktos pomysl gdzie robie blad ?

 

Bardzi dziekuje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

– Brak obowiązku na Pakiet HD – we wszystkich ofertach na Pakiet Familijny + Super Film, opcja udostępnienia dekodera HD możliwa również bez zakupu kanałów lub Pakietu HD

 

Czyli jak dobrze rozumiem tylko w Pakiecie Familijnym + Super Film? Czyli chcą wziąć sam pakiet Familijny dalej trzeba obowiązkowo brać Pakiet HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam Cyfrowy Polsat i oczywiscie jest na 3 TVP 1 z Transpordera Cyfry+...

 

Dokładnie, to masz Echostara 717A, ponieważ na Echostarze 717 można tworzyć Listy Ulubionych Kanałów.

Jeśli chodzi o TVP 1 to przeskanuj transponder 10 892H, jeśli to nie pomoże, to TVP 1 może być ukryty na liście pod inną nazwą.

Tak to przynajmniej działa na Echostarze 717 bez literki A.

 

P.S. Takie pytania to raczej trzeba zadawać tu:

:arrow:viewtopic.php?f=7&t=9&p=324250#p324250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będzie, bo po co mają nadawać jeszcze u siebie i to pewnie w gorszej jakości niż jest z transpondera Cyfry+? Po prostu jak zwykle uwielbiają wszystko testować, bo wyłączanie testów zawsze przychodziło im bardziej ciężko... Poza tym może chcą pokazać osobom z własnymi dekoderami, że coś takiego jak Filmbox istnieje, a oni nie mogą już oglądać TV1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mysle ze nie bedzie, bo jak CP by chcialo nadawac ze swojego TP to by nie dawali kodowania na TP cyfry+ tylko odrazu by wrzucili na liste ze swojego transpondera. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...