Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

UPC nie ma rozdzielczości 1080p chociaż na dekoderze Horizom jest opcja i można ustawić sobie 1080p ale nigdy to nie będzie pełne 1080p. W Polsce żadna kablówka jak również tv sat nie nadaje w 1080p i chyba długo nie będzie... pozdrawiam

Nie martw się że nie ma 1080p ;-)

Teraz 4K jest modne więc zapewne jakiś operator się skusi na testy :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martwie się :) mi wystarcza w zupełności 1080i... Mam zapytanie odnośnie Canal+ posiadam pakiet Canal+ select i umowę do końca kwietnia czy jak będę przedłużał umowę mogę liczyć na lepsze warunki ??? Obecnie mam 39.99 zł w tym dwa miesiące za ponad 20 zł z groszami... Pytanie tylko o Canal+ bo ukowa jest na 12m... Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki ELBeG dziękuje za informację... Zapewne wypowiedzenie będzie konieczne... pozdrawiam

Właśnie jestem po rozmowie z konultantem UPC - Canal+ select 39.99 zł bez miesięcy gratisowych albo 2m 21.21zł potem 49.99 zł umowa na 12m - twierdzą, że nie ma oferty 2m za 0zł potem 39.99 zł czyli jednak będę musiał złożyć wypowiedzenie... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nie znajdę, bo nie było żadnej awarii, tylko ja źle coś ustawiłem, dlatego był problem z odbiorem. :wink:

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem smsa, że w nocy mi zaktualizują Horizona, a rano, że... z przyczyn technicznych się nie udało i zrobią to kiedy indziej. A teraz mam czarny pasek Horizona na 1/3 ekranu, bo się zacięło, programy działają, mogę przełączać itp, ale to "leży".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś (wczoraj znaczy się) nowe oprogramowanie, jak dla mnie wygląda dobrze i Replay TV to ciekawa opcja. Program TV wreszcie można przeglądać jak należy (wybierając dni). Całość działa znacznie lepiej niż poprzednio, ale też się długo nie bawiłem. Niezwykłe jest że Replay TV działa też w Horizon GO, nie spodziewałem się że tak będzie. Jest na większej ilości kanałów niż się spodziewałem.

Edytowane przez Piotr3110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj mam nowe oprogramowanie i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony bardzo fajnie działa wydaje mi się jakby obraz był jeszcze ładniejszy :) wszystko jest lepiej po układane niż wcześniej np. Nagrane programy lub zaplanowane nagrania... menu lepsze można cofać i to dość szybko !!! Jak narazie wielki plus dla UPC mam nadzieje, że tak pozostanie... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie w imieniu rodziny, która posiada UPC. Za ile można dostać przy przedłużeniu umowy pakiet Max z modułem + najtańszy telefon? Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...