Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@patro i inni z grzałką w tyłku, wróc na poprzednią stronę, przeczytaj co napisałem, jak nie zrozumiesz to jeszcze raz i jeszcze raz, aż do momentu kiedy treść mojego postu stanie się dla Ciebie jasna. Można też poprosić kogoś o pomoc. Z mojej strony też mała podpowiedź "trwa wdrażanie oferty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymam Cię za słowo dziabolek7, ale grzałki w tyłku nie mam :)

a jak CP nie doda nowych kanałów do starego premium to zawsze jest wyjście:

&16 pnk 3. W przypadku jednostronnego rozwiązania Umowy Abonenckiej

przez Abonenta lub przez Cyfrowy Polsat z winy

Abonenta przed upływem Okresu Podstawowego, gdy zawarcie

Umowy Abonenckiej wiązało się z ulgą przyznaną Abonentowi,

Abonent zobowiązany jest do zapłaty kary umownej

w wysokości nieprzekraczającej wartości ulgi przyznanej Abonentowi,

pomniejszonej o proporcjonalną jej wartość za okres

od dnia zawarcia Umowy Abonenckiej do dnia jej rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patro i inni z grzałką w tyłku, wróc na poprzednią stronę, przeczytaj co napisałem, jak nie zrozumiesz to jeszcze raz i jeszcze raz, aż do momentu kiedy treść mojego postu stanie się dla Ciebie jasna. Można też poprosić kogoś o pomoc. Z mojej strony też mała podpowiedź "trwa wdrażanie oferty"

 

Jeszcze takie pytanie małe o której jutro ta konferencja ? bo nie moge nigdzie znaleźć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd CP polega na tym że robią zapowiedź a później jak przychodzi co do czego to nie ma uprawnień. Jak się nie masz czym chwalić to się nie chwal. Posiadam Cp, Tnk i C+. Niestety większość tych kanałów niewiele wnosi. Na + na pewno Viasaty, tylko zobaczymy co to będzie z ich jakością. Mam ich wersje skandynawska i jest ok ale merytorycznie NG + Planete bija je na głowę.Szkoda że CP idzie na ilość a nie na jakość. Ale na ulotce lepiej wygląda 25! nowych kanałów niż 2 ale dobre. Mam na liście przeszło 100 polskich kanałów nie licząc muzycznych i bajek i tak naprawdę do oglądam z nich 6-8 często kolejne 10 bardzo sporadycznie a reszty prawie nigdy, dlatego kolejne kanały które nie polepszą zawartości merytorycznej nie wniosą za wiele. I śmieszą mnie teksty że teraz CP zmiażdży nową C+n bo ta nowa platforma nie jest wielką konkurencją dla CP. CP oferuje dużą liczbę słabych i średnich kanałów za niższą cenę a n a zwłaszcza C+ a pożniej nowa platforma to jest lepsza zawartość merytoryczna za odpowiednio wyższą opłatę. Pytanie jest ile ktoś chce za coś zapłacić. Bo tak jest w życiu że jeden kupuje Fiata a drugi Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do dyskusji. Pierwsza rozmowa (około 14) na infolinii ponowimy sygnał i do 3 godzin kanały mają świecić. Niestety tak się nie stało. Zadzwoniłem przed chwilą i usłyszałem, żeby odbierać te nowe kanały, to muszę udać się do punktu obsługi klienta podpisać nową umowę na 29 miesięcy. Obecnie mam premium na 36 miesięcy za 89,90 (dopiero 11 miesiąc obowiązującej umowy).

Ps. Umowa ma być z pakietem Ipla, który można odłączyć po miesiącu i wtedy cena pozostanie ta co obecnie czyli 89,90. Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raafmix

Dokładnie taką propozycję aneksu umowy dziś otrzymałem pomimo że dotychczasową miałem na 36mc a korzystałem dopiero 11miesiąc.

Poprosiłem full opcje do tego dołożyłem Rozrywkę łączna kwota 95zł przez 4 miesiące następnie 125zł :D umowa na 29mc.

Po okresie promocyjnym mogę wyłączyć opcję HBO GO oraz Ipla Mix, jedyne czego żałuje to brak VOD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem na infolinie Polsatu pani powiedziala zeby odbierac nowe kanaly trzeba podpisac nowa umowe na 29 miesiecy na co wybuchlem smiechem..a posiadam pakiet Familijny HD Sport HD oraz Extra HD

 

 

Tak wiec Polszit ma gdzies starych abonentow ,tak bylo tam zawsze i juz nigdy sie to nie zmieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe,że te nowe pakiety są widoczne dopiero po kliknięciu na link na samym dole:"Kanały w ofercie"

Wchodząc przez główną stronę i odnośniki na niej "Oferta-Telewizja"-"można" zakupić tylko stare pakiety...

 

No ale muszą być bo są w darmowej NTC więc ... :D

A poza tym ponoć MTV będzie teraz na pięćdziesiątym którymś kanale. To będzie nowa lista ?

Już jest:

http://tvpolsat.info/articles.php?article_id=14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie bałagan na liscie CP zrobił trudno się teraz połapać. Do pakietu rozrywka doszły 2 nowe kanały erotyczne pewnie z pakietem familijnym max za 69 zł + 21 zł to az 90 zł to ja dziekuje za taka rozrýwke drogo jak [beep]a. Ja wole juz osobny dekoder z karta na cały rok bez głupich umów i telefonów na infolinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...