Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U nas na "P" jest chyba tylko Planete z kanałów, których nie ma na CP, ale wszyscy wiemy, że należy do C+, bo jest przez nich produkowany. Playboy PL raczej nie, ponieważ nie mają koncesji na ten kanał, a może nie znana nam nowość na Polskim rynku, a może Playhouse Disney :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to CP braknie miejsca na transponderach :wink: Ale reasumując w ciągu ostatnich pięciu miesiecy Polsat powiększył swoja ofertę programowa o 6 kanałów (Disney Chanel, Fox Life, TV 1000, E!, Wedding Tv, Superstacja)co daje 1 kanał miesięcznie a w planach kolejne kanały. I jak tu nie kochać CP :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo juz co bedzie nowwoscia i co to jest ten TEST_P

 

playboy polska startuje

 

 

 

Kanał rozrywkowo – erotyczny telewizji Polsat już nadaje. Stacja otrzymała koncesję prawie półtora roku temu, ale dopiero teraz rozpoczęła emisję programu. Sygnał kanału został zakodowany

– W chwili obecnej telewizja Polsat prowadzi negocjacje z sieciami kablowymi i platformami cyfrowymi w celu poszerzenia jego dostępności – informuje Katarzyna Wyszomirska, rzecznik prasowy Polsatu.

 

KRRiT przyznała koncesję Polsatowi na nadawanie programu Playboy Polska jesienią 2005 roku. Pod koniec lutego tego roku Rada wszczęła postępowanie o cofnięciu koncesji.

 

medialink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie w momencie zakodowania tego kanału Test_P zakodowali też Cinemaxy (opcję Cinemax miałem dokupioną oddzielnie). Zupełnie nie wiem dlaczego bo pakiet mam oplacony jeszcze przez kolejne 2 miesiące.

:evil: Trochę się wkór...zdenerwowałem, bo myślałem że to, że mi nie przysłali umowy na Cinemaxy jest wystarczającym dowodem że w firmie ciągle panuje bałagan, ale nie, musieli najwidoczniej popisać się bardziej. Jutro będę musiał zadzwonić na infolinię i nie po raz pierwszy być dla tych państwa tam pracujących nieprzyjemny. :evil::evil:

 

P.S. już to wyjaśniłem, po prostu pan na infolinii powiedział że zaksięguje pieniądze na więcej miesięcy z góry a zaksięgował na miesiąc. Ah ci niektórzy pracownicy infolinii... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już wiadomo co testują-

 

 

Telewizja Polsat uruchomiła nadawanie kanału erotyczno - rozrywkowego pod nazwą Playboy Polska. Do rozpoczęcia emisji wezwała KRRiT grożąc odebraniem koncesji.

 

 

Kanał nadaje z satelity Hot Bird i jest kodowany. Od 18.00 do 23.30 stacja emituje istniejące programy z zasobów archiwalnych Polsatu, chociaż nie wiadomo co dokładnie jest na niej pokazywane.

 

http://wirtualnemedia_pl/document,,2108 ... lsatu.html

 

I to zapewne to jest tym tajemniczym testem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja na razie jest niedostępna dla widzów. Jak wyjaśnia Chrabota, niebawem pojawić się ma oferta handlowa kanału na platformie Cyfrowy Polsat. W najbliższych dniach rozstrzygnie się także czy dostęp do erotycznej stacji będą mieli abonenci angielskiej wersji Playboya, nadawanej na słonecznej platformie. Polsat chce także sprzedać swój nowy kanał do sieci kablowych i pozostałych platform cyfrowych. Oferta programowa i handlowa zaprezentowana zostanie na konferencji prasowej.

 

Niewykluczone, że kanał będzie się także inaczej nazywać. – Nie chcemy się ograniczyć do repertuaru Playboya i rozważamy inne nazwy. W tej sprawie będziemy się kontaktować z Krajową Radą – tłumaczy nam Chrabota.

 

Koncesja dla stacji Playboy Polska została wydana już półtora roku temu, bo 16 listopada 2005 roku. Nastąpiło to po czteroletniej batalii Polsatu z KRRiT, zakończonej ostatecznie przychylnym dla stacji wyrokiem Naczelnego Sądu Administracyjnego, który uchylił wcześniejszą decyzję Rady o odmowie udzielenia koncesji dla erotycznej telewizji. Gdy Polsat przez wiele miesięcy nie uruchamiał jednak zapowiadanego kanału, w marcu br. KRRIT zagroziła odebraniem koncesji i wezwała stację do rozpoczęcia nadawania.

 

Edycja Burli: A gdzie źródło?

 

To jest dokończenie poprzedniego postu z tej samej strony:

http://wirtualnemedia_pl/document,,2108 ... lsatu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy kanał testowany przez CP to nie PLAYBOY POLSKA a PLAY TV !!

 

Info:

 

Polsat rozpoczął próbną emisję kanału rozrywkowo-erotycznego Play TV

 

8.5.Warszawa (PAP) - Telewizja Polsat rozpoczęła próbną emisję

kanału o profilu rozrywkowo-erotycznym Play TV. Nadawca prowadzi

dopiero rozmowy z operatorami kablowymi i pozostałymi platformami,

które będą skłonne dołączyć kanał do oferty - poinformował we

wtorek Presserwis.

 

"Aktualnie jesteśmy w trakcie budowy ramówki nowej stacji. Złożą

się na nią programy rozrywkowe, seriale polskie i zagraniczne, a

także łagodna erotyka nocą" - powiedział cytowany przez Presserwis

Bogusław Chrabota, redaktor naczelny Telewizji Polsat, a

jednocześnie szef kanałów tematycznych.

 

"Jeszcze we wtorek chcemy złożyć wniosek o zmianę nazwy kanału

figurującej w koncesji na Play TV. Nowa nazwa bardziej kojarzy się

z dobrą zabawą niż erotyką, a taka będzie właśnie ta telewizja" -

powiedział cytowany przez Presserwis Józef Birka z rady nadzorczej

Polsatu.

 

"W mojej prywatnej ocenie Playboy TV ewoluuje ostatnio w kierunku

ostrzejszej erotyki, a nam zależy, żebyśmy byli postrzegani jako

kanał z łagodnymi treściami erotycznymi. Nie oznacza to, że

całkowicie zrezygnujemy ze współpracy z Playboyem przy tym

projekcie" - dodał Chrabota.

 

Portal wirtualnemedia_pl podał natomiast, że stacja na razie jest

niedostępna dla widzów, a niebawem pojawić się ma oferta handlowa

kanału na platformie Cyfrowy Polsat. Polsat chce także sprzedać

swój nowy kanał do sieci kablowych i pozostałych platform

cyfrowych.

 

Wirtualnemedia podały, że koncesja dla stacji pod nazwą Playboy

Polska została wydana 16 listopada 2005 roku, co nastąpiło po

czteroletniej batalii Polsatu z KRRiT, zakończonej ostatecznie

przychylnym dla stacji wyrokiem Naczelnego Sądu Administracyjnego,

który uchylił wcześniejszą decyzję Rady o odmowie udzielenia

koncesji dla erotycznej telewizji.

 

Presserwis podał, że w poniedziałek Polsat zdecydował się

uruchomić nadawanie, by uniknąć utraty koncesji, po tym jak w

lutym tego roku KRRiT zaczęła postępowanie o cofnięcie koncesji na

kanał erotyczny i odmówił nadawcy przedłużenia koncesji do czasu

rozpoczęcia nadawania.(PAP)

 

bas/ ana/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy kanał testowany przez CP to nie PLAYBOY POLSKA a PLAY TV !!

 

Info:

 

Polsat rozpoczął próbną emisję kanału rozrywkowo-erotycznego Play TV

 

 

bas/ ana/

 

To nie zmienia faktu co testują tylko że to coś (PLAYBOY POLSKA) będzie pod inną nazwą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na press.pl ta informacja jest już jakiś czas widoczna ;-)

PlayTV- ciekawa nazwa swoją drogą, kojarzy mi się jednoznacznie z czwartym operatorem komórkowym, ciekawe, czy było to zamierzone działanie Polsatu ;-)

 

Zaciekawił mnie jeszcze w tej całej informacji fakt rozmów Polsatu z "platformami cyfrowymi". To ciekawe, może to być pierwszy kanał z Polsatu (no moze poza TV Biznes), który pojawi się w ofercie czy to Cyfry+ czy n. W sumie byłoby to np. ciekawym uzupelnieniem oferty Nki (a może usłyszymy zapowiedź kanału już w przyszłą środę na konferencji prasowej?). Niewątpliwie projekt jest ciekawy i o ile dobrze będzie zrobiony to cieszyć się nim być może będą mogli abonenci wszystkich platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...