Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że być może to jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek obawy, gdyż PF jeszcze nawet nie ruszył, ale gdy włączyłem tenże kanał na kanale 22 wyświetla mi się komunikat "tego kanału nie ma w twoim abonamencie". A posiadam pakiet Familijny + Relax Mix... Słyszałem, że ten kanał ma być dostępny w pakiecie Sport, ale przecież Relax Mix to chyba połączenie pakietu Sport, Bajeczka i Muzyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumcie. Teraz w Polsat Sport Extra nie będzie zupełnie nic. Bo co oni tam teraz pokarzą skoro piłki nożnej nie będę tam pokazywać. :?: Jedynie czego się można spodziewać to siatkówka i.... siatkówka. Tenis to będzie dopiero w październiku. Tak to jest jak się próbuje zrobić coś z niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne u mnie na lisice cp nic nie ma! ale kanały 23,24,25,26 i polsat futbol już mam bo sobie wyszukałem tyle ze na liście CP ich nie mam,jest 15 a na polsat futbol jest już logo , czyli dobrze mi w bok powiedzieli . każdy powinien mieć już odkodowane Polsat futbol i jego kopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa i jest na głównej liście platformy. Tylko dlaczego serwisy są dodane po trzy te same. U mnie sytuacja wygląda tak.

 

Aktualna lista kanałów (pozycje od 20 do 26):

20. Polsat HD

21. Dla abonentów

22. Polsat Futbol

23. 23

23. 23

23. 23

24. 24

24. 24

24. 24

25. 25

25. 25

25. 25

26. 26

26. 26

26. 26

 

Nie wiem czy to wina dekodera czy strony nadawcy. Dekoder mam taki jak w opisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echostar DSB 606, czyli na 99% wina dekodera. To dekoder zdublował te kanały (kiedyś Echostar DSB 616 mojego szwagra zrobił to samo). Na początek wyłącz dekoder z sieci i włącz go ponownie, jak to nie pomoże to trzeba będzie przywrócić ustawienia fabryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne u mnie na lisice cp nic nie ma! ale kanały 23,24,25,26 i polsat futbol już mam bo sobie wyszukałem tyle ze na liście CP ich nie mam,jest 15 a na polsat futbol jest już logo , czyli dobrze mi w bok powiedzieli . każdy powinien mieć już odkodowane Polsat futbol i jego kopie

 

chyba jednak nie każdy bo ja mam odkodowany tylko polsat futbol, bez kopii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 4 serwisy nie będą za darmo do końca roku tak jak jest z Polsatem Futbol. Jest to opcja płatna, więc większość meczy obejrzą tylko posiadacze pakietu sport i wyższych.

Skąd taka informacja?

A tak w ogóle, to ciekawe czemu start PF opóźniony został o godzinę. Czyżby jakieś problemy techniczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...