Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Po pół roku używania Viaplay za pośrednictwem UPC teraz po tych podwyżkach mnie naszło sprawdzić na jakich zasadach jest świadczona usługa po zobowiązaniu i z tego co wyczytałem z regulaminu promocji :

Twój Happy Home 750 CI+ z Viaplay 2021-1 (taki posiadam)

 

- Miesięczna wartość ulgi od 1 mieś 24,00 zł    <> ale nie ma do kiedy. Czyli do czasu aż się używa usługę. (przynajmniej tak było)

- Opłata abonamentowa bez promocji 34,00 zł

- Opłata abonamentowa w promocji od 1 mieś. 10,00 zł   <> też nie ma do kiedy, czyli tak długo jak się używa

 

Czyli mogą podnieść maksymalnie 6zł po okresie zobowiązania od nowej ceny bazowej z 34 zł na 40 zł

 

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Jeśli dobrze interpretuję potwierdzenie umowy. Po okresie zobowiązania na Hit Mikołaja rachunek ma wzrosnąć o 10 zł.

Jedynie jest wyższa opłata za pakiet telewizyjny + 10 zł od 25 m-ca 

Pozostałe opłaty opisane są od od 1 miesiąca bez daty granicznej.

Np. Viaplay od 1 miesiąca zobow. 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto im to kupi skoro zdecydowana większość prawa sportowych obecnych w kanałach to efekt zakupów rok-dwa lata temu, ale ceny podnoszą teraz 
W ofertach przedlużeniowych będzie taniej.

Prawa sportowe zaklepali wcześniej, ale płacić za nie będą teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak do tej pory byłem pod mega wrażeniem usługi C+ online i dalej pod względem funkcjonalności jestem, tak jakościowo UPC TV GO wymiata, nawet kanały informacyjne w 50 klatkach, aż z przyjemnością się to ogląda.. jakby jeszcze dodali funkcjonalność przynajmniej zbliżoną do tej z  C+ to byłaby gitara :)

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

6/10 UPC    8/10 Ultrabox+ w Canal+ 😉

-brak DVB-C tylko stream

-Brak możliwości normalnego nagrywania , odtwarzania, możliwości przewijania rekam

- jakość obrazu ustępuje CI+

- mało aplikacji

 

+ błyskawiczne przełączanie kanałów

+ Prime Video i Viaplay w dobrej jakości

+ VOD

+maleńkie gabaryty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bije się z myślami czy zostać w Netii średnio wychodzi 66-67 zł za 1 Gigabit na FTTH, TV M i Disney. Umowa na dwa lata. W UPC to koncentryk, a Netia... prędkości są takie jak na umowie, bez spadków i super pingi.

Uzgodniłem co prawda ofertę z UPC, ale jak nie było jeszcze instalacji to mogę wszystko odwalać.

Tych wszystkich dodatków średnio potrzebuje. C+ mam online za 20 zł. I to jest lepsza opcja od TV linearnej. Viaplay też średnio potrzebuję, to akurat można sprzedać, jak jeden kolega z forum proponował. Pewnie z 30 zł z tego by było. Kiedyś przez dwa lata tak sprzedawałem HBO GO. TV... czasami może i przedałby się większy pakiet, ale jakoś od dwóch lat żyje z małym i jakoś żyję.

Jeszcze jest w UPC Netflix premium za 26 zł. Obecnie mam z Turcji za ok 31 zł.

Kurczę jestem w kropce i nie wiem co robić. Ogólnie UPC idzie w więcej za więcej.

Kategoria Nazwa usługi Okres zobowiązania Opłaty abonamentowe

TELEWIZJA Pakiet Max Premium Plus z TV 4K BOX 12 miesięcy od 1 do 2 mies. 0,00 zł | od 3 do 12 mies. 34,00 zł | od 13 mies. 44,00 zł

Pakiet Premium MEGA SPORT 12 miesięcy od 1 do 2 mies. 0,00 zł | od 3 mies. 5,00 zł

Pakiet Premium CANAL+ PRESTIGE 12 miesięcy od 1 do 2 mies. 0,00 zł | od 3 do 12 mies. 30,00 zł | od 13 mies. 35,00 zł

Viaplay Total 12 miesięcy od 1 do 2 mies. 0,00 zł | od 3 do 12 mies. 10,00 zł | od 13 mies. 14,99 zł

Usługa UPC TV Go * Bez zobowiązania od 1 mies. 0,00 zł

INTERNET Internet światłowodowy do 1000 Mb/s 12 miesięcy od 1 do 2 mies. 0,00 zł | od 3 mies. 51,00 zł


Wysłane z mojego motorola edge 30 ultra przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w UPC jakość TV jest znacznie lepsza. Kiedyś naprawdę sporo nagrywałem. Miałem pierwszy dekoder Philips od UPC. Ale obecnie... TV naprawdę mało oglądam. Może to przez dramatyczną jakość w Netii

Wysłane z mojego motorola edge 30 ultra przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Nie wiem dokładnie jak obecnie jest z promocjami, ale w ramach mojej umowy to  zwykły pakiet telewizyjny  jest jako dodatek.

W dobrych cenach mam internet, usługi streamingowe (Viaplay, HBO Max)+ pakiety sportowo- filmowe "premium".

 

Dobrze, gdyby telewizja kablowa podążała dalej w takim kierunku.

Widzę, że obecnie są np wprowadzenie promocje związane z innymi usługami streamingowymi jak Netflix.

 

Tak szczerze, dla przeciętnego zwykłego klienta jakie różnice są między internetem FTTH a FTTB ?

W  czym jest lepszy ten "prawdziwy" światłowód?

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syn gra w gry online, i Netia ma naprawdę małe opóźnia. W UPC też nie ma tragedii. Największa różnicę to robi upload. W UPC masz 40 a w Netii 300 megabitów. Jak masz jakieś większe pliki do wysłania to jest różnica. A TV....kiedyś się sporo nagrywało a teraz, bardziej oglądamy serwisy VOD. Mamy w domu C+, Netflix, Amazon Prime, od tesciów za darmo HBO i jeszcze teraz wykupiłem z sąsiadem (6 zł na miesiąc ) Sky Showtime.

UPC kusi dodatkami, a TV ostatnio w Fox leci nowy sezon chirurgów. Nie mamy tego kanału w TV Żona to ogląda. Ale pewnie jak się skończy w TV to wrzucą wszystko do Disneya jak poprzednie sezony.

Wysłane z mojego motorola edge 30 ultra przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Masz rację. Dla kogoś kto nie ogląda sportu, głównie korzysta z usług streamingowych współdzieląc konta i ograniczając przy tym koszty to 

wystarczy telewizja naziemna i dobry internet.

Tylko, że  u mnie np Orange światłowód kosztuje ok 60 zł co wobec całej ceny za pakiet od UPC 100 zł- średnio atrakcyjna opcja.

Netflixy, Sky.., HBO też swoje kosztują, no ale dużo zależy od operatywności 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix z Turcji to 30 zł. Sprzedaje konto trzem osobom po 10 i mam go finalnie za 0 zł. Biorę kasę raz na kwartał. Więc nie zajmuje mi to dużo czasu

Oferta UPC jest kusząca, bo bardzo bogata. Tylko ciągle myślę, czy potrzebuje tego wszystkiego. I coraz bardziej myślę, że nie.

Wysłane z mojego motorola edge 30 ultra przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK... wszystko jasne...Ta usługa działa w coraz bardziej okrojonym zakresie. Owszem, są (jeszcze)kanały które  można cofnąć nawet tydzień, i w dodatku niektóre nie mają blokady przewijania, ale już główne typu tvp,tvn cofniesz tylko  dzień!!! A było niedawno całkiem normalnie. No...! prawie normalnie (blokada przewijania w przód)
I dziwi mnie to, bo skoro reklam nie ominiemy, to mogły by te kanały być nadal dostępne wg dotychczasowej zasady replaytv...

Edytowane przez sztajger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pretensje do nadawców, którzy kompletnie nie ogarniają rzeczywistości. Największe problemy jak zwykle z rodzimymi nadawcami a nie z tymi z obczyzny. To są z polską muzyką z lat 70-90. Jak wybrakowany choćby YT z oficjalnymi teledyskami polskich wykonawców z tamtych lat mimo że są dostępne teledyski

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie dotyczy to konkretnie usługi replay zwykłego Horizona.

Na dekoderku 4K są jeszcze większe niedogodności. Nie dotyczą one tylko polskich nadawców.

Nagranego materiału nie można np przewinąć na kanale FOX aby ominąć reklamy. To tylko jeden z przykładów. 

Dekoder ultrabox+ i jego możliwości  w porównaniu z  tym czymś to niebo a ziemia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC rozsyła e-maile "Umil sobie oczekiwanie na wiosnę z Amazon Prime, 3 miesiące od UPC".

Klienci objęci promocją otrzymają vouchery na darmowy dostęp do Amazon Prime przez 3 miesiące, po tym okresie usługa jest automatycznie deaktywowana.

* Promocja jest zarezerwowana wyłącznie dla nowych klientów Amazon Prime (tj. takich, którzy nie posiadają aktywnej subskrypcji Amazon Prime, ani nie korzystali z 30-dniowego okresu próbnego Prime w przeciągu minionych 12 miesięcy).

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,


Mam pytanie na jaką ofertę można liczyć od UPC podczas przedłużenia umowy. 

Obecnie płacę 115 PLN a w tym mam: 136 kanałów, UPC TV 4k Box oraz zestaw HBO i internet 600 mb/s

Dostałem propozycję przedłużenia, ale na gorszych warunkach niż mam obecnie. 

 

A gdy patrzę na nowe oferty, to w teorii można wziąć ten sam pakiet za 5 PLN taniej, ale bez dekodera tego co mam teraz, tylko z gorszym Horizonem. 

Czy rzeczywiście tak się oferty pogorszyły w ciągu 12 mieisęcy? 

 

Umowa mi wychodzi pod koniec maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...