Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma prawdziwego kanału porządnego, bo taka jest prawda, że jaki by nie był ten kanał to i tak znajdą się osoby, które będą narzekać i taka jest prawda. W tej chwili co jest jeszcze dobre z kanałów nie obecnych na CP, to są one na wyłączności i to chyba tyle. Jeśli chodzi o nowy kanał Wedding TV, mnie on osobiście nie interesuje, ale są osoby, którym ten kanał przypadnie do gustu, w końcu nas nie jest 1000, a ponad milion abonentów, więc każdy kanał jest skierowany dla jakiejś konkretnej widowni, a my czekajmy na inne nowości, które i tak później nam nie dogodzą, ponieważ lubimy narzekać, a CP przyzwyczaił nas do niespodzianek i może w końcu będzie więcej zadowolonych, albo znowu narzekających osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport na przykład - może teraz nie ma oszałamiającej ramówki, ale np. lecą tam mecze El. do ME drużyn z naszej grupy, np. Portugalii czy Serbii, poza tym TVP ma prawa do MŚ 2010 i nie wiadomo, częśc meczy może będzie w TVP Sport a nie w tv otwartej. Poza tym te Viasaty. Dali TV 1000 to i Viasaty mogliby dać, to byłoby ciekawe uzupełnienie oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie nie chcę tu się kłucić ani nikogo wprowadzać w błąd ale słyszałem żę w wakacje CP ma dodać do swjich kanałów HBO i nie mówcie że dodają badziewia, dla mnie np. E toche się podoba a szczegulnie niektóre programy :P (NIE WNIKAĆ JAKIE :D)a co do HBO to słyszałem tak od osoby ktura tzn. chodzi po ludziach i namawia na kupno CP :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie z tymi plotkami jest, ale wszystko jest też możliwe, więc nikt Ciebie nie będzie chyba obrażać i się czepiać, że wprowadziłeś np. w błąd, ale mówię, to jest mało wiarygodne źródło, ale zobaczymy, napalać się na pewno nie ma czym, bo już miało być też HBO w styczniu, ale czas pokaże, czym jeszcze CP nas w tym roku zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście same gnioty. Wole czekać długi czas aż coś Cyfra dołączy niż oglądać takie kanały. Przynajmniej jak Cyfra coś dołącza to porządnie a nie co jakiś czas jak CP takie słabe kanały. Ten wedding tv to jest bez sensu. Już z opisu wynika. No ale jak CP chce to niech takie dołącza. :wink::wink::roll::lol::P

Pisząc Twoim "językiem", gniotem jest Kuchnia TV - po tym kanale obiecywałem sobie więcej. Może zbyt wiele, bo lubię i umie gotować, tym rozczarowanie moje większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy abonenci C+ piszą, że CP dodaje same gnioty, a waszym zdaniem C+ takowych "gniotów" nie wprowadza do oferty, np.: wspaniały koreański kanał KBS World, Edusat (żadna rewelacja). W sumie do każdego kanału każdy może się przyczepić, ale też trzeba się liczyć z tym, że np.: Wedding TV dla jednych może być "gniotem", a dla drugich jednym z lepszych kanałów na Platformie, więc poco takie komentarze, że od razu gniot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie nie chcę tu się kłucić ani nikogo wprowadzać w błąd ale słyszałem żę w wakacje CP ma dodać do swjich kanałów HBO i nie mówcie że dodają badziewia, dla mnie np. E toche się podoba a szczegulnie niektóre programy :P (NIE WNIKAĆ JAKIE :D)a co do HBO to słyszałem tak od osoby ktura tzn. chodzi po ludziach i namawia na kupno CP :P

HBO jest na wyłączność w Cyfrze przynajmniej do końca tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo orto:

Widzicie nie chcę tu się kłócić ani nikogo wprowadzać w błąd ale słyszałem że w wakacje CP ma dodać do swoich kanałów HBO i nie mówcie że dodają badziewia, dla mnie np. E toche się podoba a szczególnie niektóre programy :P (NIE WNIKAĆ JAKIE :D)a co do HBO to słyszałem tak od osoby która tzn. chodzi po ludziach i namawia na kupno CP :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze rok temu ktoś powiedział że Eurosporty po polsku będą na CP kto by uwierzył??

Informacje o dołączeniu HBO do CB są równie niezwykłe, ale pojawiają się tak często, że można mieć podejrzenia że ktoś coś wie ale nie wiadomo jak, gdzie, ani kiedy. Może być w tym jakaś odrobina prawdy, trudno tu cokolwiek potwierdzić albo zaprzeczyć.

 

P.S. Wszelkie niepotwierdzone info o HBO proponuję zamieszczać w temacie Nowości CP -zapowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolcie mi okreslic swoja opinie na temat kanalu "Wedding TV".

 

Wszyscy mowimy zawsze, ze "Polsat" oprocz "Zdrowie i Uroda" nie umi trworzyc kanalow tematycznych. Zdaje mi sie, ze nawet to sami wiedza, wiec nie produkuja sami, tylko kupuja.

 

"Wedding TV" to wedlug mnie odpowiedz "Polsatu" na "TVN Style". Tez choc tematyka i ramowka jest inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kolejnych nowości, Cyfrowy Polsat milczy jak na razie. Być może, ostatnio uruchomione testy na 11.158V są przeznaczone na jakieś nowe kanały, może będą to Viasaty. Zresztą zobaczymy, aktualnie te "kolorowe pasy" zostały wyłączone i są emitowane czarne plansze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...