Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut na gorącej imprezowej linii CP :)

 

Informacje od sympatycznej Pani:

 

- osoby posiadające pakiet Familijny HD + Sport HD + Extra HD od jutra będą miały dostęp do Familijnego Max HD + Film HD + Sport HD

- osoby Posiadające sam pakiet Familijny HD bez zmian,

- osoby posiadają pakiet Familijny HD + Extra HD od jutra Familijny Max HD + Film HD

 

oby się sprawdziło! :)

 

No jeśli tak by było, to bomba. Jeszcze tylko Travel HD :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie po to podpisywałem umowę z Cyfrowym Polsatem na Pakiet Premium żeby tych nowych kanałów nie mieć traktują nas jak powietrze żałuję że podpisałem z nimi umowę

 

Kto Ci napisał że ich nie będziesz miał ? no kto ? poczekaj chłopie do jutra i się okaże a nie jadem plujesz. Konsultanci sami nie wiedzą co mówią jedni tak drudzy Tak jutro się okaże najprawdopodobniej co i jak. Jak by polsat zrobił tak że starzy abonenci nie będą mieli dostępu do nowych kanałów to nawet nie przestrzelił by se kolana tylko od razu dwie nagi podziurawił z Kałacha także myślę że jutro wszyscy włączą telewizorek i uśmiech na twarzy się pojawi. Poczekamy zobaczyymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ten co koordynował całą tą akcję po stronie CP powinien dostać medal. Już widzę tych biednych ludzi na Party line co nie mają pojęcia co tym dzwoniącym odpowiadać. Jedyna informację jakie można uzyskać to tu na tej stronie.

Gość wstał i pomyślał : - Zrobimy kawał tym studentom na party line. Marudzą, że mają ciężką pracę. Zobaczymy co zrobią jak do nich milion ludzi zadzwoni jednego dnia ? Każdy będzie przecież chciał się dowiedzieć jak oglądać nowe kanały. Tylko żadnych przecieków. Będzie jazda.

 

Jak pomyślał tak zrobił.

Teraz dostanie premię za super żart. A studenci będą za tydzień szczęśliwi że tylko 200.000 telefonów odbierają dziennie.

 

ps. A jak mam stary premium na 99 zł to co będę miał ? też familijny max hd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie mogę. Mówicie o niekompetencji BOK-u. Ok, nie zawsze wiedzą wszystko pierwsi i najlepiej. Robią błędy. Ale te brednie co wy tu wypisujecie. To, że niby dzwonicie. Ludzie opanujcie się, bo po prostu aż nie wiadomo co powiedzieć. Nic nie wiadomo oficjalnie, ale wy już przegadaliście pół dnia i wiecie lepiej niż ludzie z APS-u którzy zawsze wiedzą szybciej niż infolinia. Poczekajcie, oferty dla stałych abo zwykle pojawiają się po kilku dniach. Co do starej pakietyzacji taki przykład: Weszły Pakiety Extra i Sport HD. niektórzy abo mieli kupiony Pakiet HD. I co? I dostawali wszystkie nowe kanały HD choć mieli starą pakietyzację. I tak prawdopodobnie będzie i tym razem. A już najbardziej jestem pewnien co do Premium. Dlaczego? A no dlatego, że po pierwsze nie zmieniła się cena(ta wersja bez HBO GO i IPLImix) a po drugie, to ci klienci są najważniejsi. Koniec.

P.S czy wy naprawde myślicie, że zadzwoniło 1 mln ludzi? :D No żart roku. Większość abo Cp dowie się o tych kanałach przez przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc muszę Was moi drodzy zasmucic...otoz stara pakietyzacja pozostaje bez zmian. Wiec majac Extra HD, czy Sport HD zostajecie przy tych pakietach.

 

Zmiany dotycza:

 

Familijny HD - bez zmian - 39,90

FamilijnyMax HD - 49,90 - dochodzą seria BBC, i naukowo-przyrodnicze

Film HD -> MinimalnyObowiazek + FilmHD w cenie 59,90 zł -->>> ew. Sport HD

FamilijnyHD + FilmHD + Sport HD ----> 69,90 zł - z i bez elastycznosci - w zaleznosci od oferty

Super Premium HD -> to samo co zwykle w PREMIUM w cenie 89,90 zł + iPla Max + HBO GO w cenie 109,90 zł

 

 

WAZNA INFORMACJA ---- teraz jest okno otwarte, wiec macie dostep do nowych programow.... pozniej bedziecie musili przejsc na nowa pakietyzacje POLSAT 2012 - INNEJ OPCJI NIE MA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartas_20 Przez "przypadek" jak włączy telewizor i zobaczy, że nie mogą nic znaleźć bo wszystko jest pozamieniane. Jest jakaś informacja na stronie ? NIE. Ktoś coś wie na Party line ? Nie ? Pełen profi. A co do tego miliona to kiedyś zadzwoniłem przed północą. Dostałem numer 280.000 z hakiem i pytam się. Czy to tyle zleceń od początki miesiąca? A gość mi na to, że to tylko z dziś. Nie wiem czy numerowane są wszystkie połączenia czy tylko sprawy zapisywane w systemie. Uważasz, że dzisiaj nie dzwoniło więcej ludzi niż normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nowych kanałów dochodzą: Polsat food network, Viasta History, Viasta Explorer, Viasta Nature, E! Entertainment, Universal Channel, MTV Rocks, SciFi Universal, CBeebies, BBC Lifestyle, BBC Knowledge, BBC Etertainment, Polsat Film HD, FilmBox Action, Sundance Channel i Sudance Channel HD, CBS Action

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no pewnie, ze więcej. Pół jak nie więcej z tego forum. Ludzie dzwonią na Infolinię z ważniejszymi( generalnie, bo czasami dzwonią, że pilot nie działa) sprawami, ale nawet błahostka musi być zarejestrowana w systemie. I codziennie mają setki a może nawet setki tysięcy takich zgłoszeń. I dzisiejszy dzień zapewne nie różni się niczym innym, no oprócz ludzi z tego bądź innych tego typu forów. Bądź też nawet osób niepełnoletnich z tego forum, co się tym interesują i przeżywają, że uprawnienia na dekoderze rodziców już są albo nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilka lat temu była podobna szopka kiedy zmieniano stare pakiety na nowe. CP nie uczy się na własnych błędach. Wstyd. Mam stare premium i nic z nowych u mnie nie świeci ponawianie sygnału nie pomogło na infolini nic nie wiedzą te same śpiewki co kilka lat temu przy zmianie pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe programy bedziecie mieli w starej pakietyzacji do rodzinnego I familijnego : Polsat Food ( Network), Viasat History, Viasat Explorer, Viasat Nature.... inne nowe kanały w tym BBC bedziecie mieli, jezeli skorzystacie z nowej pakietyzacji. Jezeli jestescie w okresie podstawowym trwania umowy, na pol roku przed jego koncem i wyslecie pismo....dostaniecie tylko oferte kontynuacji ( tylko oferty z multiroomem ) , lub upgrade

 

iplaFilm - 14,90 zł na czas okreslony

iplaSport 14,90 zł na czas okresolny

iplaPremiery 9,90 na czas okreslony

Filmox Live - 19,90 na czas okreslony

iplaMic - 19,90 na okreslony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz. Dla obecnych klientów na infolinii są oferty na telefon zarówno z mutiroomem jak i bez. Jeśli chodzi o Premiumke masz pakiet teraz z Familijnym Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HBO HD + na testy HBO GO i IplaMax. Same TV po okresie promocyjnym masz za 89,90 a z internetowymi dodatkami masz za 109,90. Jak dla mnie, użytkownika Premium bajka. Kumpel miał Ekstra HD z Familijnym HD za 59,90 i teraz ma też za 69,90 Familijny Max HD, Film HD i Sport HD. Do Max HD dochodzi 12 kanałów nowych, do Film HD 5 nowych kanałów. Ciężko mi Wam teraz nazwy wymienić ;) Zmiany jak na moje na duży plus. Zapraszam na infolinie. U ogarniętych konsultantów dowiecie się wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie wiadomości od dziabolek7 się potwierdzały i szacun dla niego ;) Większość forumowiczów choruje na Adhd, poczekajcie, te kanały wcale nie są niczym specjalnym, mam je w Nce i w większości to lipa, zwłaszcza Sundance HD, całodobowy Wojna i Pokój miażdży ten kanał, ale widocznie ludzie nie są w stanie ogarnąć dobrego kina, aktualnie kiedy leci WiP to nie mam czasu na telewizję, a wtedy kiedy mam to leci ta lepodziura :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...