Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy u Was też dostępne są filmy vod od kanału 58 do 65 czy tylko u mnie?

Poza planszami informacyjnymi i krótkimi filmami-reklamami "Już za chwilę na tym kanale film..." pokazywanymi w czasie pomiędzy filmami nie powinieneś mieć do nich dostępu, jeśli oczywiście nie skorzystałeś z VOD Cyfrowego Polsatu. Co prawda na początku emisji filmu zdarzają się chwilowe odkodowania, ale są one dosłownie "chwilowe", bo nie można ich dłużej oglądać niż około 30 sekund, góra 1 minuta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanie mam następujące- wczoraj dwie osoby w pracy bardzo się zdziwiły, że tvp info w Cyfrowym Polsacie odbieram w wersji warszawskiej, to znaczy np od godziny 17:30 wyświetla się logo tvp info Warszawa.

Osoby te stwierdziły, że u nich wyświetla się tvp info Katowice.

Pani z z infolinii CP... nie będę pisał, szkoda fontów na opisywanie dyletanctwa wspomnianej osoby. W każdym razie jedyne co potwierdziła, to potwierdziła to, że powinienem odbierać program lokalny z mojego regionu za pośrednictwem CP.

I teraz pytanie- CZY, GDZIE I JAK jest to nadawane przez Cyfrowy Polsat. Pytanie stąd, że na Humaxie jak wiadomo programy CP same się nie zainstalują...

A tak ogólnie wszystkim- spokojnych Świąt życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP INFO - jest na każdej platformie z Warszawy. Niby jak dekoder mialby rozpoznawac czy znaduje sie w rejonie nadawania z Katowic czy z Lublina :) Poza tym miejsce na satelicie kto by za to mial placic ? Za kazdy przekaz osrodka regionalnego. TVP INFO z Katowic to maja ale zapewne z anteny zwyklej lub z kablowki.

 

Nie bede pisal kolejnego posta dodam w tym: Jest tylko przekaz TVP INFO WARSZAWA nie ma innego regionalnego wiec temat sie w tej kwestii zamyka.

 

Naprawde uwazasz ze kogos byloby stac na placenie za miejsce na satelicie za przekaz z kazdego osrodka wez sie zastanow. Pozdrawiam. Wesolych swiat.

 

To jest temat nowosci cyfrowego polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazafm... jak to jak. Nic prostszego, każdy aktywny abonent ma jakiś adres, ma jakiś kod pocztowy i dosłać uprawnienia do kart powiązanych z jakąś pulą kodów pocztowych to nie byłby problem. Jeśli oczywiście gdzieś istnieją jakieś okienka regionalne na transponderach.

Rozmowa z moimi znajomymi dotyczyła jednoznacznie i wyraźnie dekoderów CP. Zresztą... jeden z nich nawet nie ma podłączonej wtyczki antenowej w telewizorze. Nawiasem- ze względu na dość dziwne rozwiązanie położenia gniazda antenowego w Samsungach serii 7000.

Może powtórzę o co mi chodzi: nie pytam osób takich jak ja nie znających zagadnienia. Proszę o odpowiedź osoby, które coś wiedzą na ten temat- o ile oczywiście taki temat istnieje.

I pytam ze względu na to, że nie mam dedykowanego dekodera CP.

Podążając twoim tokiem rozumowania (?) wątek może osiągną milion-dwa miliony wpisów, w stylu:

Ja osobiście nie wiem, nie znam się, al to niemożliwe.... 8)

jakbym słyszał profesora Kuppelweisera. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co - nie ma świątecznych niespodzianek tak samo jak nie będzie noworocznych - wszystkie platformy dostały coś na święta za wyjątkiem CP - no i wielki prezent dla posiadaczy pakietów mini - odkodowane AXN-y niestety większość użytkowników ma pakiet familijny ale oni na prezent już nie zasługiwali 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia jedna rzecz: w najnowszym numerze TO&OWO była reklama CP z opisem programów, które ukażą się na kanałach popularno-naukowych. No i na samym końcu był opis jakiegoś programu na VIASAT HISTORY :shock: Więc chyba w końcu będzie ten kanał w ofercie CP, skoro go reklamują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kirus15 Jakbyś poczytał kilka ostatnich stron tego wątku, a także z kilkanaście ostatnich stron wątku "Nowości Cyfrowego Polsatu - zapowiedzi", to już tyle o tym było pisane, że głowa boli :roll: Z jednej strony każdy by chciał, aby tak się stało, a to jest jakaś wskazówka, z drugiej jednak strony przedstawiciele zarówno Viasatu, jak i CP piszą, że to błąd w druku (choć trochę dziwne są ich te odpowiedzi, bo na pytanie czy dane kanały będą w ofercie CP, odpisują, że nie ich ma - tak jakby nie czytali naszych e-maili ze zrozumieniem albo coś ukrywają :?), a wydawca To&Owo milczy na ten temat :roll: Odpowiedź - która wersja: błąd w druku, czy jednak coś w tym było - pewnie poznamy w następnym tygodniu, ewentualnie dopiero na początku 2010 roku :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...