Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Net24 napisał:

@kwiatol jeśli masz telefon w Play to możesz skorzystać z ofert 150 Mbit/s za 30 zł

https://www.play.pl/nowy/oferta/play-internet/internet-swiatlowodowy/

 

No właśnie niestety mam Orange Flex...:) A jaka jest standardowa cena z DUK za 150 Mbit/s? Dalej 34,99 zł?

I czy w cenie tego są te 35 programów TV?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

27 października kończy mi się umowa. Kiedy najlepiej wypowiedzieć umowę, aby nie ponosić żadnych kar?

Aktualnie mam Internet światłowodowy do 300 Mb/s + Pakiet Horizon Select + Pakiet Polsat Sport Premium + Pakiet Premium HBO HD + HBO Max w kwocie 89zł.

Co mogę ugrać na dzień dzisiejszy?

Najbardziej zależy mi na karcie Cl+ (nie chce żadnego z dekoderów, horizon czy ten nowy 4k), polsat sport premium opcjonalnie eleven, internet może zostać 300 lub większy. Proszę o opinie i pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie umowy możesz złożyć nawet w pierwszym dniu po jej podpisaniu ;)

W wypowiedzeniu musisz napisać że wypowiadasz umowę - świadczenie usług z ostatnim dniem jej obowiązywania czyli w twoim przypadku z dniem 27 października.

Wtedy po złożeniu wypowiedzenie możesz negocjować.

Moduł CI+ dobra rzecz - wkładasz do TV z wbudowanym tunerem kablowym i oglądasz. UPC ma pakiet darmowych kanałów ( FTA ) tych co są w naziemnej.

Sprawdzić więc możesz TV - wystarczy podłączyć kabel koncentryczny i przeskanować. Jak to zrobić w zależności od lokalizacji - instrukcja jest parę postów wcześniej.  

Możesz mieć dwa moduły CI+ w opcji multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tweed77 napisał:

Moduł CI+ dobra rzecz - wkładasz do TV z wbudowanym tunerem kablowym i oglądasz. UPC ma pakiet darmowych kanałów ( FTA ) tych co są w naziemnej.

Sprawdzić więc możesz TV - wystarczy podłączyć kabel koncentryczny i przeskanować. Jak to zrobić w zależności od lokalizacji - instrukcja jest parę postów wcześniej.  

Możesz mieć dwa moduły CI+ w opcji multiroom.

Dzięki, jak karta cl+ dziala to wiem bo 2 lata temu miałem  a później dałem się namówić na ten badziew horizon dzieki któremu wgl TV nie oglądam. Pytanie czy dostanę lepszą oferte niż nowy użytkownik?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tweed77 napisał:

To już zależy od twoich zdolności negocjacyjnych i podatności na to co chce ci zaproponować konsultant

ok ;) a excel który kiedyś krążył po sieci jeszcze jest aktualizowany i warto się nim opierać? :-)

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, joski napisał:

Dzięki, jak karta cl+ dziala to wiem bo 2 lata temu miałem  a później dałem się namówić na ten badziew horizon dzieki któremu wgl TV nie oglądam. Pytanie czy dostanę lepszą oferte niż nowy użytkownik?

 

Z doświadczenia powiem, że może być MEGA ciężko wyrwać coś lepszego niż dla nowego.

Wszystko zależy od miejsca w którym mieszkasz (konkurencja), obecnych pakietów, etc., no i humoru pracownika DUK ;)

Ja od miesiąca pałuję się z negocjacjami...ale już chyba jestem na ostatniej prostej. Na dniach ma się wyjaśnić.

Powodzenia w negocjacjach👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Jan77 napisał:

Tv jest, ale czy dostaniesz tą cenę? To nie wiem 

 

Chodziło mi głównie o TV naziemną... czy jest w pakiecie?

 

17 godzin temu, Net24 napisał:

@kwiatola jak nie masz oferty w Play to masz cenę standardową 40 zł.

To i tak taniej i szybciej niż masz obecnie.

 

A wcześniej było 150 Mbit/s za 34,99 zł? Tego już nie da się wynegocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, horas napisał:

 

Z doświadczenia powiem, że może być MEGA ciężko wyrwać coś lepszego niż dla nowego.

Wszystko zależy od miejsca w którym mieszkasz (konkurencja), obecnych pakietów, etc., no i humoru pracownika DUK ;)

Ja od miesiąca pałuję się z negocjacjami...ale już chyba jestem na ostatniej prostej. Na dniach ma się wyjaśnić.

Powodzenia w negocjacjach👍

 

A zdradzisz co Ci oferują :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kubrak napisał:

 

A zdradzisz co Ci oferują :)?

 

A zdradzę :)

Chciałem dostać to co oferują teraz "NOWEMU", tzn. TV + Internet za 106,00 PLN:

OFERTA

Pałuję się z nimi już prawie miesiąc, wczoraj była kolejna rozmowa i już niby mam dogadaną nową umowę w oparciu o ten link (umowa na 2 lata - po roku odłączają kanały premium).

Jutro ma konsultant zadzwonić i mam ją klepnąć - pożyjemy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, lakiman napisał:

@Kontaktowy nie lepiej poczekać do grudnia, odpowiednio wcześniej składając wypowiedzenie.?

Jasne, mogę zaczekać, niestety po wypowiedzeniu nie wiem czy mogę natychmiast podpisać nową umowę tj. z dnia na dzień bez przerwy w dostawie.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, kubrak napisał:

@horas dzięki za informację. Sami do Ciebie dzwonią z kolejnymi propozycjami czy Ty musisz dobijać się do DUK? Przy poprzednim odnowieniu od razu zaproponowali mi to co chciałem więc nie wiem jak to wygląda jeśli odrzuce jakąś ich propozycję. 

 

W moim przypadku to ja muszę dzwonić, kiedyś tam ich numer dodałem do spamu i teraz...sam muszę dzwonić 🤣

Dobrym patentem jest pozostawienie swojego numeru po zalogowaniu się na swoje konto UPC (gdy chcesz złożyć rezygnację poprzez ich formularz pojawia się popup z zachętą do pozostawienia numeru).

Oddzwaniają dosłownie po minucie? i są myślę bardziej władni? chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, horas napisał:

Dobrym patentem jest pozostawienie swojego numeru po zalogowaniu się na swoje konto UPC (gdy chcesz złożyć rezygnację poprzez ich formularz pojawia się popup z zachętą do pozostawienia numeru).

Oddzwaniają dosłownie po minucie? i są myślę bardziej władni? chętni?

 

Dzięki. Tak właśnie zrobiłem. Dzisiaj zaczynam swoją batalię o nową umowę, bo jak na razie ich propozycja jest komiczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...