Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzę do ICOK i patrze i mam pytanie czy ten NVOD to błąd czy coś przeoczyłem?

 

Cennik pakietów

Pakiet	 Cena
Kanał Daring!TV	22,00 zł
NVOD	922 337 203 685 477,60 zł
NVOD	922 337 203 685 477,60 zł
Pakiet Hustler	12,00 zł
Pakiet Mini	9,90 zł
Pakiet Polsat Promo	10,00 zł
Pakiet Rozrywka	22,00 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wrong w nowym Premium masz kanały HD a w starym tańszym o 90gr nie masz

 

Błąd! W skład starego pakietu Premium wchodzą:

 

Pakiet Dodatkowy HBOHD

Pakiet EXTRA HD - pakiet zawiera wszystkie dostępne kanały HD za wyjątkiem HBOHD

Pakiet Familijny

Pakiet SUPERFILM

SVOD

 

co przekłada się na ceny:

 

Pakiet SUPERFILM 49,90 zł

Pakiet Dodatkowy HBOHD 5,00 zł

Pakiet Familijny 17,10 zł

Pakiet EXTRA HD 15,00 zł

SVOD 12,00 zł

 

To tyle w temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prospero: dokładnie tak mam w umowie.

Pytanie tylko gdzie w tym wszystkim się znajdzie Cinemax HD. Przecież jest już nowy pakiet Cinemax HD w skład którego wchodzą Cinemax1 i Cinemax2. Jeżeli wersja HD by się miała w nim nie znaleźć to skąd dopisek HD w nazwie pakietu? Czy ktoś już podpisywał umowę na nowy Premium za 99,90 i może napisać czy ma go w umowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Premium jak sama jego nazwa wskazuje jest pakietem mającym na celu zapewnienie dostępu do wszystkich programów z pakietów standard oraz premium np. HBO czy VOD za wyjątkiem przyrody. Pakiet został tak skonstruowany aby dać abonentowi dostęp do całej oferty w przystępnej cenie przez cały okres podstawowy. Gdyby wziąć i zebrać do kupy wszystkie te pakiety to ich cena wyjdzie dużo wyższa. Co do nowego pakietu CinemaxHD wchodzi on w skład nowego i jak starego pakietu Premium z tym, że przy starym pakiecie jest on raczej traktowany jako część pakietu ExtraHD natomiast w nowym Premium wygląda to tak:

 

Pakiet Familijny HD + pakiety dodatkowe:

Sport HD

Extra HD

Cinemax HD

HBO HD

Katalog Filmów VOD

 

Zresztą wystarczy poczytać jest jak wół :)http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-s ... premium.cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskazywałoby to na obecność Cinemax HD skoro jest pakiet Cinemax HD w nowym premium. Ciekawe na jakich warunkach i kiedy pojawi się możliwość przechodzenia z Premium na Premium :lol:

Swoją drogą niezły bałagan powstał po wprowadzeniu nowej oferty :/ Powinni proponować jak najszybciej przechodzenie na nowe pakiety, żeby to uporządkować, ale skoro nei dla wszystkich nowe oznacza lepsze więc ten bałagan będzie jeszcze trwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Premium jak sama jego nazwa wskazuje jest pakietem mającym na celu zapewnienie dostępu do wszystkich programów z pakietów standard oraz premium np. HBO czy VOD za wyjątkiem przyrody. Pakiet został tak skonstruowany aby dać abonentowi dostęp do całej oferty w przystępnej cenie przez cały okres podstawowy. Gdyby wziąć i zebrać do kupy wszystkie te pakiety to ich cena wyjdzie dużo wyższa. Co do nowego pakietu CinemaxHD wchodzi on w skład nowego i jak starego pakietu Premium z tym, że przy starym pakiecie jest on raczej traktowany jako część pakietu ExtraHD natomiast w nowym Premium wygląda to tak:

 

Pakiet Familijny HD + pakiety dodatkowe:

Sport HD

Extra HD

Cinemax HD

HBO HD

Katalog Filmów VOD

 

Zresztą wystarczy poczytać jest jak wół :)http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-s ... premium.cp

 

Nieprawda. W przypadku starego "premium" na stronie widniała wyraźna informacja że "w skład oferty wchodzą wszystkie kanały widoczne poniżej", a wówczas Cinemax HD tam nie było.

 

PS

a sama nazwa "premium" niczego nie wskazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno żeby był skoro wówczas Cinemax HD nie był w ofercie CP. Jakiś taki dziwny problem stworzyliście. W skład obecnego pakietu Premium wchodzi pakiet Cinemax HD, na który składa się między innymi Cinemax HD, więc jeśli ktoś podpisze umowę na nowy pakiet Premium to i będzie miał dostęp do kanału Cinemax HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prospero: dokładnie tak mam w umowie.

Pytanie tylko gdzie w tym wszystkim się znajdzie Cinemax HD. Przecież jest już nowy pakiet Cinemax HD w skład którego wchodzą Cinemax1 i Cinemax2. Jeżeli wersja HD by się miała w nim nie znaleźć to skąd dopisek HD w nazwie pakietu? Czy ktoś już podpisywał umowę na nowy Premium za 99,90 i może napisać czy ma go w umowie?

 

Podpisałem nowy Premium i Cinemax HD mam w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co powiesz na to:

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informuję, że kanał Cinemax HD dostępny będzie bezpłatnie do 3 stycznia 2011 dla wszystkich Klientów posiadających dekoder HD i abonujących Pakiet Cinemax lub Super Film. Ponadto wyjaśniam, że o wszelkich zmianach w ofercie programowej Klienci Cyfrowego Polsatu będą informowani na bieżąco na ekranach odbiorników telewizyjnych, a także drogą telefoniczną lub listowną."

 

Odpowiedź na zapytanie wysłane poprzez ICOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się dowiedzieć odnośnie jednej kwestii. Obecnie mam pakiet Familijny, w ostatnim czasie CP wprowadził nowe pakiety oraz opcje dodatkowe. Czy w takim razie, jeśli chcę dołączyć pakiet Sport, to mogę w dalszym ciągu dopłacać 13.90 miesięcznie czy będę musiał zamówić pakiet Sport HD za ok 20 zł ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy w jaki sposob chcesz dolaczyc ten pakiet sport. Jesli przedluzysz umowe z obowiazkiem na familijny (37,90) i pakiet sport to tak wtedy bedzi on za 13,90. Ale jesli chcesz bez zobowiazania abonamentowego korzystac z pakietu sport wybiorczo to zaplacisz za niego jak uzytkownik pre paid czyli 16,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam podpisana więc zapłacę 13.90. Jeszcze chciałbym się dowiedzieć odnośnie promocji CP. Czy są obecnie jakieś ? Pytam ponieważ posiadam pakiet familijny i zauważyłem że od jakiegoś czasu mam w ofercie takie kanały jak: Filmbox, Zone Europa, Zone Romantica, Fox Life, Nickelodion, Boomerang, MTV i VH1, a więc kanały z pakietu Relax Mix. Aż żal że nie odblokowali mi kanałów z pakietu sport :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ M_arek

Z tego co wiem to abonenci tego pakietu mają dostęp do kilku kanałów HD.

 

Umowę mam podpisana więc zapłacę 13.90.

Żeby płacić 13,90 zł to musisz mieć umowę na pakiet Sport. Umowa na sam pakiet Familijny nie wystarczy. Jeśli nie podpiszesz umowy na pakiet Sport to będzie opłacał 16,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę do ICOK i patrze i mam pytanie czy ten NVOD to błąd czy coś przeoczyłem?

 

Cennik pakietów

Pakiet	 Cena
Kanał Daring!TV	22,00 zł
NVOD	922 337 203 685 477,60 zł
NVOD	922 337 203 685 477,60 zł
Pakiet Hustler	12,00 zł
Pakiet Mini	9,90 zł
Pakiet Polsat Promo	10,00 zł
Pakiet Rozrywka	22,00 zł

A co to jest pakiet Polsat Promo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...