Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie

 

znalazlem odpowiednia dla siebie promocje: http://www.upc.pl/pdf/upc_regulamin_pro ... 2012-2.pdf

 

Tylko czy ktoś może mi powiedzieć, co to jest Pakiet Pełny A? Chodzi o TV, ale czy to jest Select czy Max czy jaki odpowiednik? Proszę o pomoc, bo chciałbym szybko to załatwić, zerwać umowę i podpisać tą nową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, majac TV analog, dzwoniac dzis co mozna regulaminowo dostac ?

Cele to MaxHD (ostatecznie select HD) + najnizszy internet (internet nie musi byc bo jest inne zrodlo ale podejrzewam ze promocje obejmuja pakiet TV+net). Ponadto modul (zaden dekoder ani pvr od nich), drugi modul CI w MR (jesli bylby za 1zl to bralbym odrazu, jesli nie to dobralbym potem - drugi tv przyjdzie z czasem, ale jesli dzis MR kosztowalby 1zl a potem nie wiadomo ile to mozna bulic tego zlocisza nie majac jeszcze drugiego TV, do przezycia). MIle widzane Cinemax i FIlmbox za 1zl, jesli nie to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj dzwoniła do mnie babka z ofertą,że mogę podwoić prędkość do 60mb/s i że jeszcze tv z telefonem to mówię,że chodzi mi tylko o internet. Mówiłem,że nic więcej nie chcę płacić to ona,że narazie nie mają mi nic do zaoferowania. Mam teraz 30mb/s i płacę 66zł. Chciałbym router wi-fi tylko,że trzeba dodatkowo płacić 16zł więc lepiej już kupić samemu. Narazie wypowiedzienia żadnego nie wysyłałem. Tak myślę czy jak będe chciał zrezygnować to czy odezwą się do mnie i jak powiem,że chcę płacić mniej to zmniejszą mi abonament? Czy bedą mógł tylko przejść na niższy pakiet i wtedy 15mb/s za 56zł. Miał ktoś taką sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpieszę z kolejną garścią informacji.

 

Jak wspominałem wcześniej, posiadam w tej chwili pakiet select, multiroom sd, 60 minut z tel.stacjonarnego i internet z wifi za 130zl oraz canal+ za 30, czyli w sumie place 160zl.

W czwartek konsultantka z biura obsługi nie była w stanie mi zaproponować nic, dlatego wysłałem wypowiedzenie mailem. Dziś dzwonił do mnie konsultant, najpierw zaproponował za to wszystko cenę 154zł, którą wyśmiałem. Poprosił mnie więc o chwilę cierpliwości, by mógł skontaktować się ze swoim przełożonym i zapytać czy może zejść jeszcze z kosztów. Po minucie oczekiwania stwierdził, ze może mi zaproponować coś korzystniejszego, ale to już jest maksymalny upust który może mi dać. Mianowicie umowa na 18 miesięcy, tv pakiet select, internet z wifi30mb, 60minut na telefon + multiroom sd za 101 zł i canał+ za 29. Czyli w sumie płaciłbym 130, zamiast 160 ktore płacę teraz. Powiedziałem mu, że to już mi się bardziej podoba ale muszę się zastanowić i żeby odezwał się jutro. Zapytałem go też czy nie korzystniej byłoby zerwać umowę i podpisać nową (oczywiście zdawałem sobie sprawę, że zaprzeczy) i powiedział, że co prawda nie zna warunków dla nowych klientów bo siedzi w utrzymaniu, ale z tego co się orientuje to nowy klient nie podpisze umowy na takich warunkach jak mi zaproponował. Jak myślicie, faktycznie zaproponował wszystko co mógł i śmiało mogę przystać na te warunki, czy jeszcze jakiś większy upust mogę ugrać?

 

@ do kolegi wyżej - trzeba wysłać wypowiedzenie, to działa cuda. Sam widzisz po moim przykładzie, który opisałem. Przed wysłaniem wypowiedzenia nie dało się nic zrobić, wysłałem i już mam upust 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wysyłają. Ja też nic nie dostałem, ale znam osobę, która coś takiego dostała, nawet mi pokazała.

 

Mam jeszcze inne pytanie, czy ktoś wie z doświadczenia jak się ma cena pakietu C+ HD? Czy cena za niego jest raczej stała czy często się zmienia? Teraz kończy się wszędzie sezon ligowy i przez czerwiec i lipiec nie będzie mi w ogóle potrzebny, więc szkoda placić po 30zł. Ale z drugiej strony jak będę chciał go sobie włączyć w sierpniu to może już cena wynosić np. 40zł zamiast 30, które płace obecnie. Nie orientuje się ktoś jak to z tym jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończyła mi się bodajrze w kwietniu 2014 r. Zadzwoniłem w związku z otrzymanym mailem i wprost zapytałem czy muszę wysyłać wypowiedzenie, aby tą ofertę otrzymać :)

 

Nie wiem czy ktoś pisał (bynajmniej ja o tym nie wiedziałem), ale w związku z aktywacją nowej oferty naliczyli mi jednorazowo 10 zł opłaty aktywacyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Napisałem do UPC, że jeśli nie zaproponują mi czegoś sensownego w podobnym abo, to zmieniam operatora. Mam pak. select SDpvr, fon non-stop EU i świat, i net 25Mb za 158 zł. Zadzwonili, że dadzą mi pak. max HD PVR + multiroom bez PVR, net 30Mb, fon bez zmian, Wifi za free - wsio za 161PLN/18mcy....Wziąłem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, może ktoś jednak coś wie :)

 

 

czy ktoś wie z doświadczenia jak się ma cena pakietu C+ HD? Czy cena za niego jest raczej stała czy często się zmienia? Teraz kończy się wszędzie sezon ligowy i przez czerwiec i lipiec nie będzie mi w ogóle potrzebny, więc szkoda placić po 30zł. Ale z drugiej strony jak będę chciał go sobie włączyć w sierpniu to może już cena wynosić np. 40zł zamiast 30, które płace obecnie. Nie orientuje się ktoś jak to z tym jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do C+ to cena zależy od okresu promocji, czasem jest możliwość załapania się za 29 zl na cala umowę, czasami 35 ale z miesiącem za free, wychodzi przeważnie na to samo.

Na dzień dzisiejszy dostałem od UPC ofertę na 24 miesiące z:

- Max Extra HD

- Fiber 30

- Tel 60

- C+ HD

- Multiroom

- Cinemax

za 141 zl plus 2 pierwsze miesiące 50% ceny oraz 25 zl za instalację

Dodatkowo 1 miesiąc HBO

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie także nastąpił szczęśliwy finał, dzięki wszystkim za podpowiedzi. Dobrze zrobiłem z tym wypowiedzeniem, bo wytargowałem myślę super opcję.

Przedłużenie umowy na 18 miesięcy, pakiet select, internet 30mb + wifi, 60 minut ze stacjonarnego za 100 zł oraz wymiana multiroom sd który posiadam na hd za złotówkę miesięcznie! Super sprawa, w grudniu jak pytałem o multiroom hd to proponowali mi za 20 zł miesięcznie a teraz tylko 1 zł :) No i pakiet Canal+ za 29zł, także za całość będę płacił 130zł z multiroomem HD, a wcześniej z multiroomem SD płaciłem 160zł. A, no i jeszcze jedno, do końca czerwca mogę wypożyczyć trzy dowolne pozycje bezpłatnie. Jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...