Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Racja, nie napisałem, że tyczy się to umów po 1 listopada.

 

I mały news:

 

Od dnia 05.11.2009r. (czwartek) zostają wycofane promocje na pakiety:

 

- Mini Max z dekoderem Mini lub Familijnym w opcji udostępnienia i zakupu

- Mini z dekoderem Mini lub Familijnym w opcji udostępnienia i zakupu

Od tego dnia jedyną opcją jest podpisanie umowy na pakiet Familijny w opcji elastycznej, która umożliwia bezproblemową zmianę pakietu na niższy (Mini - 9,90zł oraz Mini Max - 19,90). Jedyna różnica w porównaniu do wycofywanych promocji to taka, że klient wcześniej podpisywał umowę na konkretny pakiet, a teraz musi go zmienić jeżeli chce płacić mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w każdym razie kombinują ze softem na H370G, bo przedwczoraj i dzisiaj znów po włączeniu dekodera nad ranem miałem ciemność, wyłączyłem go z sieci, potem włączyłem i nadal nic, wyciągnąłem i włożyłem kartę, to pokazało mi błąd modułu CAM, jeszcze raz wyciągnąłem i włożyłem i zadziałało. Dziwne że to dzieje się akurat gdy coś testują, a jeszcze ten tajemniczy komunikat o reklamacjach, jakby podejrzewali że po ewentualnej zmianie softu coś może przestać działać.

 

Ten test mógłby też oznaczać któryś z kanałów na "S" np. SyFy czyli po polsku Sci-Fi :smile: ale to zbyt banalne żeby było możliwe. Na pewno jakiś kanał wystartuj w ciągu najbliższych 30 dni, bo w końcu urodziny wypadają 5 grudnia a poza tym trzeba rozgłosić w mediach informacje o nowych kanałach w ramach akcji promocyjnej - oczywiście o ile nowe kanały w ogóle się pojawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie... nadal obowiązuje 3 miesięczny okres całkowitego wypowiedzenia umowy z Cyfrowym Polsatem. Jeden miesiąc przed końcem Okresu Podstawowego mamy na rezygnacje tzw. Okresu Dodatkowego (12 miesięcy) aby nie wszedł w życie i przejść na czas nieokreślony czyli te 2 zł więcej.

 

Okres dodatkowy to chwyt poniżej pasa, kiedy to się pojawiło?

Przecież to jakiś absurd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres dodatkowy, to takie przedłużenie umowy na czas określony w celu uniknięcia podwyżki. Jeżeli masz umowę na czas określony, to możesz zrezygnować z okresu dodatkowego wysyłając odpowiednie pismo miesiąc przed końcem twojej umowy. Wówczas twoja umowa przejdzie na czas nieokreślony, a ty będziesz płacić więcej, czyli w twoim przypadku 81,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NARESZCIE JEST !!! Nowe oprogramowanie do dekoderów H370G!!! Po godzinie 13.00 po włączeniu dekodera pojawiła się plansza informująca o nowym oprogramowaniu. Długo się instalowało, ale kanały wróciły i nie ma "ciemności", chociaż w systemie nie wyświetla się że coś się zmieniło, wyłączę z sieci i zobaczę po ponownym włączeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w każdym razie kombinują ze softem na H370G, bo przedwczoraj i dzisiaj znów po włączeniu dekodera nad ranem miałem ciemność, wyłączyłem go z sieci, potem włączyłem i nadal nic, wyciągnąłem i włożyłem kartę, to pokazało mi błąd modułu CAM, jeszcze raz wyciągnąłem i włożyłem i zadziałało. Dziwne że to dzieje się akurat gdy coś testują, a jeszcze ten tajemniczy komunikat o reklamacjach, jakby podejrzewali że po ewentualnej zmianie softu coś może przestać działać.

 

Ten test mógłby też oznaczać któryś z kanałów na "S" np. SyFy czyli po polsku Sci-Fi :smile: ale to zbyt banalne żeby było możliwe. Na pewno jakiś kanał wystartuj w ciągu najbliższych 30 dni, bo w końcu urodziny wypadają 5 grudnia a poza tym trzeba rozgłosić w mediach informacje o nowych kanałach w ramach akcji promocyjnej - oczywiście o ile nowe kanały w ogóle się pojawią.

 

 

Według KINGOFSAT ścieżka dźwiękowa tego testu jest szwedzka!

 

czyżby VIASAT jakiś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któryś z Viasat-ów w HD :roll: CP chyba bardzo mile zaskoczyłby abonentów, ale wątpię w to, aby takie coś miało miejsce. Już bardziej wiarygodne jest to, że to test na potrzeby sprawdzenia nowego softu... Co do fonii, to równie może być błąd serwisu King of Sat, bo błędy mogą przytrafić się każdemu :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniły się ID kanałów na 10758/27500/V

aktualnie są (w kolejności)

Test 16, 23 (Polsat Futbol 1), 24(PF2), 25 (PF3), 26 (PF4), Testy 1-9, Test 14, Test 15

mlzdjecie0181.jpg

 

 

Edit: Dzisiaj zmiany na tp 10758 V idą w zastraszającym tempie :smile: .

Zniknęły testy 1-4 teraz są testy 5-16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xenomorph

Ten spot to ta sama reklama co w tamtym roku tyle że trochę przerobiona (końcówka spotu) tak aby była aktualna, dla tego nie dziw się że jest tam przez ułamek sekundy pokazany H370G na potwierdzenie dodaje link spotu reklamowego z tamtego roku TU tyle że reklama dotyczy ostatnich dni promocji świątecznych CP ale to jest w tym momencie nie ważne :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...