Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy odpowiedz co do odblokowanych kanałów Kino Polska i Fox Life.

 

Największa w Polsce satelitarna platforma Cyfrowy Polsat przygotowała gratkę dla użytkowników niższych opcji abonamentowych - mogą oni oglądać więcej kanałów telewizyjnych.

Kilka dni temu informowaliśmy, że od 19 lutego do 15 maja 2010 roku w Cyfrowym

Polsacie organizowane jest tzw. otwarte okno, w którym nadawany jest komediowy kanał filmowy Comedy Central Polska. Okazuje się jednak, że w ramach tej samej promocji dostępne są także dwa inne kanały - filmowa stacja Kino Polska oraz kanał z serialami Fox Life.

 

Celem promocji jest zachęcenie abonentów niższych pakietów abonamentowych na przejście do wyższych opcji, w których zawarte są kanały emitowane w ramach tzw. okna otwartego.

 

Przypomnijmy, że Comedy Central dostępny jest w pakiecie Familijnym, z kolei dwie pozostałe stacje (Kino Polska oraz FoxLife) wchodzą w skład

pakietu Relax Mix.

 

Przy okazji warto dodać, że dzisiaj - 2 marca 2010 roku - do oferty Cyfrowego Polsatu wchodzą kanały FilmBox oraz FilmBox HD, które przez pierwszy miesiąc także będą dostępne dla wszystkich bez dodatkowych opłat

(kanał HD dla wszystkich użytkowników

dekoderów HD).

 

http://media2.pl/media/61932-cyfrowy-po ... tkich.html

 

Jak poinformowała nas Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu, trwające od 19 lutego do 15 maja „Otwarte okno” dotyczy trzech kanałów. Kino Polska i Fox Life mogą oglądać dodatkowo wszyscy abonenci pakietu Familijnego, a Comedy Central jest teraz dostępny także dla abonentów pakietów Mini i Mini Max.

 

http://tvpolsat.info/news.php?readmore=2257

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie podniecacie tym kanałem a ja mam go już 3 lata i nie udało mi sie jeszcze żadnego filmu w całości w nim obejrzeć, zaraz zobaczycie ile będzie narzekań że ten kanał to [beep] itd. No ale w sumie oferta filmowa w tej platformie jest identyczna jak ten kanał który Polsat dodał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@drianie74-mój imienniku :) Niektórzy ludzie zawsze będą uważać , że ich JA jest najważniejsze i jest opinią narodu. Skoro MI się kanał nie podoba innym NA PEWNO też się nie spodoba. Niestety na tym forum jest pełno takich ewenementów. A żeby nie było off topicu. No cóż, żałuje, że Filmbox dodali kosztem TV 1000 które to bardzo lubiłem. Zmieniać operatora nie zamierzam bo CP i tak mam dla sportu. Film jak chce obejrzeć to....ściągnę z Internetu-a co będę ukrywać. Z tego co mi wiadomo właścicielem Filmboxów jest SPI, więc może nie będzie to taka sieczka jak niektórzy zapowiadają. Pożyjemy, zobaczymy. Ja nie mam zamiaru oceniać kanału po jednym dniu posiadania dostępu do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...