Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Może @Pawop ma rację.

Mam telewizję przez moduł i przystawkę 4K a i tak oglądam wyłącznie HBO GO i jakość jak dla mnie tam jest akceptowalna.

Swoją drogą czasami wolę  oglądać telewizję przez dekoderek 4K:  jest szybciej i wygodniej, ogólnie ok.

Raczej specjalnie by nie obniżali  jakości na pakiecie HBO, bo w jakim celu?

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, kolega pisał o HBO.

Przez moduł pakiet raczej ma kilka, a nie kilkanaście Mb/s.

Te po kilkanascie raczej nie stanowią przewagi w ofercie UPC..a szkoda.

Jak chcę oglądnąć coś konkretnego  w dobrej jakości to jest faktycznie na korzyść modułu.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie, są kanały z kilkunasto bitratową jakością co naprawdę widać na ekranie .

HBO max jako serwis  w teorii ma zastąpić GO i oferować lepszą jakość.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie wziąłem 2 tyg temu Hit Mikołaja (aka Petarda) przy przedłużeniu umowy. Poprzednią umowę miałem na czas nieokreślony, więc złożyłem rezygnacje przez chat/bot na ich stronie. Telefon od DUK był po 3 dniach i od razu na wejściu pierwszą propozycją był Hit Mikołaja a więc Dekoder 4k Apollo, 750MB internet, Polsat Sport Premium, 3x Eleven Sports, Viaplay, 3x HBO + HBO GO na 2 lata za 99zł. Za C+ płacę dodatkowo 45zł na C+Online.

 

Ogólnie ta oferta od UPC w takiej cenie bardzo dobra z kilku powodów:

- Viaplay za chwilę przejmuje Premier League. Plus gale KSW będzie teraz 12 w roku (jedna miesiecznie). W pakiecie też Liga Europy.

- Jest Polsat Sport Premium z LM + Eleveny z La Liga. Nawet nie mając 4 kanału Eleven to i tak dobra oferta bo jednak z moich obserwacji to te najważniejsze mecze są zawsze transmitowane na pierwszych trech głównych kanałach.

- HBO Go. Dlaczego to plus? Bo skoro UPC daje to dalej na cały okres umowy wiedzac ze na horyzoncie jest za chwile przeciez HBO Max, ktore docelowo zma zastapic Go to mozna sie spodziewac ze klienci z Go na umowach na czas okreslony albo dostana Maxa w jakiejs formie za free albo dostana atrakcyjna oferte migracyjna. Na HBO GO nie zalezy mi w ogole. Dawali to wzialem. Na HBO Max też mi nie zależy w sumie, ale chętnie sprawdzę co tam sie zadzieje z tym w najblizszych miesiacach.

 

Reasumując dobrze, że zdążyłem złożyć wypowiedzenie i wziąć ten Hit Mikołaja. Mama ma więcej kanalów + HBO. Apollo pozwala stworzyc listy kanalow wiec juz wyrzucilem z 30 ktore mamy nie interesuja + podmienilem kolejnosc na najbardziej ulubione. Ja mam szybszy internet i paczke sportowa z ktorej i tak korzystam przez UPC TV Go, poniewaz nie jest mi potrzebny dekoder UPC w pokoju.

Edytowane przez creativeopinion
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie przez infolinie? Wydaję mi się , że nie można tak złożyć skutecznego odstąpienia od umowy. Mogłeś z kimś rozmawiać o zamiarze i ten ktoś to przyjął ale chyba nic z tym nie zrobił, inaczej dzwonili by już z Działu Utrzymania Klienta. Dk mnie dzwonili po 3 dniach. Rezygnacja przez Moje Upc i chat z automatem. Wpisujesz „Rezygnacja” i postępujesz zgodnie z inatrukcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak jest i to się nie zmieniło , bo inaczej z jednej skrajności ( salon UPC nie przyjmuje wypowiedzeń) przeszliby w drugą skrajność:  "zwykły" konsultant na telefon przyjmuje rezygnację.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie brak oficjalnego stanowiska kablówki  wobec dostępności kanału Eurosport 4K i już niedługo pakietu HBO/HBO Max, oraz ceny za ten pakiet...

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...