Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie Cyfra+. Jak już, to będą pakiety ze słoneczkiem. :lol:

Albo będą pakiety z testami :lol2: W tym nowym regulaminie nawet jest taki fajny zapis o testach - Rozdział 5. Warunki świadczenia Usług § 7 punkt 4:

 4. Abonentowi/Użytkownikowi mogą zostać udostępnione, bez dodatkowych opłat, programy 
telewizyjne lub radiowe niewchodzące w skład Pakietów Programów, w szczególności w ramach 
promocji lub testowego rozprowadzania programów. Zarówno udostępnianie, jak i wycofywanie 
takich programów nie wymaga zmiany Umowy ani uprzedniego powiadomienia o tym Abonenta

:>

 

Jak z tym PPV? Serio ma jutro ruszyć?

A z tym PPV, to nie wiadomo, nikt nie raczył podać jakiegoś oficjalnego źródła tych doniesień, poza tym gościem co to napisał na tym nowym forum, które wszystko kopiuje z naszego forum (no oprócz tej niepotwierdzonej informacji) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, niedobrze. Jak podpiszę nową umowę w grudniu, to będą mogli mi zabrać wszysystkie teściki. :( Jakby to PPV odpalili, to zostałyby tylko Test 16, Test_S i Test1. Czyli skończyłby się okres szalonych testów. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest się czym chwalić :] Każdemu, kto ma dekoder HD działał wczoraj C+Sport HD (podobnie jak C+Sport dla posiadaczy dekoderów SD) i wiedziałbyś o tym gdybyś chociaż czytał posty (zwłaszcza te z wczoraj), że było to niekodowane okienko na czas meczu Lech Poznań - Ruch Chorzów :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już złożyłem rezygnację i już niedługo umowa kończy mi się z Cyfrowym Polsatem. Jednak nie miałem odkodowanego kanału TVP Sport, ani innych kanałów tu wymienionych. Może więc nie jest to przypadek tylko jakaś reguła, że abonenci posiadający umowę na czas określony, nie składający rezygnacji mieli tymczasowo dostęp do tych kanałów. Czy może ktoś temu się sprzeciwić, tzn. czy ktoś w przypadku takim jak mój w pakiecie familijnym miał dostęp do tych kanałów?

 

Sprawę komplikuje natomiast ponowne zakodowanie kanału TVP Sport. Nie jest to raczej żaden rodzaj promocji dla stałych abonentów, bo wówczas udostępniano by wszystkie kanały z danego pakietu, a nie tylko trzy czy cztery wybrane.

 

Najprościej będzie pozostawić tą sprawę do wyjaśnienia ze strony właściwych osób lub w ogóle się nią nie przejmować, bo być może to tylko zwyczajne testy, które są zjawiskiem dość często spotykanym w Cyfrowym Polsacie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...