Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To tylko domysły... niby kończy się wyłączność w n i od razu ktoś rzucił temat że będą w CP ..tak jak wiele kanałów które miały być a ich nie ma z prostej przyczyny - CP nie informuje o dodaniu nowych kanałów i tyle... przecież wy nawet analizujecie jakie loga są na ulotce... czasami wydaje mi się że większość userów na tym forum wypisuje takie brednie bo maja za dużo wolnego czasu...może czas wychylić nos poza komputer a nie pisać [beep]oły... sorry za wyrażenie ale jak się czyta te niektóre [beep]ny to ręce opadają :/ a dodam że jesteśmy w dziale stan aktualny a nie w dziale "co by było gdyby??"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, były urodziny bez prezentów, były święta bez nowości. Zaczyna się właśnie Sylwester więc "wypijmy za błędy", a już za niecałe 24 godziny nowy 2010 rok, w którym kończy mi się umowa na czas określony.....z tej okazji sobie i wszystkim forumowiczom życzę w Nowym Roku samych trafnych wyborów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sprawa tych kontraktow Sportklubu jest pewna? Skad takie info? Szczerze przyznam ze o tym nie wiedzialem, a na koniec roku taka informacja jest mimo wszystko bardzo krzepiaca :P

 

To tylko domysły... niby kończy się wyłączność w n i od razu ktoś rzucił temat że będą w CP ..tak jak wiele kanałów które miały być a ich nie ma z prostej przyczyny - CP nie informuje o dodaniu nowych kanałów i tyle... przecież wy nawet analizujecie jakie loga są na ulotce... czasami wydaje mi się że większość userów na tym forum wypisuje takie brednie bo maja za dużo wolnego czasu...może czas wychylić nos poza komputer a nie pisać [beep]... sorry za wyrażenie ale jak się czyta te niektóre [beep]ny to ręce opadają :/ a dodam że jesteśmy w dziale stan aktualny a nie w dziale "co by było gdyby??"

 

 

Info o końcu wyłączności Sportklub i Sportklub+ otrzymałem mailem od Sportklub (o czym pisałem tu : viewtopic.php?f=7&t=57&start=645 :

 

Witam

Do końca roku jesteśmy wyłącznie na platformie N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mała wpadka na tej reklamie : (logo TVP Sport a na obrazku jakaś "magia")

 

 

A co Cię dziwi w reklamówce logo TVP Sport :?::?: przecież ten kanał już od dawna jest w CP :!:

 

hmm co ty czlowieku mowisz? czy jest cos tanszego niz CP ? C+? nie sadze pomijajac pakiet mini mini mini max i tnk to oferta familijna i porownywalna w n czy c+ wychodzi w CP najtaniej takze nie plec glupot ze ludzie nie wiedza co robia,

 

a powiedz mi co ludzie robia w salonach Orange, plus, era skoro w play jest tak tanio ?????????? nie wiedza ? ludziom niechce sie sprawdzac i porownywac oferty?

 

Lepiej się tego nie dało wytłumaczyć - 10/10 :wink:

 

 

A skoro już zrobił się tu OT to i ja dorzucę cegiełkę, która jak nic pasuje do rewelacji -

 

Dnia 18.01.2010r. Cyfrowy Polsat startuje z nową promocją. Jaką - zobaczymy wkrótce.

 

Już jakiś czas temu zacząłem podejrzewać że CP może uderzyć zimą w związku z Olimpiadą w Vancouver a termin tej nowej promocji jak nic pasuje do zbliżających się igrzysk i wcale bym się nie zdziwił gdyby tym obiecywanym od dawna kanałem HD był... TVP HD :!: tam będzie też wiele transmisji o ile nawet nie kalka przekazu TVP Sport - ale on jest w SD

 

 

I jeszcze mała ciekawostka:

 

Polsat News z nowoczesnym śmigłowcem

 

Jeden z nowocześniejszych śmigłowców EC-135 od 2010 roku będzie pracował na potrzeby informacyjnego kanału Polsatu News oraz Polsatu. Swój premierowy lot maszyna odbędzie 31 grudnia 2009 roku relacjonując dla Polsatu sylwestrową imprezę w Warszawie.

 

całość: http://media2.pl/media/60160/komentarze/2.html#k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie VIGO, to nie ma być pakiet Bajeczka za 5,20 zł to ma być pakiet Bajeczka za 6,90 zł. Może jeszcze nie objął Cię nowy cennik, ale coraz większa grupa abonentów, którym umowa przechodzi na czas nieokreślony, musi już płacić abonament wg. nowego cennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i lepszy ale jakie to ma znaczenie, on nie został dodany jako dodatkowy kanał tylko zastąpił inny usunięty. Obiektywnie patrząc, podwyżka abonamentu nie jest absolutnie niczym uzasadniona, nie zostały w ostatnim czasie dodane nowe kanały do pakietów Relax Mixu. Poza tym usługi VOD czy Internet nie można traktować jako powodu do podwyżek bo one nie mają z abonamentem nic wspólnego, to są odrębne usługi za które dodatkowo się płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie. Cena pakietu nie powinna zostać podniesiona. Przecież Jetix Play wyleciał, a za niego wszedł Nickleodeon.

Możemy zrobić to tak:

 

P. Bajeczka z Jetix'em Play = 0

P. Bajeczka bez Jetix'u Play = -1

P. Bajeczka z Nickleodeonem = 0

 

Wniosek: Potwierdzam opinię @Digi. Cena została podwyższona zupełnie bez powodu. Pakiet praktycznie nic nie zyskał, ani stracił. Oczywiście, Nickleodeon jest lepszym kanałem niż Jetix Play, ale według mnie cena powinna zostać taka, jaka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP zapewne zmienił strategię działania i zaczyna na zachętę dodawać kanały do pakietów poniżej familijnego. JimJam właśnie dołączyli do jednego z nich (przepraszam ale nie pamiętam czy do mini też), do tej pory należało za jego oglądanie zapłacić 16zł w tv "n". Ostatnia promocja AXNów również nie trafia do "familijnych".

Pozdrawiam i życzę Wszystkim dużo zdrowia i spełnienia marzeń w nadchodzącym 2010 roku :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję i wzajemnie.

 

A co do CP. Mnie taka strategia nie za bardzo się podoba. Mam pakiet Familijny i dla mnie też mogliby dać promocyjnie chociaż jeden kanał z Relax Mix.

Sam osobiście odczuwam brak porządnego kanału filmowego. Mi wystarczyłby chociaż TV 1000, Zone Europa, czy FoxLife. Według mnie to właśnie oferta filmowa w p. Familijnym jest najuboższa i mam nadzieję, że CP to zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2010r. Cyfrowy Polsat startuje z nową promocją. Jaką - zobaczymy wkrótce.

Oby były dość ciekawe, żeby mnie zainteresowały, zanim się rozmyślę... 8) I mam nadzieję, że promocje nie będą dotyczyły tylko pakietów Mini Max, Familijny i wyżej. Zastanawiałem się nad pakietem Mini, ale nie wiem dokładnie jak to jest, tzn. czy są jakieś miesiące bez opłat i na ile podpisuje się umowę? :roll:

 

plakatkanalydostepnewcp.th.jpg

Czyżby to coś oznaczało, a mianowicie chodzi mi o kanał BBC Cbeebies. Jako jedyny z paczki BBC został tu przedstawiony, czyli że tylko na ten kanał przedłużono umowę na wyłączność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2010r. Cyfrowy Polsat startuje z nową promocją. Jaką - zobaczymy wkrótce.

Oby były dość ciekawe, żeby mnie zainteresowały, zanim się rozmyślę... 8) I mam nadzieję, że promocje nie będą dotyczyły tylko pakietów Mini Max, Familijny i wyżej. Zastanawiałem się nad pakietem Mini, ale nie wiem dokładnie jak to jest, tzn. czy są jakieś miesiące bez opłat i na ile podpisuje się umowę? :roll:

 

plakatkanalydostepnewcp.th.jpg

Czyżby to coś oznaczało, a mianowicie chodzi mi o kanał BBC Cbeebies. Jako jedyny z paczki BBC został tu przedstawiony, czyli że tylko na ten kanał przedłużono umowę na wyłączność?

Czyli prawdopodobnie umowa na wyłączność na kanały BBC się kończy. CP po tych paru latach widzi że BBC CBeebies jest łakomym kąskiem więc może podpisze wyłączność tylko na ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...